0 oy
575 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kizlar dun post acmistim bununla ilgili kendi ihtiyaclarim icin dogum paramin bi kismini ayirdim avondan siparis verdim sonra esimde onu harcadi bugun kargo geldi suan esimin hattini takiyorum kendi hattimi taktim sabah kargo dagitima cikti diye mesaj geldi bende aradim kaynimi soyle o abine kargom dagitimdaymis o anlar dedim sonra kuzenine(patronu) demis zorla verdittirdim bundan sonra boyle inadima eve modem taktittirdim her ay fatura odesin de gorsun rahat batti gecen pesin pesin dedim madem sen erkeklik kocalik gorevini yapmiycan bendende karilik bekleme bulasigini camasirini yemegini kendin yapiyosun dedim 2 gundur yapiyo dun kendini acindirdi her zamanki hali mutfakta yatmis bende gelcem kaldircam yalvar yakar alismis hic ellemedim gece yatinca hasta numarasi yapti dondum kcimi yattim boyle adama boylesi gerek ben elbet bigun bosuycam bunu ama bana ettiklerini cektirmeden bosanmiycam beni cok saf zanneti ama ben hastayken öl insallah demisti hala kulaklarimda o dedigi bana yasattigini yasatmadan ayrilmiycam..

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Afferin bırak ne hali varsa görsün umursama
tarafından
Hahaha oldu canımm başka
(3,099 puan) tarafından
Benim icin hangisi cocuklarimin iyiligine dokunursa onu yaparim ben nereye cocuklarim oraya isterse biri olsun onu bu adamin eline birakip perisanmi etcem
tarafından
Kız çocuk babaya verilirmi bakasana birinden vazgeçip birini istemiş birde
(3,099 puan) tarafından
Zaten bakamazki goturcek anasigile birakacak onlar daha beter adama yemek yedirmezler yazin bi gittimde nasil davrandiklarini gordum yani
tarafından
Kimse senin yerini tutmaz canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Pek anlamadım ama oh iyi yapmışsın  kadınlar durduk yere böyle yapmaz yaptıysan bir bildiğin vardır. Yıllar önce bir komşum çok merhametli ve iyi niyetli oldugumu bu kadar eşime acimamami söylemişti ve erkeğin iki gömleği varsa birini yirtacaksin anca öyle kıymetin bilinir demişti çok haklıymış. Tabi yine öyle yapmıyorum ama önceliğim kendim istemediğim şeyleri artık o ve ailesi istiyor üzülmesin kırılmasın diye yapmıyorumm kafam rahat.
(3,099 puan) tarafından
Bende onceden uzulmesin kirilmasin diye annesi babasinin yaptiklarina ragmen muhattap olurdum simdi bi gram arayip sormuyorum biz guclu durmazsak tepemize biniyorlar
tarafından
Aynen kim nasıl davranıyorsa o şekilde davranmayınca insanı enayi yerine koyuyorlar.
(3,099 puan) tarafından
Bu devirde gulu diken deveyi s.ken iyilige gecer derler ya afedersin ayni o hesap
tarafından
ay çok doğru söz valla
0 oy
tarafından
Süründür sana öl diyen birine ne yapsan az pislik sen ***** de
(3,099 puan) tarafından
Allah beni bu adamin eline dusurmeden bosaniyim yoksa belli etti kendini oleyim diye elinden geleni yapar
tarafından
Kimin öleceğini Allah bilir belki o size muhtaç olur .
(3,099 puan) tarafından
Aman kuzu benim yakamdan dussun yeterki baska hic bisey istemem simdi basimi sokcak biyer buluyum simdi ceker giderim
0 oy
(17,651 puan) tarafından
Hakedene hakettiği gbi :) 
(3,099 puan) tarafından
Aynen oyle canım
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Ahhh ah eskiler erkeğin bı gömleğini iki etmiycen derler ama benim salakligim. Her gelen akarabisni dört dörtlük ağırladım hizmette kusur etmedim kaynanama hep susutum misafir gekecek koş markete demedim. Şimdi hem akıllandim hem eski sağlığım  gücüm kalmadı yapamiyorum artık çağırma milleti bebek var falan dediğimde kavga çıkıyor 

Sen yapıyorsan ne ala 

Başkası için beni kırması,benim kararımı dinlemedi  çok uzuyur beni 
(3,099 puan) tarafından
Kuzu degmez gercekten birak ya boyle adamlari salacan ne halleri varsa gorsunler ustune dusersen tepene cikiyorlar
(1,850 puan) tarafından
Huyum kurusun yiyip içip kafama takmadan gezemiyorum
(3,099 puan) tarafından
Bende oyleydim valla kuzum ama simdi anladimki hic gerek yok niye kendimi yorayim ya
0 oy
(597 puan) tarafından
Keske benimki boyle dilden anlasa neler yaparimda ben oyle yapsam iyice kopariz... Maddi yinden 0 destek. Resmen bi basima ev gecindiriom arti bide adama bakiom. Neymis oturdugum yerden geliomus bana para eee oturdugum yerden gelio diye illa yicenmi. Is sozlesmem olmasaydi gorurdu yokluk ne. Adam yoklugu yasamadi sayemde 
(3,099 puan) tarafından
Kuzu bence bu erkekler tam tersi iyi hos davranirsan tepene cikiyorlar adamlar cocuk gibi ya
0 oy
tarafından
Iyi olmuş diyesim geld8 yani
(3,099 puan) tarafından
De kuzu de
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Iyi yapmışsın canım. 

(3,099 puan) tarafından
Artik mecbur anca boyle yaparsam iyilige gecerim
0 oy
tarafından

Böyle güçlü kadınlara bayılıyorum ya Aferim

(3,099 puan) tarafından
Boyle yapmassam tepeme cikicakti iyice kuzum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 474 göst.
16 Kasım 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 519 göst.
1 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Elfida.... (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 289 göst.
25 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 461 göst.
19 Ağustos 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,282 soru

11,322,449 cevap

34,770 kullanıcı

...