0 oy
475 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Esimin dedesi 85 yasinda ameliyat oldu yaninda amcasi kaliyor. Esim surekli ariyor. 2 gorumcem de aramamis. Esimde kizdi utanmiyor musunuz die. Gorumcemler demis ıçimden gelmiyor . Herkes hata yapar geçmişte babannesi ve dedesi torun ayirt etms. 2 sinin yaptığıda cok saygisizca değil mi.  85 yasina gelmiş.  Dusmez kalkmaz bir Allah .ben boyle kendilerini beğenmişlere sinir oluyorum.  Yarin başımıza ne geleceği belli degil. Anlamiyorum bi ben mi salagim.

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Herkesin ne yaşadığını bilemeyiz valla yorumsuzum
-Reklam-
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Takma kocan biraz geçsin geri barışır 
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Amannnn bosverrr
0 oy
(610 puan) tarafından
Herkes işine geldiği gibi davranıyor kimse kimseyi düşünmüyor 
tarafından
Dogru isine geldiyi gibi
0 oy
(9,651 puan) tarafından
85 yaşında dedesinin sevabını almak için insan arar sorar.. nasıl torun onlar ya.. vakti zamanında ayırdıysa ayırmış.. Bende anlamıyorum gerçekten böyle insanları..  benim dedem babaannem canım kanımdı aynı evde yaşadık bir gece öpmeden yatmadım..  her sabah uyanır uyanmaz onları öperdim..  böyle aramayan sormayani gorunce cok uzuliyorum.. zaman geriye alinmiyor.. suan keske olsalar cok ozledim diyorum.. ve onlarda çok pişman olacaklar.. 
tarafından
Bende onu diyorm bende çok severim dedemi babannemi ama onlar malesef diyolar bunu yapti sunu yapti adam olum döşeğinde zaten
(9,651 puan) tarafından
Keşke herkes bunu idrak edebilse bizde 8 kuzeniz biz dedemlerle yasadik haliyle sevgimiz daha fazladır ama dedem babannem hep özlem çektiler gelmediler onca yıl ölünce ölümüne gelebildiler ancak.. Rabbim vicdan versin herkese
0 oy
(468 puan) tarafından
bilemeyiz neler yaşadılar ama keşke dede yarın ölüm var deyip haksızlık yapmasaymis
tarafından
Iste düşmez kalkmaz bi Rabbim var kendileri ni begenmis
(468 puan) tarafından
bende onu diyorum dedede hatalı
0 oy
tarafından
Sen niye seviniyorsun. Tugba :D
tarafından
Çünkü yaptiyu yanlış anlasinlar

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 579 göst.