0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ayyy içeri girdim şoklara girdim baktım kaynanam sadece sütyen le oturmuş üstünü çıkar doktor olucam demiş kızım oda hasta olmuş herşeyi kabul ediyor ben kızmama rağmen artık bu yüzden eskisi gibi gelmiyorum kaynanama acayip seviyor 8 torunu var bu başka diyo ee anladım ama bu kadrda her istenen olmazki sizinde varmı napıyoosunuz Allah aşkına ve kızım burda 100de 100 degişiyor sürekli ağlıyor mızmız tanıyamıyorum artık kızımı evde başka burda başka 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından

Tövbe tövbe igne yapacam dese donunu cikarir ozaman:angel:

tarafından
Vallahi yapar bak yemin ederim töbe estağfurullah ya
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzu
Soyle anne bak sen böyle yaparsan oda alışır herjesin yaninda cikarir üstünü diye
(1,020 puan) tarafından
Ya hahahaha yapar valla :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay 2 defa okudum acaba ben doğru mu okuyorum diye ne iğrenç öyle o
tarafından
Hayır söylüyorum diyo ki ben onu asla kıramam aglamasına dayanamıyorum. Çocuk bu ağlar yani
0 oy
(961 puan) tarafından
Bence çok abartmıssınız babannesi sonucta erkek cocugu da değil hadi ona kızılsa ne var ki bunda torunu kıramaz anane babanne ne isterse yaparlar
tarafından
Ay ben sana anlatsam abartmıyorsun iyi yapıyorsun dersin de başka da var söylemedim
(961 puan) tarafından
Doğrudur tabi içeriğini bilemeyiz ben sadece bu olay için dedim çünk0 simdi ben hamileyim annemgilin ilk torunu ölüp bitiyor annem ne isterlerse yapıcam diyor kendi annemi oıramsdıgım gibi kayınvalideme de ses edemem haksızlık olır. Ama baska şeylerde varsa tabi anne olarak ne yaptıgını biliyorsundur, haklısındır
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Ay kusura bakma güldüm canım ya. Her istediğini yapması iyi birşey değil sonradan doyumsuz oluyor çocuklar. Güzel bir dille anlatabilirsin kaynanana.
tarafından
Valla bende sinirden güldüm
0 oy
(175 puan) tarafından
Ondan bir tane bendede var usdelik birlikde yawiyoruz iyiki kaynanam iste akwamlari evde oluyor.Bir bakiyorum sandalyenin altindalar.Bir bakiyorum kaynanam at olmus oglum binmis.evin heryerini dagitiyorlar her isdediyini veriyor bu zararli demeden.Kendisini asla cocukla kotu etmez yok demez.Sonra elindekini ben alip kendimi cocukla kotu ediyorum
tarafından
Malesef aklına gelen herşeyi yapıyor
(175 puan) tarafından
Aynen bizdede herweyi yapiyor oglum babaanesinin sacini yolar kadin birwey demez oylece onunde durur.Ben deyip kendimi cocukla kotu ediyorum
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Canım böyle olmaz sonra önüne geçemezsiniz her istedigi simdiden yapılırsa büyüdükçe ister sürekli uyar bence sonra sen ugrasırsın
tarafından
Evde kızım melek gibi ama dişarda fırtına, bu yüzden işte,
(1,745 puan) tarafından
Evet işte sonra evde de aynısını yapacak bunun okulu var daha
0 oy
tarafından
Ay ikom zararı sana ya onlar her dediğini edince bu kez sen yapmasan hırçınlaşır eşine de o uyarsın bide
tarafından
Eşim kaç kere kavga etti bacım  anlamadı
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Kaynanan her dedigini yaptikca gozundw iyi sense en ufak burseyde itiraz edince yada kabul etmeyince kotu olucan. Malesef ki bu sekilde iliskisiyle buna sebep olucak. Cocugun boyle olmadigini anlamasi zamn alicak.
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Ayyy yarabbim ne kadar düşüncesizlik o halde durmak çocuğa normal gelir zamanla anormal durumlarıda ayırt edemez duruma gelir diye anlat kaynanaya madem seviyormuş torununu bu sözünü dinler torunu için iyi birsey yapar
0 oy
(453 puan) tarafından
:)))) oo canim sen iyisin sadece babanne benim çocuğum ailenin tek torunu bu yüzden Dede babanne ve iki halanin göz bebeği bazen alın yaa ben dogurdum da sizin olsun diyesim geliyor o kadar sahipleniyorlar aglamiycak hastalanmiycak surekli dediği yapılacak ve istediği herseyi yiyebilecekmis hakediyormus tmm hakediyorda bende meryem ana değilim herseyi 4 4 luk yapamam çocuğumda isa değil ilaki aglayip sızlayacak sen şok gormemissin benim gördüğüm şeyler karsisinda bu yazılıda moralin düzelsin die yazdim beterin beteri var üzülme 
0 oy
(6,997 puan) tarafından
Yok artık aklıma kötü kötü şeyler geliyor çocuk bu her istediği yapılır mı. 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Donunu da çıkarıyor mu acaba yuh yani
0 oy
(988 puan) tarafından
Benım kızımda hoc sevmiyorum babaannesine gıtcemjz zaman aglıyo cunku onlar sevmiyorum oyun vs oynamazlar ama anneannesi ıcın hadı gidelim dıe tutturur 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Daha önce de aynı şeyden şikayet ediyordun bunun bir sonraki versiyonu su olacak çocuk 5 yaşına falan gelince gel bizde kal dicekler o da ortalığı yıkacak sen göndereceksin ve o zman değişen düzen daha zor geri duzeltiliyor
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Ah ah benimde annem zamanında büyük oğlumun her dediğini yaptı şimdi bile çocuk başına buyruk oldu ağlayarak her dediini yaptırmaya çalışıyo telefon veriyo gözleri bozulcak diyorum beni dinlemiyo hiç annem 
0 oy
tarafından
Aman Yarabbi beterin beteri varmış ben diyordum kaynanam kayınbabam kızımın her istediğini yapıyor diye ama bizim ki öyle sutyenle oturmaz herhalde torunu istiyor diye Rabbim sabır versin sana
0 oy
(194 puan) tarafından

Aallahtan baska yerini acmamis :O

0 oy
(276 puan) tarafından
Bence çok şanslısın kızın da çok şanslı ben hiç babaannemi görmedim çok isterdim bizi sevsin bu arada yaşıyor kendisi yani bırak kadın sevsin ne güzel keşke kızındaki şans küçükken bende olsaydı
0 oy
(12,994 puan) tarafından
Çocuğu şımartmakdan başka birşey değil bu 
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Canım çocuğunun mahremiyet açısından kaynananın öyle yapmaması lazım uyar bence mahremiyet i öğrenmesi lazım kaynanan

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 131 göst.
7 Ocak 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 179 göst.
26 Ocak 2023 Aile kategorisinde sweetlady (620 puan) tarafından soruldu
0 oy
70 cevap 602 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 1,304 göst.