0 oy
86 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (419 puan) tarafından
Gunaydin hanimlar dunden bu yana bugaz agrisi yasiyorum bugun daha kotuyum gribe cevirdi bas agrisi bugaz agrisi mafeti beni bi oneriniz varmi 34 haftalik hamileyim doktor ilac yazarmi acile gitsem

7 Cevaplar

0 oy
(416 puan) tarafından
Bende hamileyken grip oldum 2 defa çorbanın içine limon sıkıp içtim birde ıhlamur falan içerek atlatmıştim 
(419 puan) tarafından
Ihlamur zarar vermez demi nekadar icmem gerek cnm cok kotuyum bas agrisi bugaz agrisi maf eti beni
(416 puan) tarafından
Yok canım zarar vermez içebilirsin portakal da ye  iyi gelir çok geçmiş olsun canım Rabb'im sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yavrunu
(419 puan) tarafından
Cok sago canim birazday kaynatip icicegim
-Reklam-
0 oy
(7,875 puan) tarafından
Ihlamur nane limon fln iç sarımsak da şifadır gribe annem öyle der ama ben yiyemem ben lohusayken olmuştum 2 ay sürdü nerdeyse gribim gecmemisti ilaç da vermediler şuan iyiyim ama kendi kendine gecti
(419 puan) tarafından
Tesekur ederim canim Benim bi ay kaldi doguma genelde benimde gribim gec atlatiyom bu yuzdn bireyler yapip atlatmak istiyorum
0 oy
(306 puan) tarafından
acili bol limonlu mercimek çorbası bol bol portakal mandalina ve nane limonla 2gunde gecti 
(419 puan) tarafından
Insallah denicem hepsini atlatmak icin elimden geleni yapicam Allah buyuk doguma az kaldi diye korkularim basladi gec iylesiyorum normalde
0 oy
tarafından
Sabah ve akşam 1 fincan ıhlamur içebilirsiniz. Bunun yanında 2 yemek kaşığı sirke, yarım limon suyu, 1 tatlı kaşığı bal ve sıcak su yap karıştır iç canım. Geçmiş olsun. Doktor sadece parol yazar canım
(419 puan) tarafından
Tamam canim yapicam hepsini cok tesekyr ederim
0 oy
(12,930 puan) tarafından
Nane limon felan içtim 
(419 puan) tarafından
Bende simdi tavsiye uzerine ihlamur ictim insalh faydasi olur nane limonuda denicem canm sagol
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Limonlu ihlamur veya süt iç icine az karabiber koy.

Sıcak tarhana corbasıda iyi gelir ayaklarını sıcak tut çokda zorlarsa agri, parol da yutabilirsin kuzum bebege gecmiyor.
(419 puan) tarafından
Sagol canim dunden beri sut uciyom bi faydasi olmadi bide ihlamuru denwyim
0 oy
(15,039 puan) tarafından
Parol içtim en fazla. Bol bol Ballı zencefilli limonlu sıcak su içtim. Ihlamur falan içtim biraz. Palize iyi gelir. ( Nişastayı sütle muhallebi yapiyosun. Şekerini de ekliyosun. İçine pekmez de konabilir şeker yerine daha sağlıklı olur. sıcak sıcak yiyosun.) Bı de boğaz ağrım uzun zaman geçmemişti. Eczaneden hamile olduğumu belirterek pastil almistim 
(419 puan) tarafından
Tamam cnm ihlamur ictim simdi bakalim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 70 göst.
2 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ranamiran42 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
19 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hll (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 245 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 2516 (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu

378,384 soru

11,325,911 cevap

34,778 kullanıcı