0 oy
405 göst.
Aile kategorisinde (1,778 puan) tarafından
Kızlar evim petekli 17 aylık kızım var hava soğuk olduğu için camları acmiyorum sabah kalkınca odaları havalandiriyorum evi supururken  yarım saat falan çünkü içerisi buz gibi oluyo mutfak camim sürekli açıktır birinci katta oturuyorum neyse bugün ev sahibinin oğlu mesaj atmış eşime arkadasi eşimin ama çok samimi değil şöyle yazmış "ağa yengeye soyle camları açsın evi havalandırsin üst kattaki kiracının evi terliyo " bu ne alaka Allah aşkına sinir oldum bugün yaa soba yaksam neyse petek yaniyo bide camları açarım dediğim gibi ama bu soğukta da 2 saat açık bırakamam ki dimi 

22 Cevaplar

0 oy
(12,861 puan) tarafından
Ev terler mi ki 
(1,778 puan) tarafından
Terliyomus baksana bende şaşırdım yani yeni duyuyorum bunu da
(12,861 puan) tarafından
Demek ki üst kattaki sizi şikayet etmiş ben olsam gidip sorarım eviniz nasıl terliyor diye :)
(1,778 puan) tarafından
Kız sorucam da eşim boşver diyo gidip neresi terliyo diye bakasim var skvfks
(12,861 puan) tarafından
Git kız bende merak ettim bana da yaz :) hatta evet terliyor derse terlik getireyim mi de jahajajaj : D
(1,778 puan) tarafından
Ahahah bı iyiydi :D olmadı yarın sorayım yas
-Reklam-
0 oy
(996 puan) tarafından
Üsluba bak mesaja bak bu ne zihniyetsizlik ya olur bu hava da çocuğunu mu hasta ediceksin ne alaka yani 
(1,778 puan) tarafından
Bende sinir oldum valla canım yaa eşimde boşver zaten yaza cikicaz dedi öyle sustum ne yapmamı bekliyorlar acaba saatlerce camları açık tutma mi falan mı
(996 puan) tarafından
Aynen sacmalik ev terlemesi diye bir şey var ama benim bildiğim üst veya alt katla alakalı değil mesela bi kac sene önce kizimin doğum mevlidinde kombi acıktı ve çok kalabalıktı kovid çıkmadan önceydi o zaman duvarlar boncuk boncuk su damlası olmuştu kalabalıktan aşırı sıcak olmuştu yani nemden sıcaktan terlemisti hep bi daha başıma gelmedi
(1,778 puan) tarafından
İşte bende öyle düşündüm evi sıcaksa buhar yapıyorsa ondan kaynaklıdır benim evimde soba yansa ısısı belki onları terletir ama petek ne kadar işi verecekte evi terleyecek yani
(996 puan) tarafından
Aynen benim alt komşum çok yakar mesela bazen oturmaya giderim çok bunalirim cunki 5 aylik bebegi var ama ona rağmen bizim yerler bile soğuk ısısı bizi etkilemez çok fazla
(1,778 puan) tarafından
İşte canım değişikler yaa bı yerlerinden element uyduruyolar ama dur bakalım yakında kokusu çıkar
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Bir yaşıma daha girdim senin cam acmamayla ustundekinin evinin terlemesinin ne alakası varmış kış günü en fazla beş dakika havalandirirsin evi 
(1,778 puan) tarafından
Valla varmış alakası baksana evleri terlemiş skgkdks  sinir oldum yaa bide sanki hiç açmıyorum gibi emir vermiş evi havalandırsin diye mal
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Ev nasıl terliyor yahu? Valla bu kışın ayazında kimse evi 2 saat havalandıramaz ki bende yarım saat havalandırır sonra kapatırım camları mutfağıda yemek pişirirken açıyorum koku olmasın diye sonra onuda kapatıyorum yani kalorifer yakıp evin camlarını sürekli açmak mantıksız olur
(1,778 puan) tarafından
Mutfakta yakmıyorum full açık orası odalarında dediğim gibi evi supururken toz kalkarsa camdan çıksın hem havalansin diye açıyorum ama üst kattaki arkadaşların evi terliyomus nasıl oluyor bende anlamadım yani sürekli açık mı birakayim ne istiyorlar ben bilmiyorum Allah'tan bı evleri var yani ne yapacaklarını şaşırmışlar
(5,904 puan) tarafından
Yahu ev nasıl terler ben 27 yaşımda hiç bir evin terlediğine şahit olmadım ki bunun senin evi havalandırmanla niye alakası olsun rutubeti kastediyorlarsa senle alakası yokki sen evi havalandırınca onların evinin rutubeti kurumaz çünkü
(1,778 puan) tarafından
Aynen işte canım bende şaşırdım benle onun evinin ne alakasi var saçma sapan bı şey yani eşimde boşver dedi
(5,904 puan) tarafından
Bencede boşver çok terliyorsa evi doktora göstersin :)
(1,778 puan) tarafından
Puahahaha aynen hasta olur sonra skgkdks
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Ay şimdi kokuyordurda teri bı deodorant al kız yazık sjshdhjdjs daha neler duycam ben merakla bekliyorum bunun dahasi olmaz deyip beterini okumak jsjsjsj
(1,778 puan) tarafından
Beni görsen ağzım açık kaldı mesajı görünce ne alaka dedim yani hadi evi terliyo benim evi havalandırmamla ne alakası var yani
(4,661 puan) tarafından
Sjjsjsjsjsj salla gitsin
0 oy
(2,203 puan) tarafından
Yelek giydirin cok tetleyjnce deseydiniz mallara bak allah askina kiz bunlar sonradan gorme accccclarrrr
(2,203 puan) tarafından
Batmis belli takip ediyoki dairesine bisey olmasin diye kesin cunku Kiz bizim ev sahbide adam 70 yasinda ayyaş geliyo gidiyo alt kattaki kiraciya sen cami hic acmiyon ev rutubet yapcakk camlari niye silmiyon boyle banada gecen diyoki biz iki gun yokuz cenaze var bina sana emanet gotunuze sokun da goturun diyesim geldi emmeee terbyem el.vermedi :D
(1,778 puan) tarafından
Puahahaha diyeydin keşke bizde buraya taşındık kızım o zaman 7 aylık falan aglak bı çocuk zaten durmuyo hiç dışarı cikicaz eşimle adam gelmiş bana arada buraları supurun diyo hmm tamam dedim aslaaa supurmedim çünkü benim bı kapı var ordan girip çıkıyoruz üstün kapısı yanda yola çıkıp niye yolu supurwyim banane dimi değişikler çok ya adam paragöz kaç tane evi arabası var hâlâ pazarlarda zeytincilik yapiyo
(2,203 puan) tarafından
Oooohhh iyi yapmissinnn mustehakkk giz bunlar acccc boyle zengin oluyolarr varyemezler mezara goturceklerr sankiii geberiyolar mal mülk icin. Bende diyorum merdivenci tutun ben silmek istemiyorum tutmuyolar bende inat ettim silmiyom bugun kapida diyoki aaa orumcekmii ooo yook komader ejderhasi abla merdivenci tutun diyom anlamiyonuz diye bide yuzlu yuzlu uste ciktim :D :D bide napiyolar biliyonmu amca geciyo yolun karsisina binayi yeni yaomislar 5 6 yillik guzelde binayi izliyo ahahahah alllahinnn sipastigi :D ben yaptm diye kendini seviyo mal :D
(1,778 puan) tarafından
Eyyy Allah'ım yaa valla işte kuzum böylelerine var çünkü tutuyorlar kdgkdk
(2,203 puan) tarafından
Aynen bacjm Gotlerindeki külotlar yirtik pirtiktir boylelerini n :D
0 oy
(2,807 puan) tarafından
O sendn değil ondn kaynanaklanan bişey asadakinin cam açıp acmamasi yukarı bı fayda sağlamaz ki kendi evini kendi açacak 
(1,778 puan) tarafından
İşte kuzum bende öyle diyorum hani onun evi terliyosa benden kaynaklı değildir evi buhar yapıyorsa duvarlar terler benle ne alakası var
(2,807 puan) tarafından
Benimde üst katın kolidordan su almış e biz su dökmüyoz nerden geliyo diyo sendn geliyo nerden gelcek tavana su ay **** oldum
(1,778 puan) tarafından
Aynen o hesap işte yaa sinir oldum iyice
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Evi terliyormus mu :D ayyyy karnım ağrıdı gulmekten
(1,778 puan) tarafından
Akşam beni görseydin sinirden ağzım açık kaldı yeminle patavazsizlikta son nokta bunlar bacı valla dkgeksk
(6,203 puan) tarafından
Ayıp öyle deme evi terliyormus :D manyak hepsi gercekten
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evin sırtına bez koysun hasta olur 
(1,778 puan) tarafından
Puahaha ayy hiç gulecegim yoktu dkfkdsk kız duyunca şok oldum yaa
0 oy
tarafından
Keşke bunu eşine demek yerine kadın senle konuşsaydı bide ne alaka ya çok saçma 
(1,778 puan) tarafından
Ev sahibine demiş canım ev sahibinin oğlu da eşime yazmış ve işin garip tarafı evi nasıl terliyo oluşu ksfksk
tarafından
Kendi açsın camı ama terliyomus ya dikkat etsin hasta olmasın evcegiz:))
0 oy
(139 puan) tarafından
Canim ev terler tamam ama bu üst katla alakali seninle alakalı değil ki  siz de deseydiniz üst kat camlarını axar evi havandirirsa ev terlemez
0 oy
tarafından
Ben olsam eşinin yerinde şunu derdim benim evin derdi üst komşuyu mu gerdi bu soğukta ne pencere açmasi derdim 
0 oy
tarafından
Ne alaka kanka yazsaydi bizene onun evinden o evini açsın bı sorun olsaydı benim evimde rutubet olurdu deseydi
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Şu sogukta birtek açmam isterse yukardakinin götü terlesin.......... 
0 oy
tarafından
Ev terlemesi doğru duvarlardan boncuk boncuk su akar azar azar havasizliktan nemden rutubetten kaynaklanir. Ama bu olsa ancak senin evinde olur ust komsuyla ne alakasi varsa bence ust komsun evini havalandirsin iyice
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Sizinle ilgile değildir o terleme bence. Ya ev dandik yada kendiai havalandirmiyo evi.
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Menopoza girmiştir :)))  sizi suçlamak istemiş ev terlemez benim evimde çok nemli ama ter ne alaka :))
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Valla bizimkiler gibi buz gibi evde oturup doğalgaz yakmıyorsa terler dışarısı soğuk alttan sıcak ev soğuk siz onu ßikayet ederseniz cezası var alt yada üst komşu açmıyorsa cezası var evim ısınmıyo diye şikayet edersen allshım herkese ev sahibi olmayı nasip etsinde ßu vicdansız ev sahiplerinden kurtarsın
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Evinin terlemesini istemiyorsa kendisi acmali cami senle ne alaka 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Ust kiraci zamet olmasa camini acdin buharlasmis kapali kalmakdan :)))) ahahahahaha

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 359 göst.
8 Şubat 2024 Aile kategorisinde Annelerrr (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 127 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mervebykdg (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 163 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 181 göst.