0 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
tarafından kapalı
Ay kızlar hamileyken olanlardan mıdır doğduğunda sarılık olmasından mıdır bilmem sürekli bişey olcak korkusu 1.5 yaşında kızım sürekli dua ederken buluyorum kendimi Allahım nolur bişey olmasın diyorum işte böyle büyümüş halini hayal ediyorum falan kaybedecm sanıyorum e böyle düşündükçe de çok korktuğum için kaybederim diye daha çok kafayı yiyorum dayanamam diye napcagimi şaşırdım sürekli beynimde düşünce bu kafamda saç kalmadı kendimi bıraktım saldım iyice saçım kedi kuyrugu gibi toka tutmuyo artık bana akıl verin ya nolur zaten eşimle ayrilma aşamasındayim davam var onu da düşünüyorum arada sinir stres iyice mahvoldum 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

0 oy
(687 puan) tarafından
Cnm bütün anneler öyle düşünüyor merak etme gayet normal ama artık düşünmemekte çalış rabbim senden geldik ve sana döneceğiz hayırlı ölümler nasip et gece teheccüd kıl çok rahatlarsın zaten.bn elimden geldiği kadar gece namazı kılarım kendimi çok mutlu hissederim bu aralar kılmıyorum Allah affetsin ama başlıcam kesin
(15 puan) tarafından
Ya sürekli böyle düşünüyorum her dakika kalkıp dua edermi insan bakıyorum hayal ediyorum büyümüş halini falan sanki dua etmesem bişi olcak ama sürekli ediyorum korkuyorum artık niye olsun ki sapasağlam çok şükür ama internette çok görüyorum bebeğini kaybeden belki ondan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hersey ust uste gelmis canim psikolojik destek alabilirsin
(15 puan) tarafından
Bilmiyorum ya internette de sürekli görmekten kafayı yedim herkde
0 oy
tarafından
Ana yüreği işte dualarında hep cocugun:) eş konusundada hakkında hayırlısı olsun .

Bebeğinle gez dolaş kafa dağıtırsın :)
(15 puan) tarafından
Gece olunca başlıyor düşünceler
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Kuzum bizim deil Allah in rabbim esirgesin kotuyu cagirma guzel dusun guzel olsun seytanin weswesesine kanma rabbim icime ferahlik  wer die dua et rabbim butun cocuklarimizi korusun icindede senin yavrunu
(15 puan) tarafından
Hep öyle.dua ediyorum ama sürekli kötüyü çağırdığım için de korkuyorum olmickasada benim yüzümden olur die
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Sen dua et yeter canım. Allah yardımcın olsun
(15 puan) tarafından
Amin :( inşallah

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 161 göst.
0 oy
2 cevap 605 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kdkbdowlk (100 puan) tarafından soruldu
0 oy