0 oy
137 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (388 puan) tarafından
Kızım 3 yaşında ve çok sık hasta oluyor, evimiz falanda sıcak yani soğuktan falan desem neyse. Bağışıklığın güçlendirecek bir öneriniz var mı. Hasta oluyor çabuk atlatamıyor, kardeşine bulaşıyor valla bu döngüdeyiz

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

image

Kış aylarında vazgecilmezimiz. 

Grip burun akıntısı hapşırık baslasimida umca damla ile 1 hafta destekliyorum.sukur rabbime iyi geliyor. 

tarafından
Möller’s Omega-3 Cod Liver Oil, Kuzey Atlantik Okyanusu’nda yaşayan morina balığının karaciğerinden elde edilmektedir.Yüksek Omega-3 yağ asitleri EPA ve DHA ile birlikte A, D ve E vitaminleri içermektedir.Doğal “trigliserid” formundadır.Hassas bir saflaştırma yöntemi olan “moleküler distilasyon” ile ağır metallerden arındırılmaktadır.Üretimi ve şişelenmesi Norveç’te yapılmaktadır.

Şeker, tatlandırıcı, koruyucu ve domuz ürünleri içermez.
(799 puan) tarafından
195 lira bebek kere verileblinir mı
(799 puan) tarafından
Elma aramolu ben buldum aroma ve içinde siz hangi siteden alıyorsunuz link bırakımısınız
tarafından
Canim eczaneden alıyorum ben siteden almadim..bebeğin kac aylık veya kas yaşındasın. Eczaneden alırken danış eczacı destek olur. Balık.yagi grubundan en iyisi zaten möllers içerik olarak çok iyi .
Aldığın sise zaten 2aydan fazla gidiyor o parası ediuor.fazlasi ile emin ol.
(799 puan) tarafından
Tmm ama ben eczaneye gidemem dışarı çıkamıyorum malesef
-Reklam-
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Bizim de çok düşük bağışıklığımız ve oğlum 30 ay anne sütü aldı iştahlı bı bebektir yemek ayırt etmez ama yine de çok sık hasta oluyoruz doktorumuz bı şurup verdi onu kullanmaya başladık canım
(388 puan) tarafından
İsmi nedir valla benim kızda öyle 2 yaşına yakın emdi falan ama bağışıklığı zayıf ya :/
0 oy
(564 puan) tarafından
14 aylıktan beri möllers balık yağı kullanırım şu an 3 yaşında çok memnunum. Bazen iki ay bırakıyorum kızım o arada hemen hasta oluyor. Möllers bağışıklığı çok güçlü tutuyor. Hergün bi tatlı kaşığı içiriyorum. Şiddetle tavsiye ederim 
0 oy
(174 puan) tarafından
Bağışıklık için umca kullanmalısın. Doktor tavsiyesiyle kullanıyoruz bizde 
0 oy
tarafından
Doktora daniş bence 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 57 göst.
0 oy
9 cevap 135 göst.
2 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kdkdkfk (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde emir 19! (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 215 göst.

381,823 soru

11,431,127 cevap

34,993 kullanıcı

...