+1 oy
501 göst.
Aile kategorisinde (1,272 puan) tarafından
Oğlum 2 yaşında ve 80 cm boy için argivit tevsiye ettiler kullanıp memnun kalan var mı 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet ben kizim da kullandim 1 şişe de bitti 2. 'yi alacam insallah ve gercekten boy da gözle görülür fark oldu 
(1,921 puan) tarafından
Fiyati ne canim bende dusunuyorum istah ve boy icin
(1,272 puan) tarafından
Benim kafam karıştı benim oğlumda iki yaşında şimdi ben argivit mi yoksa argivit focus mu alacam
(316 puan) tarafından
Oğlum 16 aylık argivit al sade dedi focus olmazmi dedim onu okul çağında vereceksin dedi erken daha dedi
tarafından
2. Kutuya yeni baslayacam doktorum kizim artik buyuk oyuzden argivit focus verdiğini  soyledi
tarafından
Alacağın eczaneye de sorabilirsin kuzum onlarda ıyi  biliyor
-Reklam-
0 oy
(316 puan) tarafından
Sadece boy değil vitaminlerdede ciddi oranda iyi çıktı oğlumun demir ve d vitamini kestik. Hicbirsey yemesine rağmen. Gerckten kaliteli bir vitm.
(1,272 puan) tarafından
Boyunda ve iştahında bi artış oldu mu canım
(316 puan) tarafından
Oldu cnm . Benim oğlum asla ek gıda almıyor yeme bozukluğu var raporlu mamalarimiz var bir ara boyu durmuştu. 7 aylıktı göturmustum devlete metabolizmaya sevk ettiler hem bu mamalarda yazdı hemde ek olarak mollers balık yağ ve argivit vitamin kullan dedi( normalde devlet hastanesi sgknin karşıladigi vitaminleri de verebilirdi)  ben ikisie başladım oğlumun boyu sadece bir ayda 2 cm atmıştı. Şimdi 76 cm 3 ay önce 74 dü. Kilo için iştah için birşey diyemem ilk icirdikten sonra bir iştah açıyor gün boyu iştahla yemiyor. Ama vit değerleri harika cikti
(1,272 puan) tarafından
Anladım canım bende aldım inşallah etkili olur
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Kullandim cok faydasını görmedim nutrigen daha etkili oldu bizde
(1,272 puan) tarafından
Her bebekte vitaminler farklılık gösterebiliyormus
(4,290 puan) tarafından
Elbette nutrigen 2 sise bitirdim kilo aldırdı boy olarak bana cekti galiba biraz kısa bebisim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Arkadaşım kullanıyordu çocuguna ama asla içiremedi çok kötü tadı ve pis kokusu oldugunu söyledi valla her içmeden kusuyomuş çocuk 
(1,272 puan) tarafından
Yaa öyle mi babası almış akşam getirecek bakalım içecek mi
0 oy
(4,875 puan) tarafından

Tadı kötü kızım içmedi .:// 

Şimdi zühra ana macunu aldım onu güzelce yiyor

İnşallah etkisini gösterir
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Merhaba hanımefendi şurup nasıl işe yaradı mı acaba 
(2,062 puan) tarafından
Bi çay kaşığı dimi
Ya benimki hem boy hem kilo az.  Bir arkadaş dedi boy için akşam verilir sorumluları da mesai saatleri dışında
(1,272 puan) tarafından
Yok canım kaşığı içinde ona gore veriyorsun evet gece boy uzatır sabah iştahi acar derler ben sabah veriyorum iştahı açılsın kilo alsın ki boya versin diye düşündüm
(2,062 puan) tarafından
Mantıklı aslında yaa. Benimki 18 aylık çay kaşığı ile verim dedim ama az olur demekki
(1,272 puan) tarafından
Benimde 24 aylık eczacı içindekiyle kaşıkla bi kaşık verin demis
(2,062 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim inşallah bizimkine de fayda eder ya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 534 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
12 Aralık 2022 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy