0 oy
938 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben hiç giymedim eşimin yanında. Bugün kendi çorabı biraz eskimiş bu ne ya jartiyer gibi olmuş dedi. Ben bile evlendikten 1 sene snra öğrendim ne olduğunu o nerden bliyor çok snirlendm siz olsaydinz takar miydiniz kafaniza

43 Cevaplar

0 oy
tarafından

Benim kocaya sordum şimdi oda biliyormuş şuan çok pis kavga ediyoruz yarın yazarım :D

(961 puan) tarafından
Ortalık sakinleşti mi:D
tarafından
Yaa Tuh aklına soktum seninde :D nerden bliyomus nasil açıklama yaptı :D
tarafından
Sakiniz şuan :D bilmeyen insan mı var onu dedi :)))
(961 puan) tarafından
Haklı adam bilmeyen mi var liseliler bile biliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız onu bilmeyen herhangi biri mi var bekarlık döneminden belki biliyordur 
tarafından
Ben bile çok geç öğrendim evlendikten sonra. Bekarlkta bile olsa jartiyeri niye bilcekya
tarafından
Bilir bilir. Şimdi ki en küçük çocuk bizim bilmediklerimizi biliyor eşin kaç yaşında olgun adam o mu bilmeyecek
0 oy
tarafından
Mutlaka onune denk gelmıstır gormustur ogrenmjstır. Kafaya takılacak bısy yok .
tarafından
Önüne resmi gelmiş olabilir ama ismini bildiğine göre arastirmis
tarafından
Iyıde artık hersey  acık acık ortada kı. Cahıl cühelan degılız kı hıc bırımiz. Eskı kafa bırı degılse esın mutlaka blıyodur bunu sorun yaoacak bsy yok
0 oy
(102 puan) tarafından
Canım ben de senin gibi takardim ama emin ol ki erkeklerin hepsi bizden çok daha şey biliyor
tarafından
Doğru buna engel olamayız ama benm nefretimi artırıyor bu durumlar
(102 puan) tarafından
Ayy ayni bensin  bende senin gibiyim kız olan videoları bile izletmiyorum eşime  gördüğüm zaman dirsek bir soğuma tiksinme oluyor
tarafından
Aynen bende canım
(102 puan) tarafından
Çok kiskaçsın sende benim gibi :)
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Belki adam sana mesaj veriyordur kız al git sende :)) 
tarafından
Çekiniyorm giymeye ya ister biliyorum
(1,066 puan) tarafından
Neden çekiniyorsun canım sonuçta o senin eşin jartiyer de öyle kötü bişey değil giyince sende beğenirsin kendini belki inan bak övgüvenin tavan yapıcak
tarafından
Denicem ya bakiym bakalm
0 oy
(2,395 puan) tarafından

Takma bnce :)

tarafından
Biraz taktım
0 oy
tarafından
Bende kocama sordum ne olduğunu biliyormusun diye bilmeyen mi var dedi erkek arasında konuşulur jartiyerini giy gel falan diye bende tokat attım ona hayırdır nerden biliyorsun diye oda bana kızdı ordan bakıp bana çemkiriyodsn canımı sıkma diye :)))) akşam telefonu sakladı ya yeni verdi yine alıp vermem diyor :)))
tarafından
Bu erkekler arasındaki knusmalar zaten varya.. neler öğretiyorlar brbrlerne
0 oy
(3,185 puan) tarafından
Gitmezsen iz oda fotolara bakar canım 
0 oy
tarafından
Benim esimde bi ara Jartiyer dedi ben şok ama hiç ustelemedim takmadim da 
tarafından
Bende bse demedim ama taktm
0 oy
(701 puan) tarafından
Yani ince çorap ya incelediği için demiştir. Erkeklerin bilmediği bişey yok kafana takma al birtane giy gitsinn:))
tarafından
Keşke bu kdar rahat olsam bu kafada olsamya
0 oy
(104 puan) tarafından
Erkeklerin bilmediği birşey mi var bekarken öğrenmiş olabilir şuanda evli olduğum içinde takmazdım 
tarafından
Anladm canım
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Bende jartiyer falan attın sandım seçelim diye :D aklına kötüyü getirme belki internette falan görmüştür :)
tarafından
:) bazıları öyle sanmış. İnternette görse resmini anlarım ama ismini bildiğine göre arastrmis
0 oy
(2,055 puan) tarafından

Erkekler  her  bi  haltı  bilir  eşimde  bana  ilk bir buçuk senelik  evli iken almıştı  oğlumla  birlikte  memlekete gittim geldim  sana  hediye aldım dedi kocaman  kutusunda hediye  paketinde bi açtım  jartiyer toplasan  çıkarsan  2 defa  giyindim  giymedim pierre cardin markaydi yıkayıp  kaldırdım  baktım  bomboş  duruyor  dolap uygulamasına  koyup  satmıştım giymesi çok  zaman alıyordu ;)

tarafından
Kız adam almış giysene
(2,055 puan) tarafından
Kız  giyinmesi zulüm  hem  artık 2. Çocuktan  sonra  bu göğüslerle olmazdı  resmen  camdaki  kızın  korsesi  gibiydi giy  çıkar  zulümdü ben öyle  sıkan  şeyler giyemiyorum zaten  eşimde  baktı giyindir  çıkar  zulüm  hiç ısrar  etmedi :))
0 oy
(44,763 puan) tarafından

Ahahahahah:D.    

0 oy
(12,264 puan) tarafından

Erkekler bizden daha çok şey biliyor bu kadar şey bilmisken keşke onlar hamile kalsaydı :D

tarafından
Normal doğum yapmalarını çok isterdim abla suni sancı ile
tarafından
Keskee
0 oy
tarafından

bende giymedim ama biliyorum ne oldugunu :D:D

0 oy
(1,122 puan) tarafından
Aksm aksam iyi güldüm vlla:)))
0 oy
tarafından
Bizimki direk dansı bile biliyormus sen ne diyon:/
tarafından
Onu bilirler canim
0 oy
tarafından
Hayır çünkü ergenliğe giren bütün erkekler gibi esin de a z ye herşeyi araştırmıştır boşuna sinirlenme
tarafından
Bilmeyenlerde var canm esm meraklı dmekki biraz
0 oy
(3,504 puan) tarafından

Benim eşimde söylüyo ama ne olduğundan haberi bile yok sadece ismini biliyo:D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 237 göst.
6 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Cerensmsk (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 831 göst.
12 Haziran 2022 Aile kategorisinde BKMEC (12 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 141 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Melekk123 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
25 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,098 soru

11,439,947 cevap

35,009 kullanıcı