0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Kizlar sutum komple gitti cok buyuk sıkıntilar yasadim psikolojikmen artik gelmiyo yeni dogum yaptim denemedigim sey kalmadi bestlak damla falan ama hic yok pompayla sagiyorum ama nafile napicam dua edin nolur :((

9 Cevaplar

0 oy
(3,055 puan) tarafından
Mama ver sütun hic yoksa ve gelmiyosa
(10 puan) tarafından
Oyle yapiyorum mecburen yoksa ac kalicak zaten sutum yok diye emerken sinirleniyo :(
-Reklam-
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Bebeğini emzirmezden vazgeçme gelir inşallah tekrar. Sık sık göğüslerini uyar emzirerek.
0 oy
tarafından
Canım süt masajı vardı internete yaz da ondan yap bari eşine yaptır hoşaf yiyin diyorlar komposto bulgur pilavı incir bunlar işe yarıyormuş umarım suçum geri gelir kendi canını sıkıp da çocuğunun rızkından olma ebeğine yazdık bak bebişim için güçlü olmaya bak
(10 puan) tarafından
Canim herseyi denedim annem neler hazirladi ama gitti bi kere :(
tarafından
Sıcak su ile banyoda gogusslerine masaj yap havluyla  sar sar sıcak suya tut kıyamam ya çok üzüldüm tek çare mama o zaman kaç aylık bebeğin ne zaman kesildi sütün canım
(10 puan) tarafından
Sicak su torbasi falanda koydum bebegim 19 gunluk daha :(
(10 puan) tarafından
Sezeryan dogum yaptim damla damla geldi
tarafından
Allah'ım insan yeni doğum yapan anneyi üzer mi ya Allah yardimcin olsun inşallah sütün gelir mamayla besle yine de emzir arada bence süt pompaso ile çek belki gelir
0 oy
(378 puan) tarafından
Canim benim ilk 3-4 gun sut memeyi sıksan bile o kadar az gelir ki herkes buna sutum yok diyor, o sure icerisinde bol bol emzirmek cok onemli, 4 gunden sonra sut gozle gorulur artar, arada biberonla mama veya biberonla anne sutu verirsen bebek biberona hemen alisir annenin memesinde huysuzlanir. Benden sana tavsiye bebegin daha cok kucuk meme reddini cabuk asar, eger kilosu cok az degilse sık sık emzir emzir sadece bebegine odaklan bi kac gun emzir dinlen emzir uyu emzir yemek ye bu sekilde sutun bak nasil artacak. Bunun icin sana yardimci birileri lazim ya da baska cocuk yoksa bir kac gun ev islerini boşla bu dedigimi yap
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Yinede vazgecme canim bak dut kavur ye cok sut yapiyo o 
0 oy
(961 puan) tarafından
Ben bebek bölümünden bi tarif bulmustum onu atıyım simdi sana çok memnun kalmıs herkes bi dene
0 oy
(961 puan) tarafından

Bi dene su tarifi çok memnun kalan vardı o bölümde

image

image

0 oy
tarafından
Sık sık emzir cnm olur benimde yoktu emzirdim e oldu
0 oy
(7,765 puan) tarafından
Bol bol emzir emdikçe süt gelir ve çoğalır bide bol bol su iç 
(7,765 puan) tarafından