+1 oy
731 göst.
Diğer kategorisinde (3,550 puan) tarafından
Samimiyetleri ne derecedir kızlar. 

48 Cevaplar

0 oy
(8,428 puan) tarafından
Saygılıdır samimidir ama lacka değildir.
(3,550 puan) tarafından
Tam tabir edeceğim laf b6 işte. Laçka.. Sürekli resim video atıyorlar bana çok laçka geliyor. Diyorum bu kız hiç mi kıskanmaz.
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kız kardeşim yok 4 erkek kardeşim var:)

(3,550 puan) tarafından
Bi evin Bi kızııı desene. 4 de kardeş ohh
tarafından
Evwt canım ☺ çok iyi bisey
0 oy
(416 puan) tarafından
Olması gerektigi gibi biz nisanlandigimizda kardeşim 7 yaşındaydı  şimdi 19 yaşında  eşimi çok sever her konuda fikrini alır ama seviyelidir tokalasmazlar bile eşimde çok dikkat eder o konulara zaten kayinlarimla bende selam ve halhatir dışında pek fazla konuşmayın aynı ortamda bı konu varsa konuşuruz oda zaten tek değil.ailecek eltilerim eşim felan olur herşeyin sınırı var yanak yanağa resim çekilmeyi boşver aynı karede özel günlerde bayramlarda seyranlarda bile bir kaç foto ancadir eşimin kardeşimle benim kayinlarimla oda tek değil 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Eşimle kız kardeşim çok samimiydi ama fesatlık yoktu 2 kız kardeşim var onlarla abi kardeş gibilerdi hiç sıkıntı yapmadım sen neden sıkıntı yapıyorsun böyle düşünme akıllarına sokma böyle şeylerde 
(3,550 puan) tarafından
Ben değilim canım mevzu. Bizimkiler senede bir sefer görüşürüz. İnstagram a bir arkadaşım story atıyor. Bugpn de atmış dikkatimi çekti. Acaba bende mi sorun. Baldız ile bir yasındaki oğln ile resim çekinmişler yanaklarını bebeğe değdirip. Bana biraz tuhaf geldi. Ne bileyim yakışı kalmıyor.
0 oy
tarafından
Abla kardeş gibiler iyi anlaşırlar:)
0 oy
(2,139 puan) tarafından

Eşimin baldızı yok :)

0 oy
(3,681 puan) tarafından
2si ile abi kardeş gibi olduğu gibi konuşurlar 
0 oy
(190 puan) tarafından

Çok samimiyiz bütün enisteler le kardeş gibiyiz..en büyük enistemiz.babamiz gibi davranır :)saadece bitanesi huysuz.ona mesafeliyiz.

(3,550 puan) tarafından
Yani samimiyetten kastım sarılarak resim çekinmek cocugu ortaya alıp yanak yanaga resim cekşnmek. El kol hareketi vs..
(190 puan) tarafından
Yani bilemedim o kadar değil tâbi

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 359 göst.
18 Ekim 2021 Aile kategorisinde zmrt_ (1,621 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 167 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde hanimeli (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 388 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde A.l.p1453 (74 puan) tarafından soruldu