0 oy
483 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Önceden demistim annemle konuşunca eşimden uzaklaşıyorum diye çünkü çok dolduruyor beni neyse eşim 2 ay önce işten cıktı hemen yeni iş buldu ama prim usulü çalıştığı için zor oldu neyse kızım hasta oldu ilaç hastane derken param bitti anneme mesaj attım 200 tl verebilir misin anne bukuluyorum sorarken ama maaş da veririm dedim neyse aradı beni senin o eşine verecek bir kuruş param yok falan dedi saydı yine bende kapadım telefonu mesaj atmış işte anca sen boyle dilen diye bende sen benim annemsin bir çocuk annesinden para mi dilenir cocuklarim için gerçi onu da yaparım bir anne evladına nasıl dilenci der aklım almıyor bundan sonra da asla sana mesaj atmicam dedim kocan olacak adam dilendiriyor seni bana bir şey diyemezsin ne halin varsa gör yazmış bende cevap yazmadım artık konuşmayı da düşünmüyorum 

16 Cevaplar

+1 oy
(1,785 puan) tarafından
Ay şok içinde okudum resmen annemin cebinde 5 kuruş olmasın yine de asla benden istemez cebindeki son kuruş olsun onu bile bana verir ve çok istediğim oldu zor durumda kaldığım çok oldu büyük paralar verip geri istemediği çok oldu bı gün bana kocan şöyle böyle demedi sende isteme bidaha aç kal gerekiyosa yine de isteme bacım Allah yardım etsin sana hiç darda kalmazsın inşallah okadar çok paran olsun ki cuzdanlara sigmasin inşallah üzülme
-Reklam-
0 oy
(117 puan) tarafından
Yazık gerçekten ya . Allah yardım etsin annen sonucta yabancı değil ki söylediği şeyler bak ben annemden istemem bile o eksiği görür alır getirir olursa bir eksik . Ki Şimdi kendi kızım yanımda uyuyor istese canımı veririm 
tarafından
Evime geldiği de yok çalışıyor küçükken de çalışıp durdu gözü görmedi beni hiç
0 oy
(310 puan) tarafından
Bencede mesafeli ol eşinle aran iyiyse tamamdır 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Ana ve anacık diye buna diyolar heralde rabbim yardmcn olsn kuzum 
tarafından
Sözleri her zaman acıtır alıştım
(2,722 puan) tarafından
Takma be kzum bazilari boyledr benim anneminde bavamnda hareketleri acitir alisiyosun bazilari dunyaya boyle geliyo iste
0 oy
tarafından
Ana atsan atılmaz satsan satılmaz yani bisey diyemem konuş ya konuşma ne olursa olsun  senin annen ama kendi ailendeki mevzuya da karıştırma 
tarafından
Insan çaresiz kaldı mı kim gelmeli ki aklina bilmiyorum ya
0 oy
(524 puan) tarafından
İnsanları yargılamaktan hiç hoşlanmam ama bu nasıl anne yaa torunu hasta olmuş hâlâ damadına kin güdüyor. Ne dilenmesi bu devirde ay sonunu hangimiz borç almadan getirebiliyoruz? Görüşmemekle iyi edersin canım. Benim annem de eşime karşı doldurur ama para konusunda lafı bile olmaz. 
0 oy
(961 puan) tarafından
Senin için çok üzüldüm Allah annene merhamet versin inşallah
0 oy
tarafından
Neden eşinden bu kadar nefret ediyor. Yazık insanın anneside böyle yapacaksa. Allah merhamet versin
0 oy
(48,671 puan) tarafından
Cok agir olmus keske once torununu merak edip sorsaydi nesi var diye
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Zaten eşin için  seni dolduruyormuş  ne bekliyorsun ki

0 oy
(1,009 puan) tarafından
Nasıl bir anne kızına 200 tl yi çok görür yaaa yazıklar olsun valla iki kızım bi oğlum var ne zaman elimde olsa isteseler karşılıksız veririm insan evladına da vermiyorsa kime verecek ve sana dilenci diyecek valla ben konuşmazdım artık konuşsam bile samimi olmam artij
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Ne denir bilmiyorum ama bı müddet görüşme
0 oy
(306 puan) tarafından
Annendir dogrudur ama esine haksizlik ettirme oda sizin için çabalıyor ama annen ayip etmis torunu için verecek o parayi 
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Anneler de öyle yaparsa... Walla bilmiyorum. Sen istemeden vermesi lazım. Amman kızım rezil olmasın. Amman yokluk görmesin. Annem cebinde ki son kuruşu da bana verir . İnşallah tez zamanda yaptığına pişman olur
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Damadına kredi çekip bedelli askerlik yaptıran ailen nasıl 200 TL yi çok gördü şaşırdım doğrusu 
(462 puan) tarafından
Ah canım ya postu paylaşalı 2 ay olmuş ,:) ,
0 oy
(462 puan) tarafından
Canım sen annenin eşin icin soylediklerii asla beyninde yer etmesin  hiç kimse iicn aranızı bozma çünkü annen bir anne gibi değil maalesef çok üzücü bir durum ama annelik bu değil 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 384 göst.
15 Mart 2022 Aile kategorisinde Özenf (7 puan) tarafından soruldu

379,860 soru

11,370,875 cevap

34,854 kullanıcı

...