0 oy
1,366 göst.
Diğer kategorisinde (2,360 puan) tarafından
Kızlar arkadaşım bi eşya almış bizde vardı kullanmıyorduk istedi boşluğuma geldi tamam dedim eşimde neden böyle bsey yaptın dedi vermemi istemedi arakdaşım alıcakmış yarın ne diyebilirim of ya hep benim yüzümden vallahi

22 Cevaplar

+3 oy
(2,405 puan) tarafından
Ben sana söz verdim ama eşim maalesef riza göstermedi dersin eğer gerçekten arkadaşın ise anlayışla karşılar kırılsa bile bunu sana belli etmez ki senin elinde olan bir şey değil 
(2,360 puan) tarafından
İnşallah ya
-Reklam-
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Eşimin gönlü yok dersin güzellikle kusura bakma vs de eşimin ailesine sözü varmış vs yani 

Eşinin gönlü yoksa vermek olmaz
(2,360 puan) tarafından
Ay cok utanıyorum ya kırılırmıki
(1,752 puan) tarafından
Hayır ya içtenliğin ile söylersin ben bilmiyordum vs inan haberim yoktu kusura bakma canım dersin kırılmaz
(2,360 puan) tarafından
İnşallah ya
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Eşim kabul etmiyor diceksin ☺️
(2,360 puan) tarafından
Çok utanıyorum ya kırılırmıki
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Eşim benden habersiz arkadaşına vermiş de ben sana vereceğimi söylediğinde itiraf etti dersin dahada başka bisey aklıma gelmiyor
(2,360 puan) tarafından
Ama bende görürse ne yapıcam o zaman
(10,411 puan) tarafından
Tekrardan getirmiş dersin eşi kabul etmemiş dersin hem sen kullanmıyorsun güzelce sakla görmesin
(2,360 puan) tarafından
Çok saol canım
(10,411 puan) tarafından
Rica ederim Bi tanen
tarafından
Bence bi sürü yalan söylemek yerine doğruyu söyle. Eşinin rızası olmadığını özür dileyerek söylersin mahcupluğunu dile getirirsin, anlayışla karşılayacağına eminim. Yalana ne gerek var ki ..
0 oy
tarafından
Ne o merak ettim :) 
(2,360 puan) tarafından
Salıncak hamak :)
(45 puan) tarafından
Hadi ya şimdi  nötr olmak gerekirse eşin verme dediyse vermen doğru değil ama o şimdi kız da heveslenmistir senin için zor bir durum
(2,360 puan) tarafından
Ay evet ya of
(45 puan) tarafından
Çok pahali değilse  eşini ikna et  bence
tarafından
Hiçte ikna etme bence bunda alınacak bişey yok ben vermek istedim ama eşimin gönlü olmadı de olsun bitsin
0 oy
tarafından
Anlamadım ki 
(2,360 puan) tarafından
Ya arkdaşıma eşya verdim eşimde razı değil kızda yarın almaya gelicek ne yapıcam
tarafından
Önemli bişey mi ki,ne verdin mesela
0 oy
(650 puan) tarafından
Ya ben tamam dediysem verirdim sonradan yok diyemezdim arkadaşıma
(2,360 puan) tarafından
İşte bende diyemiyorumda eşim razı gelmedi surat astı
0 oy
(46 puan) tarafından
Esyayi almis sen de bizde var diyince geri m8 vericek anlamadm almis yazmissin da
(2,360 puan) tarafından
Yok daha almadı yarın almaya gelicek benden
(46 puan) tarafından
Anladim canim ne yaptin
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Aradım bilamadım. Eşime sordum. Filancaya vermiş de. Haberim yoktu de
tarafından
Neden yalan söylemesi için teşvik ediyorsunuz ki ☺
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Yakınlık dereceniz ne 
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Esim müsaade etmiyor de bitti gitti küçücük birseyde kusecekse zaten gerçek dost değildir esinle problem yaşamaktan iyidir bence
0 oy
(4,040 puan) tarafından
İstemesi problem değil mi
0 oy
(915 puan) tarafından
Eşini ikna et bı kere vericem demiş bulundum ayıp olur bı daha sana sormadan bişi vermem falan der arkadaşın kesin kırılır insanlar zaten birşeyler ariyo kaos için  
0 oy
(5,295 puan) tarafından
Gıcık bi durum ;) bilemedim ki. Eşim 2. 'yi istiyor hamagi ona saklayacağım desen
0 oy
(48,660 puan) tarafından
esim izin vermiyor bize lazımmış kusura bakma de
0 oy
(261 puan) tarafından
Yukarda yazmışlar bende aynısını derdim eşim tanıdık birine vermiş. Yanı yapacak bisey yok küsecek hali yoktur 
0 oy
(12,999 puan) tarafından
Böyle durumlarda eşine suç at evlilikte eşe danışmadan kimseye bir şey verilmiyor maalesef sende samimiyetle bu durumu izah edersen anlayış gösterir bence ben ağız değiştiren insanlardan nefret ederim mesela bir arkadaşım söz tepsileri için hiç alma boşa masraf etme ben vereyim dedi sonra ağız değiştirdi annem kaldırmış çeyizlerin içine koymuş falan dedi çok saçma ***** durumlar oldu ama açık açık işte eşim istemedi dersen yani bahane değilde gerçek sebeple gidersen bence anlayışlı olur 
0 oy
(287 puan) tarafından
Ya canım eşim ailesine verecekmiş kusura bakma de olay kapansın bence yarın olmadan mesaj at yarın birden mesaj atarsan bozulabilir 
0 oy
(45 puan) tarafından
Verdin mi salıncağı naptın merak ettim
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Bence doğruyu söyle. Ben söyledim gerçekten verecektim ama eşim izin vermedi kusura bakma rızası olmadan veremem de. Verirsen yarın öbür gün bu konu için kim bilir kaç kere kavga edip eşinle aran açılır 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 376 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 952 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gvrcnn (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 351 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde DENO00 (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 659 göst.