0 oy
337 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Anneler ilk bebeğim ve krizlerle vs 9 geldik hala gece beslenmesi ve uykusuzlugi var 1 yaşına gelince nasıl oluyor biraz da olsa sakinleşme vs var mi :)

30 Cevaplar

0 oy
(1,664 puan) tarafından
Bizde olmadı üzgünüm ama 3 ,4 saatlik uykuyla yazıyorum...
tarafından
Ay kiyamam ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç belli olmaz canım kimi bebk sakinleşiyor kimi sakinleşmiyor 
tarafından
Hahahah sans yani :)
0 oy
(7,248 puan) tarafından

Boş yere umutla bekleme canım 1 bucuk oldu hala aynı üzgünüm :ermm:

tarafından
Yaa öyle mi :)
0 oy
(808 puan) tarafından
Benim kızım çok uyanır gece hala daha uyaniyo ama sanki yaşı dolduktan sonra daha rahat oraya başladı herşeyden önemlisi seni biraz anliyo arkadaş oldu bana 
tarafından
Ah evet ya vallahi şuan 9 aylık birşeyler anlıyor az çok o bile yetiyor bazen bana :)
0 oy
tarafından

Uyku düzene girer belki ama yaramazlikta sınır tanımıyorlar bu defada :D

tarafından
Benim bebem hep yaramaz zaten uykuyu halletsek güzel olacak onun enerjisi çok ama ben de yok aksam siziyorum valla ne esinle oturabiliyprum ne TV izliyorum :)
tarafından
Buyuyene kadar bütün heves kaçıyor :)
0 oy
(1,862 puan) tarafından
11 ayı bitti şuan özgüven patlamasıyla uğraşıyorum :D herşeyi kendi yapmak istiyor uyuma şekli yeme şekli herşeyi değişti:) 1yaşa böyle gidiyoruz bakalım artık sonra nolur
tarafından
Ay canım benim ya onun özgüvenini yerim :D
0 oy
(334 puan) tarafından
Aman diyim nazar gelmesin biz varız baya düzeldi akşam en geç 11 buçukta uyuyor sabah 5 gibi süt içer kendi uykuya dalar 

Tabi arada bu rutin bozuluyor 
tarafından
Maşallah maşallah :) insallah benim bebem de öyle olur :)
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ben 1 yqsinda falan değilde memeden kesince rahatladim 
tarafından
Ben mama veriyorum maalesef :(
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Gece saat 2deb assagi yatmaz yatsada yarım saat sonra ayakta iki de yatarsa 4 te mizirdamaya başlar bekelr baktı mama veriyorum uyanır ağlar uyumaz doğru düzgün mama veririm tam uykusunu açmadan geri hemen uyur beşiğine koyarım 5 buçuk 6 gibi kalkar alırım emziriririm uyanır bugün 7 de uyandı ama gece saat 5 te mizirdadadi biraz beşiğini falan salladım yatış şeklini degistiridm uyudu saat 4 te mama vermiştim 5 te mizirdadadi ağlama sesleri çıkardı sabah 7 de daha doğrusu 6 buçuk gibi mizirdamaya başladı tekrar aldım emzirdim 7 de uyandı yeni uyudu geri bakalım kaçta uyanacak gündüz zaten mizirdama ağlama geçiyor biraz kendi başına oynar sonra gelir mizirdar alırım emziriririm oda bı iki çeker bırakır gider öğlen uykusuna en geç 5 te yatar 6 gibi kalkar yada gündüz sabah uykusundan sonra uyumazsa 2 de uyur 4-5 arası uyanır sonra gece 1 -2 ye kadar ayakta yani az da olsa biraz düzeldi daha küçükken uyutmamin imkanı yoktu sürekli uyanır sürekli kucakta durmak isterdi birde kolik bi bebekti zaten birazcikta olsa düzeldi uykusu falan oyun oynamaya başladı kendi kendine o biraz rahatlattı açıkçası
0 oy
(750 puan) tarafından

Şuan 18 aylık uykusuzum çok çok ne zaman rahat ediliyor biride bana cvp versin :(

0 oy
tarafından
Slm olsun 14 aylık kizim var 2 saat uykuyla yaziyorm
0 oy
(616 puan) tarafından
Huysuz bebekler hep huysuz olur ister 9 aylık ister 9 yaş sakın olanlarda hep sakindir benim ufak kızım 3 buçuk aylık gece kalkar 2 defa emzirir geri beşiğe koyarım beni hiç yormuyor Allah ta onları yormasın. Genel olarak yani yoksa her bebek farklıdır inşallah 1 yaşından sonra rahatlarsınız canım 
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Hele bide 2 yaş sendromunu gör kafa yemek üzereyim:(
0 oy
(2,593 puan) tarafından

bebekten bebeğe değişir o canım benim oğlum 18.5 aylık hala kendini yenidoğan sanıyor milyon kez uyanıyor :)

0 oy
tarafından
Nerddee canım 1.5 talında daha da huysuz mızmız bu defa herşeyden anladıkları için canları sıkılıyor oyun istiyolar dışarı istiyolar dahada zorlaşıyor yani
0 oy
(14,030 puan) tarafından
21 aylıktan bildiriyorum öyle bir şey yok :/ 
0 oy
(1,740 puan) tarafından
Valla cnm tam anlamıyla rahatlama olmuyo çünkü dis derdi oluyo oglum 14 bucuk aylik 3.asi dsleri patliyo gece 3.4 defa kalkiyo 
0 oy
tarafından
Hep biraz büyüsün rahat edeceksin diyorlar ama eskilerin dediği doğru ..çocuklar büyüdükçe dertleri büyüyor. Uykusuzluk olmuyor ama ona eş değer başka bişey oluyor 
0 oy
(421 puan) tarafından
Valla küçükken annem daha rahattı 1.5 yasında kardeşim var bende 7 aylık hamileyim annem çocuk küçükken daha rahattı şimdi hiç durmuyor kardeşim yürüdüğü için odaları hep tavaf ediyor yapma denilenleri inadına yapıyor koşuyor evin içinde düşüyor sofra ortaya geldi mi kimseye yedirtmiyor dağıtıcam diye uğraşıyor 
0 oy
tarafından
Bizimki büyüdükçe çıldırıyor 
tarafından
Hahahah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 107 göst.
8 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,397 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 376 göst.
0 oy
3 cevap 112 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Aybukee (1,230 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 157 göst.

379,461 soru

11,359,386 cevap

34,836 kullanıcı

...