0 oy
483 göst.
Aile kategorisinde (661 puan) tarafından
Bazen eşimin ensesini ben alırım. Genelde eşim uzamış alsana der bana. Geçen gün diyo bana bı kere bile demiyosun gel ekseni alıyım illa ben soylicem diyo. Bende dedim sen söyle alıyım ben dikkat etmiyorum aklima gelmiyo. Oda diyo benim yengelerim hep kendileri gelip alırlardı. Ben söylemezdim. Bu durumda bana tuhaf geldi. Dedim hiç normal değil ben senin abilerine demem gel enseni alayım diye. Oda sen sacmasin kardeş gibidir yenge sana herşey anormal geliyo sen anormalsin dedi. Sizce haksizmiyim ben. Kardeşi gibi ona lafım yok ama bence normal değil yani tuhaf geldi bana. Kesin kaynanam söylüyordur gelinlerine diye düşündüm. Elinden gelse ayaklarını yıkatir oğullarının kaynanam. Beni bazen arar kayninin kıyafetleri ütülü temiz olsun faln diye çünkü.

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
işim gücüm yok kaynımın ensesini alacam çok saçma 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aldığına sukretsin ben ellemem bile onca işimin içinde bı iş daha çıkaramam başıma. Hele kaynimin ensesine elimi sürmem onların eşleri de eşime dokunamaz. Yengesi olsa helal değil sonuçta
0 oy
tarafından
kaynim bekarsa ve rica ettiyse neden almim kii.. yani makinayla sac kesiyosun, takilcak konu degil.. haa eger evliyse git karin alsin derim
(661 puan) tarafından
Bende takilmadim zaten cnm. Bendede kaynım rica etse yaparim. Ama eşimin dediği kendi diyomuş gel ensen uzadı alıyım diye. Ben kendi rica etmese sormam. Eşimede hiç sormuyorum yani aklım gelmiyo o yüzden diyo kendiliğinden niye yapmiyosun diyo
tarafından
yanii bir kez yaptirinca onlarda dikkat etmistir sonucta kucuk anladim kadariyla esin..
(661 puan) tarafından
Yok cnm ne küçüğü eltim geldiğinde 26 falnmiş.
0 oy
(712 puan) tarafından
Bence saçma bir düşünce yeğenlerim o eve gelin geldiğinde eşinin yaşı küçüktür kesin kardeeri gibide ilgilenmislerdir senin kafa başka yöne calismis
(661 puan) tarafından
Yok eşim beş yaş büyük eltimden. Eltim benle yaşıt. Ama yanlış yöne çekmedim zaten kardeş gibiler aklıma başka şey gelmez. Eşimin dediği ben kendim eşime demiyomuş gel enseni alayım yengesi kendiliğinden gel abi ensen uzamış diyomuş.ne bilim canım tuhaf geldi bana degilki kıskandım. Öz kardeside olsa tuhaf gelirdi bana
(712 puan) tarafından
Ayni evin içinde tuhaf olmuyor canim ya benimde kaynim var birsey istese yaparim yani
0 oy
(88 puan) tarafından
Tamam benimde bekar kaynım var yemesi içmesi hepimiz dikkat ederiz tabiki ama ense almak nedir oldu olacak sac sakal trasınıda yapsalarmis
0 oy
(8,413 puan) tarafından
Koğu düşer nikah yakışır.Kardeş gibi değildir nokta.
0 oy
(175 puan) tarafından
Ben mesela hic kaynima demem oda benden istemez.
0 oy
tarafından
Bana anormal geliyo ikisininde ensesine ben sıçarımm valla 
0 oy
(194 puan) tarafından
valla bn arada kucuk kaynimin ens3sine tokat saplatirim ama hic gel enseni alayim demedim ki kocaminkini  de almadim simdiye kadar:)))))
(661 puan) tarafından
Kaynin küçük sanırsam
(194 puan) tarafından
evet 17 yasinda ugarasirim oyle :)
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Hayatta almam ense falan kendi eşiminkini de almam berber diye bişey var ne uğraşacam. Kaldı ki yanlış bir durum bende benim eltim asla böyle bişey yapamaz ki eşim de buna müsade etmez zaten sizknkiler öyle alışmış onlara normal geliyor tabi ama bence sende eşine soyle bundan sonra kuaföre gitsin saçını ensesini herneyse artık aldırsin.. 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Eşine yorumları okutmalisin kimin anormal olmadığını anlamalı ben bırak almayı ensesine bakmam bile berbere gitsin alla Allah
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Haklısın ne alaka senin kocanla yebgeleri
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Asla.. ben evlendigimde tanistigimiz ilk gun tokalastim buna bile gerek yok dedi. Kardesi dahi olsa bu dogru degil. Ayrica kardes mardeste olmuyor kimse kusura bakmasin. 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Bırak kaynımı eşimin ensesini bile almam bir sürü berber var gitsin aldırsın 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 661 göst.
7 Kasım 2021 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 367 göst.
12 Ekim 2021 Aile kategorisinde sedaydogduu (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 644 göst.
0 oy
5 cevap 272 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu

382,486 soru

11,450,957 cevap

35,028 kullanıcı

...