0 oy
813 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,794 puan) tarafından
Babam vefat etti aylar önce.  Hastanede yatıyordu . Ablam başında bekliyordu.  Sarı bi sıvı serum gibi takiliymis kolunda.  Güya idrarini alıp dondurup cozdurup serum gibi takmışlar doktorlar.  Güya vücud kabul ederse ölecek anlamina geliyomus kabul etmezse olmucek yani bi nevi deney gibi birşey.  Iki ablam öyle diyo . Dedim öyle birşey olurmu Hiç.  Yok işte bizim dediğimiz doğru filan hala inanmıyorum böyle bisi olurmu ya   

38 Cevaplar

+8 oy
tarafından
Yaaaa osur osur ipe diz ya, sarı serum genelde bemıks  vıtamın serumu ağızdan Almaya uygun olmadığı ıcın damardan verilir oha artık ya
(2,807 puan) tarafından
Kahkaha atm depresyondaydm
tarafından
Öpüyorum hepınızı kızlar ❤️
tarafından
Allah canını almaya gülmekten öldüm kız
tarafından
Ayy çok yaşayın ilk kez duydum guzelmjs ahahhahaha
(11,505 puan) tarafından
Arti vericem artim bitmiş;))
-Reklam-
+2 oy
(1,785 puan) tarafından
Canm basın sağ olsun. Ablalarin nasıl bı kafa yaşıyor acaba nasıl bı hayal dünyası öyle  şey mi olur o sarı serumdan banada taktılar anneme ve neneme de taktılar öyle bişey yok tamamen sacmalamislar
+1 oy
tarafından
Bana çok saçma geldi ama bilemedim simdi
0 oy
(17,862 puan) tarafından
İlk kez duydum 
(3,794 puan) tarafından
Bende ilk ablam lardan duydum hastanede bekleyen diyerine demiş.  O da bana dedi. Dedim olmaz öyle birşey
(17,862 puan) tarafından
Saçma geldi bana ya
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Daha neler duyacak bu kulaklarım benim:'(

(3,794 puan) tarafından
Ablam neresinden ne uydurcani şaşırdı.  Beni de tinlamiyolar küçüğüm diye
(3,156 puan) tarafından
Aman sen kendi doğrunu bik yeter ablan çok film izliyo demek :-)
0 oy
(800 puan) tarafından
Tabikude hayır  cnm öyle  şey mi olur
(3,794 puan) tarafından
Olmaz diyorum işte bende ama  anlayan kim
0 oy
(15,827 puan) tarafından

Bencede olmazz benim vücudum kabul etmemiss:) o zaman Coronadan yattimm hergun 2 tane o sari serumdan yedimm antibiyotik dedi hemsirelerr 

(3,794 puan) tarafından
Dedim kiz serumdur o idrar takilirmi diye yok işte öyle oluyo deyip ısrar ettiler sinirlendim
(15,827 puan) tarafından
Yok canimm olmazz insann enfeksiyon kapar ecelindenn önce ölür 14 gün hastanede yattım günlük 2 tane takıldı bana
0 oy
(14,035 puan) tarafından

Yok artık

.
(3,794 puan) tarafından
Varmış güya
0 oy
(1,850 puan) tarafından
İlk kez duydum ne saçma enfeksiyon kapmazmi vitamindir belki o sarı olan yiyemedigi için
(3,794 puan) tarafından
Imkansız ya .
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Doktorlar mi demiş oylr olduğunu yani ablalarin kendileri mi söylüyor
(3,794 puan) tarafından
Güya ablam öyle diyo görmüş.  Doktorlar demiş ama inanmıyorum.
0 oy
tarafından
Ilk kez duydum canim başınız sağolsun mekanı cennet olsun babaciginin
(3,794 puan) tarafından
Sağol canım amin inşallah.  Yok yani şöyle bi durum dan bile konuşmaya laf aramak uydurmalari sinirimi bozuyo
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Cahilliğin bu kdrı yaaa sarı serum elbette var idrar ne alaka Allah cahillerden korusun sn onlara he de geç
(7,768 puan) tarafından
Kız an sinirlenme farzet masal dinliyosn boşver işi eğlenceye çevir kaç yaşında ablanlar
(3,794 puan) tarafından
Biri 29 biri de 44
(7,768 puan) tarafından
44 olan uyduruyo 29 da ona inanıyo muu hadi 44 bir nevi anlarım da 29 olan dha genç
(3,794 puan) tarafından
Aynen öyle.  Büyük olan söylemiş öteki de bana dedi . Dedim sence böyle bisi olurmu öyle şey mi olur dedim . E ablam öyle dedi doktor lar demiş dedi olmaz diyorum olur diyo
(7,768 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin sn uğraşma kuzu evet doğrudur de geç
0 oy
tarafından

Ablan çok saçmalamış tıpa hakaret edip küfür etmiş bence böyle saçmalık mı var ya:) 

O sarı takılan serum antibiyotik ne demek idrar Allah'ım hangi devirde yaşıyoruz biraz akıl ya akıl hadi çok merak ettin git doktoruna sor babama ne verdiniz ne takıyorsunuz serum olarak diye niye kendi biryerinden atıp tutuyorsun

(3,794 puan) tarafından
Onu geçtim üstünden aylar geçti yeni söylüyor bunu
tarafından
Çok saçmalamis ya :) böyle birşey olabilir mi ya bi kere insan enfeksiyondan eceli gelmeden ölür ablanlar baya cahilmis
(3,794 puan) tarafından
Bi yalan atiyo önce kendi inanıp sonra piyasaya suruyo
tarafından
Boşver takma canım onlar neye inanmak istiyorlarsa ona inansinlar
0 oy
(122 puan) tarafından
Yok canım ya ikinci basamak yoğun bakımda staj yaptım benim olduğum yerde en ağır hastalar vardı artık yaşama şansı olmayan hastalar ama onlarla da çok güzel ilgileniyorduk kimsenin öyle deney tarzı şeyler yapacağını sanmıyorum hem böyle hastaya farklı bir uygulamada bulunurken aileden yazılı izin alınıyor canım yani benim bildiğim kadarıyla bu şekilde 
(3,794 puan) tarafından
Idrar takilirmi insana ya güya doktor öyle demiş
(122 puan) tarafından
Yok canım belki sonda takmaktan bahsetmişlerdir ablan yanlış anlamıştır sonda takıp idrar takibi yapıyolar büyük ihtimalle doktor bundan bahsetmiştir yoksa onların dediği gibi bişey imkansız
(3,794 puan) tarafından
Koluna takılı sarı bi serum vardı.  Son iki üç günler de.  Hemşire idrari alıp götürmüş güya dondurup getirmiş ablam da sormuş bu ne diye hemşire de doktor bey dedi demiş doktora gitmiş sormuş güya.  Doktor da öyle demiş
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Hayır sarı olan antibiyotik öyle saçma şeylere inanma 
(3,794 puan) tarafından
Yok kiz dünya bi araya gelse inanmam.  Sadece sinirim bozuldu her geçen gün olmuş adamın üstünden kendini öne atmanın anlamı ne
0 oy
(481 puan) tarafından
Canım ablalarınmış kusura bakma da bu cahillik. Sen onların aralarından iyi çıkmışın kendini geliştirmişin
(3,794 puan) tarafından
Hadi biri bi yalan attı kendi de inandı ötekini akıllı saniyodum oda ablam diyosa doğrudur diyo
(481 puan) tarafından
Böyle bişey kendilerini nasıl inandırmışlar anlayamıyorum
(3,794 puan) tarafından
Dünya düz mantığını kullanmislardir
0 oy
(119,456 puan) tarafından
kiz oyle seymi olur hic
(3,794 puan) tarafından
Olmaz işte gel de anlat
0 oy
(44,724 puan) tarafından

Daha neler duyacaz :ermm:

(3,794 puan) tarafından
Daha neler duydum bi bilsen
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Ablalarınız bence hayal aleminde yaşıyor. Başınız sağolsun.
(3,794 puan) tarafından
Sağol canım.  Herşeyi geçtim ölmüş adamın üstünden oyun oynamak yalanlar atmak nedir ya beni sinirlendiren bu
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Tam olarak nerelerinden uydurmuşlar afedersiniz öyle şey mi olur hastanenin işi yok milletin idrarinimi dondurup çozup verecekler 
(3,794 puan) tarafından
Benden büyükler ses de edemiyorum saygımı bozup.  Yalan atin tutun bari ölmüş adamı kullanmayın
(7,273 puan) tarafından
Takma canım allah rahmet eylesin basin sağolsun

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 344 göst.
17 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Emine21 (1,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 121 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yasedars (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
28 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu