0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde (99 puan) tarafından
Sizler nasıl aklınizdan çikardınız cıkarinca hamile kaldiniz mi

18 Cevaplar

0 oy
(119,338 puan) tarafından
rabbim ol dedimi olur vaedir bi vakti baska seylere odaklan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbım en kısa zamanda kucağını doldursun inşallah canim 
0 oy
(13,028 puan) tarafından
Veren Rabbım sen dua et
0 oy
(2,590 puan) tarafından

Cok taktim agladim üzüldüm ve en sonunda artik yeter kendimi yiprattigim olmuyorsa demekki Allahin bi bildigi var dedim o ay hamile oldugumu ogrendim :) gercekten psikoloji cok etkiliyo

(1,601 puan) tarafından
Ay valla duygulandım ya rabbim ol derse olur inşallah
(2,590 puan) tarafından
Evet canim isyan etmeyip dua etmek lazim herseyin vakti vardir. Rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin
(1,601 puan) tarafından
Aynen canım amin inşallah rabbim arkadaşa da nasip etsin
0 oy
(72 puan) tarafından
Benim bı ara çok takintiliydi sonra biraz geçer gibi oldu adet sancilarimla hamile sancılarım aynı olunca ben biraz karıştırdım bı baktım hamileyim 
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Ben de oyle oldu esim surekli bebe ha bebe ditordu 1 ay ayri kaldik o ara elticigim bana folik asit verdi ic diye olacagindan degilde ver icem dedim ictim adetimde duzensizdi bekle bekle gekmiyor ama ben gelir diye hic aklima getirmedim hamilelik herkez ruyasinda beni hamile goruyormus bu ara da bizimkiler annem test yaptirdi zorla hamileymisim yani hic ummadigim bj zamanda oldu 
(99 puan) tarafından
Ne kadar güzel hepiniz aklinizdana atmissiniz benim bir oglum var ikinci kürtaj oldu kurtajdan sonra bir daha olmaz korkusuna kapildim ama bu ay hic takvim takibi falan yapmayim diyorum
(1,921 puan) tarafından
Ben de kurtaj olmustum ilk cocgumda odan 2 yil sonra oldu ama hic bi problem yoktu dr gitmistim rabbim bikir herseyin vaktis saati var kafaya taktiarsan olmaz sal gitsin
0 oy
(158 puan) tarafından
Evet canım 10 ay denedik olmadı sonra ev almaya niyetlendik borcumuz hafiflesin öyle çocuk düşünürüz sıkıntı çekmeyelim dedik evi alacağımız ay hamile kaldım 
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Benim eşimin ailesinde birçok kişinin çocuğu olmamış senelerce iki amcasının ki tüp bebek hep. Oyuzden boz eğlendiğimiz günden beri hiç korunmadık 1 sene çocuğumuz olmadı. Hasteneye gittiğimizde doktor eşimin tahlil sonucuna gore tüp bebek aşılama bile tutmaz dedi. Yine de takviye ediciler falan verdi. Bir-kac ay bekledik yine olmayınca biz umudu kestik. Kış mevsimiydi dedik olmuyor baharda tüp bebek için gidelim. Tamamen aklımızdan çıkarmıştık bebeği zaten olmayacak tüp bebek için gidicez diye bu düşünceden 1 ay sonra hamile kaldım ilk oğluma. Oğlum 10 aylıkken de kızıma hamile kaldım. Stres inanılmaz etkiliyor 
(99 puan) tarafından
Bu yazılar bir nebze olsada rahatlatiyor beni gercekten artik bende kafamdan atmaya calisacagim.esim zaten bir oglumuz var olursa olur olmazsa olmaz hayirlisi olsun diyor o cok rahat bir insan ne guzel.ama ben oglum cok kardes istiyor diye o yuzden takiyorum
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Ben canım 3 4 defa gecikince artık salı verdim sonuncudada ha olacam ha olacam derken test yaptım pozitif cıktı bence takma hayırlı zaman da olur 
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Nasılsa hemen olmaz dedim ve denediğimiz ilk ay hamile kaldım.
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Ben. Rahim filmi çekildim. Doktordan çıkarken bu fikri aklımdan çıkaracağım dedim söz verdim kendime. Memlekete gelmiştim zaten. İki ay sonra hamile kaldım
0 oy
(8,327 puan) tarafından
Bı posta yazdım bıraz once aklınızdan cıktıgı an gelıyor mınık bebek :) 
0 oy
(961 puan) tarafından
Valla riskli gebeliğim var basından beri ikizlerime hamileyim normalde hep 3 4 çocuk derdim suan kesinlikle yok diyorum 2 tane yeter gözüm korktu hamilelikten bu yeterli sebep benim için suan :) 
0 oy
tarafından
3 sene deniyorduk olmuyordu hatta bize tüp bebek bile zor dediler o derece imkansizlikti bizimkisi sonra esim e bir kağıt geldi ve askere gideceğini öğrendik zaten askere gidecek hamile kalmamam daha iyi dedim ve o ay eşim askere gidecek diye üzüldüm sürekli eşim askere gidince ne yapacam diye düşündüm ve eşim askere gitmeden 3 gün önce ben hamile olduğumu öğrendim 
0 oy
(406 puan) tarafından
Nasip tatlım ya rabbim isteyen herkese nasip etsin bende ikincisini istiyorum ama kafama çok taktım sanırım 
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Ben çok büyük konuştum ya ikinci doğumum baya zor oldu bida tövbe dedim doğumhanenin önünden geçmem senesine hamile kaldım :D
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Sürekli isteyince olmuyor evet insan stres oluyor felan. Kasma kendini Rabbime güven ve ona bırak belli ki bir zamanı var 
0 oy
(476 puan) tarafından
Ablamın İlk 1 sene hiç olmadı ağlıyordu doktorlara gidiyordu hiç bir sorun yoktu en sonunda bıraktı ağlamayı Yeter dedi stres yapıp kendimi yıpratiyorum düşünmedi o ay hamile kaldı

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 868 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 787 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 758 göst.

380,044 soru

11,376,633 cevap

34,862 kullanıcı