0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından
Hayırlı akşamlar arkadaşlar 

Türkiye'de neden sokaklarda köpekler var yazık degilmi bu hayvanlara ve bugün çarşıya doğru gidecektim iki tane büyük köpek arkamdan geliyorlar ben yine korktuğumu belli etmiyorum sakince hatta onlara bakıp başlarını okşadım ama içimde korku vardı hemde baya korku vardı neden vardı bunuda acikliyim 

Evet köpekleri çok seviyorum bütün hayvanları ama çok haberler görüyorum sokak köpekleri saldırısı vs . İnsan ürperiyor birazcık .. bana şimdik yazmayın hayvanlardan korkma.insanlardan kork diye çok alakasız birşey 

Sadece ben değil okuldan çıkan çocuklarda korkuyor ister istemez ve sürekli peşinden geliyorlar nekadar sakin olsamda korkmamis gibi gostersemde onlara kendimi ..

Peki sizdede varmı bu durum?

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Valla eşim sabah altifa gidiyor köpek dolu arabaya gidene kadar cam dan bakıyorum 
-Reklam-
0 oy
(712 puan) tarafından

Sözde hepsi kisirlastiriliyor len bunları kim hamile bırakıyor sokaklar başı boş hayvanlarla dolu:ermm:

0 oy
(1,279 puan) tarafından
Annemin mahallesi dolu ve artık saldırıyorlar korkudan oglumla tek gidemiyorum resmen marketci çocuk geçen sipariş getirmiş çocuğun motorunun  arkasından nasıl kosuyodular ödü koptu cocugun
(54 puan) tarafından
Nolacak böyle bunun bir çözümü olması lazım bence.
(1,279 puan) tarafından
Bilmiyorumcanm böyle devam eder annem yönetici kaç kere şikayet ettiler boş
0 oy
tarafından
Hayvanları seviyorum fakat sokak da korkuyorum hele ki sokak hayvanı olunca çok saldıran oluyor biz neyse ama ya çocuklar bisey yapsalar açlıktan saldırdıkları çok kişi var bilmiyorum nolacak böyle 
(54 puan) tarafından
Off off vallah kafayı yiycem.. :(
0 oy
tarafından
Kopekleree yada kedilere eziyet edenlere ettiğim küfürü kimseye etmemisimdir ama çok korkuyorum köpeklerden yaşama hakları var ama saldiririyorlsr bizim binaya bir kedi giriyor ev kendisiymiş belli buraya bırakmışlar sürekli eve girmeye çalışıyor çok üzülüyorum yaaa 
0 oy
(1,546 puan) tarafından
İsten eve gidiyordum cadde uzeri yani eviniz bekarken. Sokagimiz hep kopekle dolu oluyor. 3-4-5 ve insana havlayip saldiiriyorlar kac kere ariyoruz alin diye biz aldik diyip kapatiyorlar. Kac kere babami kovaladirlar is yeri dukkanlarina kacti . Kardesimi de oyle. Eve gidecegimiz zaman kopek var mi diye arayip oyle gidiyorduk. Hele gece vardiyasinda eve donecegim zaman cok korkardim arrik annem elinde sopayla beni almak ixin sokakta beklerdi cok zor gunlerdi ya :(******n sevgimiz var ama korkumuz daha cok sahio cikan yok
(54 puan) tarafından
Allah'ım herkese yardım etsin bu konuda çok zor :(
0 oy
tarafından

Balıkesirde köpekle tur atalım dedik şakasız 50 tane köpek peşimize verdi yanimizda aldığımız dişiydi herhelde ondan ama s. Tm altıma hayatımda Ogün kadar korkmamiştik ki allahtan bi sitenin içine girdik kapıyı kapattık yoksa bizi parçalamişlardı şimdi aklıma gelince gülüyorum :)). Valla Allah korusun anlık yani 

(54 puan) tarafından
Oo Allah korumuş vallah :( büyük geçmiş olsun
tarafından
Aynen oyle valla
0 oy
(16,151 puan) tarafından
Karşınıza sizi korkutan bir hayvann çıkarsa selemun ele nuhin fil elemin diye 3 kere oku o ****** sizden uzaklaşır canım. Bunu çocuklarınıza da öğretin onlar kedi köpekk falan görürse okusun. Ama köpeğe bakarak okuyun. Kaçarcasına degil
(54 puan) tarafından
Teşekkür ederim:)
0 oy
(119,640 puan) tarafından
burda sokaklarda hic bisi yok gii 
(54 puan) tarafından
Almanya'da musun sen haha :))
(119,640 puan) tarafından
almanyayala hic alakam.yok bem belcikadayim

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 843 göst.