0 oy
352 göst.
Diğer kategorisinde (294 puan) tarafından

Kılcal damarım zedelenmiş tansiyonum düşmüş herhalde oda korktuğum için öyle oldu sonra doktoruma da uğradım bebeğimi merak ettim diye normalde haftaya gidecektik bugüne öyle vesile oldu haftaya 2 li taramalı test yapıcaz dedi o ne demek bilemedim kendimde değildim soramadım

image

image

Bebeğimi ilk defa hareket ederken gördüm kızlar mutluluktan kalbim nasıl atıyordu eşimle birlikte gözlerimiz doldu şükür rabbime allah hak eden annelere nasip etsin inşallah mutluluğumu paylaşmak istedim sizinle 10+1 günlük:'(

8 Cevaplar

0 oy
(2,556 puan) tarafından
Gecmis olsun canim
(294 puan) tarafından
Teşekkür ederim aşkm.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsn canm 
(294 puan) tarafından
Haha yedim yedim kız yedim 1 saat sonra kan geldi boğazım dan ne portakal mış anam
tarafından
Kız portakalın ne günahı var :)
(294 puan) tarafından
Haha güldürdün beni cnm yok şaka yapıyorum gece canım çekti onun üzerine uyuya kaldım sabah uyandım benimki 1 saat aradı kız şansıma markette de yoktu kayınvalidem den aldı getirdi 5.6 tane yedim şükür ama normalde canım kolay kolay çekmez bişeyler bu iki oldu birincisinde tuhaf ama sucuk çekti bide portakal çekti doya doya yedim anam :D
tarafından
Afiyt olsn cnm ama aşerme değil bnce seninki aşerme için erkensin baya :) kız canın ne isterse ye gitsin :)
(294 puan) tarafından
Valla bilmiyorumki aşerme nasıl oluyor onu bile bilmiyorum desem inanırmısın :D yani görmeden gebe Bi kadının birden aklına mı geliyor yoksa görüp mi canın çekiyor hep bunu düşünüyorum Kendiliğimden belki ben psikolojik olarak aşerme modunda yım  :D valla canım ne istiyorsa iyiyorum gidiyor hahah :D
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Gecmis olsun tatlim
(294 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım çok saol :-*
0 oy
tarafından
Cok gecmis olsun bebis kilcal damar patlamasinida ben gozumde yasamistim gece normal yatip sabah gozumun ici kan dolu kalktim cok korkutucuydu 
(294 puan) tarafından
Bu arada adınız nedir tanımak isterim çok sevdim seni Benim adım derya deniz deno diyebilirsin :)
tarafından
Ee biz senle konustuk postlarda ismim mihri sevdigini gene soykemistin :))
(294 puan) tarafından
Ciddimisn inan hatırlamıyorum yani genelde kullanıcılara dikkat etmiyorum ama olsun bak yine dile getirmiştim tanıştığıma memnun oldum Mihri unutmam artık :-)))
tarafından
Bende memnun oldum canim cok saol ☺️
(294 puan) tarafından
Sende saol canım :)
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Rabbım birdaha göstermesin 

Çok geçmiş olsun
(294 puan) tarafından
Amin kuzum Allah razı olsun hiç kimseye göstermesin
(1,465 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum 
(294 puan) tarafından
Allah razı olsun aşkm çok saol :-*
tarafından
Senden de kuzum ☺❤
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cAnım 
(294 puan) tarafından
Allah razı olsun btnm çok saol :-*
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 2 li tarama bebekte herhangi bi özel durum var mı diye kontrol edilmesidir
(294 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım.. Yani Allah korusun Bir hastalık olur diye mi kontrol ediyorlar
(2,486 puan) tarafından
Down sendromu var mi diye ediliyor canim
(294 puan) tarafından
Hımm allh sağlıklı evlatlar nasip etsin ama ondan gelecek herşeye boynum kıldan ince hayırlısı cnm.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 749 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,369 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,338 göst.

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...