0 oy
482 göst.
Aile kategorisinde (658 puan) tarafından
Bazen eşimin ensesini ben alırım. Genelde eşim uzamış alsana der bana. Geçen gün diyo bana bı kere bile demiyosun gel ekseni alıyım illa ben soylicem diyo. Bende dedim sen söyle alıyım ben dikkat etmiyorum aklima gelmiyo. Oda diyo benim yengelerim hep kendileri gelip alırlardı. Ben söylemezdim. Bu durumda bana tuhaf geldi. Dedim hiç normal değil ben senin abilerine demem gel enseni alayım diye. Oda sen sacmasin kardeş gibidir yenge sana herşey anormal geliyo sen anormalsin dedi. Sizce haksizmiyim ben. Kardeşi gibi ona lafım yok ama bence normal değil yani tuhaf geldi bana. Kesin kaynanam söylüyordur gelinlerine diye düşündüm. Elinden gelse ayaklarını yıkatir oğullarının kaynanam. Beni bazen arar kayninin kıyafetleri ütülü temiz olsun faln diye çünkü.

34 Cevaplar

+4 oy
(7,203 puan) tarafından
Ellerim kardeşi dahi olsa başka bir erkeğin saçına değse kel olur o kafa (≧▽≦) Eşim asla müsaade etmez zaten bende yapmam boggg başka derdim yok kaynimin saçını yapcam
-Reklam-
+2 oy
(2,692 puan) tarafından

Haha :)) yok yahu ne alaka eltim alsın eşimin ensesi. Bilemiyorum bana ters anormal. Atıyorum kadın 55 yaşında olur kayni 18 20 yaşında belki :P

(658 puan) tarafından
Bekarken alırmış valla banada anormal geldi. Kardeşi gibi ama yinede normal gelmedi bana. Bide sen tuhafsin diyo.
(2,692 puan) tarafından
Muhafazakâr bı insanim zaten doğru degil çok zaruri durum yoksa bilemedim. Bazı insanlara bicok şey çok normal. Ama ölçü her zaman iyidir.
+2 oy
tarafından
Ben niye kaynimin ensesini alıyım ya mal mal şeyler tövbe yarabbim ya ne insanlar var,sasirmiycam artık diyorum ama mutlaka bi konu çıkıyor sasiracagim 
(658 puan) tarafından
Beraber yaşadıkları için kaç yıldır kardeşim gibi ne var bunda diyo. Gerçekten kardeş gibiler ama ben kendi abime bile abi ensen uzamış gel alıyım demişligim yok
tarafından
Ben her zaman mesafeden yanayım,başlarım onların kardeşliğine,gelemem ben öyle şeylere. O zaman sen de yap hey Allah'ım ya
+1 oy
tarafından
Fazlaca XL canim yani. 

Dinende nikah düşüyor  ne diye elinnkadini kocanın ensesini  alsin. Saçma sapan alistirmislar  onu .:) sende kendi kurallarını yaz canim 
0 oy
tarafından
Ulen en ınsanlar var ya, babamlar 11 kardestır kımse kımsenın ensesını gel alayım demez ayıptır çünkü ne saçma şey 
0 oy
(961 puan) tarafından
Haklısın çok saçma birşey kaynımdan banane kesinlikle öyle bi hakları yok. 
0 oy
(765 puan) tarafından
eşin garip konusmus biraz
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Eltim yok ama bana göre de normal değil. Ne alaka yani. Kaynın ensesini almak 
0 oy
(483 puan) tarafından
Vala yengede olsa bnve sacma  benm hosuma.gtnez
0 oy
tarafından
Bu kadar yakın olmasada bizde bekar kaynimla samimiydik kardes gibi ama o evlendi araya mesafe koyduk çünkü eşi rahatsız olabilir bu durumdan diye sağolsun kardeşim gibidir hala eşinide severim çok iyi anlasiriz 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Şimdi ufak gelin olunca tuhaf geliyor da sana benim de kaynım saçlarını uzatırdı yenge Bi düzleştirsene derdi. Oturur saçlarını düzlestırırdım.. Ergendiler ben gelince sonradan büyüdüler. Tabi uzun saçlar da kısaldı.. Ben büyük gelinim aynı evde uasadıgımız için artık hep iç içe olduk. Direk ayrı inmiş olsaydım. Belki bende yapmazdım. Valla ayakkabılarına kadar siler elbiselerini sürekli ütülerdim.. Hakkım emeğim çok üstlerinde. 
(658 puan) tarafından
Aynen cnm seninki gibi durum. Eltimde ayakkabilarini silermiş. Beraber yaşamışlar kardeş gibiler. Ama bana tuhaf gelen aslında eltimin ensesini yapmasından ziyade, uzadigi zaman gel abi ensen uzamış alıyım demesi. Ben aynı evdede olsam rica etse yapardım belki ama kendim gel yapıyım demezdim heralde
(3,551 puan) tarafından
Arayı sıkı tutmaya yaranmaya çalışıyordur valla. Ama sana bişi diyimmi şimdi ki aklım olsa birini yapmazdım.
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Şimdi arkadaşım şöyle ki, yenge olarak belli bir yaşa geliriz kayın çocuktur, ergen bile demiyorum bak çocuk belki bu durum kabul edilebilir. İşin dini boyutu var. Kayın namahremdir, yani yabancı oluyor nikah düşüyor . Kaldı ki erkekte etkilenebilir bu durumdan. Yani dinine bağlı bir insan için bu durum haram. 
(658 puan) tarafından
Eltim benle yaşıt cnm. Kardeş gibiler ama yinede günah olmadığı anlamına gelmez tabi
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Kesinlikle normal bisey degil eltim esimin enselerini alacak :angry:

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Oldu olacak sakal bıyik giris bari,al eline bi ustura

Neo kaynımın traşı gelmiş tövbeeees
0 oy
(306 puan) tarafından
Bak cok severim kayinlarimi biri kardesim biri abimdir ama ensesini almakmi yok böyle olay yemek hazirlarim cay veririm icerler hizmette kusur etmem ama bir edep vardir aramizda saygi çerçevesi vardir 
0 oy
(13,081 puan) tarafından
Bana ters ne kadat saçma 
0 oy
(86 puan) tarafından
Yok artık ya daha neler benim ellerim başka bir erkeğin saçına değse kocam onu saçsiz bırakır karnım da olsun kim olursa olsun istemez ben de böyle birseyi yapmam zaten ne mal mevzular 
0 oy
tarafından

Kayinço hele gel bir enseni alayım :woot:

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Sen haklısın tabiki. Kaynım yok ama olsa da niye akiyim. Kaynim cocuk olsa dahi gel akiyim demem yani kendi rica eder vs oda binde bir olur herkesin anasi karisi abisi etsin benaneee
0 oy
(119,441 puan) tarafından
cok anormal yaa 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 660 göst.
7 Kasım 2021 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 363 göst.
12 Ekim 2021 Aile kategorisinde sedaydogduu (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 644 göst.
0 oy
5 cevap 272 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu

380,739 soru

11,399,504 cevap

34,926 kullanıcı

...