+1 oy
725 göst.
Diğer kategorisinde (3,551 puan) tarafından
Samimiyetleri ne derecedir kızlar. 

48 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Biz hepimiz aile gibiyiz bizim aileyle canım damatlar a damat dmezler oğlu yerine koydukları için hepimiz kardeş gibiyiz 
-Reklam-
+1 oy
(3,505 puan) tarafından
Olması gerektiği gibi ne çok samimi ne de soğuk 
+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Nişanında sen ne zaman büyüdün daha ergendin diye ağlayacak kadar abi kardeşler bizde damat yoktur oğuldur hepsi 2 tane var gerçi eşimle enişte. 
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Orta plmasi gerektiği gibi
(3,551 puan) tarafından
Senden büyük mü kardeşin?
(6,672 puan) tarafından
Küçük cnm biri daha 8 biri 20 yaşında
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Konuşmaz cnm.
(3,551 puan) tarafından
Senden büyük mü ufak mı kardeşin. Hiç mi konuşmaz.?
(3,895 puan) tarafından
Benden büyük bnde konuşmuyorum ablamla aramiz bozuk.
0 oy
tarafından
2 si de benden kucuk normal konusur yani
(465 puan) tarafından
Kubos seninki öyle herhalde
(3,551 puan) tarafından
Yok kız öylesine sordum adaşım. Bir arkadaşım instagram da storry atmış bana biraz tuhaf geldi.
tarafından
Foto mu atmis tuhaf olan neydi merak ettim
(3,551 puan) tarafından
Hem foto hem video böyle abuk subuk sarılmalar falan. Birde çocukları var ona yanak dayayarak resim atmalar falan.
tarafından
Hmm bilemedm bizimkiler oyle degil ya o kadar da olmaz yani zaten cekinir benimkiler
0 oy
tarafından
Kız kardeşim yok canm 
(3,551 puan) tarafından
Oda iyi ya bir kız olmak
0 oy
(4,171 puan) tarafından
2 ablam var var 1 kız kardeşim hepsiyle de saygıyla konusur sohbet eder olması gerektiği kadardır fazla değil 
tarafından
Canimsi napiyon
(4,171 puan) tarafından
Kubra1992 eşin kardeşine çok mu samimi davranıyor canım benim eşim aşırı değildi konusur hal hatır sorar şakalasır ama kendi kardeşi gibi görür belki senin eşinde kendi kardeşi gibi gördüğü için çok samimi oluyordur kötü düşünme
(4,171 puan) tarafından
İyi meltoş ne yapayım aynı valla işe güce daldım bugün bu saatte daha süpürge atıyorum eve :) sen ne yapıyorsun nasılsın kuzum
(3,551 puan) tarafından
Yok canım benim kiler sene de bir zor gelir bizde bayram d bile gidemediğiliz zaman olur. Eski iş arkadaşım story falan atıyor bugpn de atmış tuhafıma gitti o yüzden sordum.
tarafından
İyim canım bolsun hersamanki seyler
0 oy
(1,691 puan) tarafından
olmasi gerektigi gibi seviyeli yakin degil esimde sevmez kardesimde oyle seyi hic hoslanmam bende oype seylerden var vicik vicik kolunun altindan cikmayanlar
(3,551 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum
0 oy
(712 puan) tarafından
Normal zaten ablaları saygısından o sekilde  ablamın eşi ile bizde normal abi  kardeş gibi bir isim düşerse ararim yardımcı olur onlarda arasa eşim kosarj
(3,551 puan) tarafından
Abla değil ufak olsaydı samimiyetleri olsaydı napardın.
(712 puan) tarafından
El kol hareketi sevmiyorum sadece o sohbet muhabbet olsun birsey yapmam bizim ailede oyle çünkü
0 oy
tarafından
Olması gerektigi gibi seviyeli. Eşim tarafından da bacilarim tarafindan da.
(3,551 puan) tarafından
Anladım canım. Samimi olsalar napardın. Seni bu durum rahatsız edermiydi.
tarafından
Ederdi tabii. İki tarafa da guvenmedigim için değil. Şeytan nefis var. Hiç tatil yapmıyor kendileri malum. Senin rahatsız olduğun bı konu varsa bunu eşinle değil çünkü aklında yoksa bile aklına sokmuş olursun kardeslerinle konuşman daha doğru olur. Neler duyuyoruz ensest ilişkiler çok artı Allah uzak etsin.
(3,551 puan) tarafından
Ya markette çalışan bir arkadasım vardı 1 yasında oğulları cocuga baba ile teyze aynı anda yanak dayayarak falan resim atmışlar dedim bende mi sorun acaba.
tarafından
Yanak yanağa mi. O çok abarttı başka bı level olmuş ve bence anormal bir durum.
0 oy
tarafından
20 yaşında kız kardeşim var araları iyidir 
(3,551 puan) tarafından
Yani samimiyetleri varmı. Olsa nasıl tepki gösterirdin
tarafından
Var tepki göstermiyorum ikisi de sınırını bilirler. Ben de kaynımla samimiyim beraber gezeriz arar sorarız sürekli birbirimizi. Eşimle kardeşim de öyledir
0 oy
(4,545 puan) tarafından
Esim 37 yasinda kardeslerim 21 23  abi kardes hal hatir sormadan oteye gitmez canim
(3,551 puan) tarafından
Samimi olsalar napardın canım.
0 oy
(16,099 puan) tarafından
Orta şekerli. Cok samimi olmaya gerek yok 
(3,551 puan) tarafından
Hmm sen tepkini bastan koydun sormama gerek kalmadı canım.
0 oy
tarafından
Haremlik saremlik vardır bizde konuşmazlar hoşgeldin hoşbuldum bayramsa bayramın mübarek olsun bu kadar. 
(3,551 puan) tarafından
Bence en iyisi o şekli. Ya olmasaydı samimi olsalardı nasıl tepki verirdin.
tarafından
Vıcık vıcık olmaları hoşuma gitmezdi ama dozunda olsaydı da bi şey demezdim
(3,551 puan) tarafından
Mesela 1 yasında cocuğun var birlikte yanak yanaga resim koyuyorlar hergün aynı ortamdalar yılış yılışlar kız
tarafından
Ay en nefret ettiğim şey. Ben kaldıramazdım şahsen.
0 oy
(406 puan) tarafından
Kız kardeşim 17 yaşında eşimle sıklıkla konuşmazlar zaten ailem uzakta telefonla konuşurken eşim dalga geçer çingene diye ama abi kardeş gibiler hatta kardesim benim öz abilerimden daha çok sever eniştesini 
0 oy
tarafından
Eşin herkese karşımı böyle samimi yada sadece kardeşine karşımı herkese aynı şekilde davranıyor da samimiyse sıcaksa sorun yok ama sadece kardeşine karşı öyleyse bilemiycem
(3,551 puan) tarafından
Kız arkadaşım story atmış bana biraz tuhaf geldi. Benmi kıskancım millet mi geniş diye sormak istedim.
tarafından
Millet geniş bence
(3,551 puan) tarafından
Demi ama Birde çocukları var. Kızda ablası ile çok fark yok. Bir iki yas yani. Ne bileyim biraz herkes yerini bilecek. Bana çok tuhaf geliyor.
tarafından
Ben tek kızım o yüzden bu konuyla alakalı kendi acimdan hiç düşünmedim ama fazla samimiyet olmaz baldızı da olsa
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Saygı sevgi çercevesi içerisinde olması gereken gibi zaten kişi kendini bildikten sonra gerisi boş...
0 oy
(451 puan) tarafından
Samimi olsalar ne olur ki sonuçta küçüktür ve daha cana yakındır bunu farklı gözle gören ablanin psikolojisi ne durumda merak ederdim ..
(3,551 puan) tarafından
Yaşlar yakın canım. Bana biraz uygunsuz geliyor. 1 yasında çocuk var ona birlikte yanak dayayarak resim atmalar falan. Sarılmalar. Sürekli birlikte olmalar.
(451 puan) tarafından
Tabiki öyle duruma karşı gelinir ama ne bilim yaa gerçi kardeşin dusunmese eşin kötü niyetliyse bilemezsin bu devirde kimseye güven yok Allah yardımcın olsun öyle birşey yoktu umarimn
(3,551 puan) tarafından
Konu benle alakalı değil canım. Benim kardeşler sened3 bir gelirler bizde öyle bayramdan bayrama
(451 puan) tarafından
Yok anladım arkadaşın olduğu klavyeylr alakalı Allah yardımcısı olsun ne diyelim herkesin kendi hayatı ben şahsen bir kızım var dua ediyorum Allah'ım hayırlı bı kardeşi olsun oda hayırlı bir ablaysa ona kardeş nasip et diye kardeşlik çok önemli
(3,551 puan) tarafından
Evet hergün neler görüp neler izliyoruz. Ben şahsen öyle bir durumla karşılaşsam kardeşimi kıskanırım. Yani onu herşeyden sakınırım.hoş sanki kızlar yapmıyor mu? Allah korusun da izleyince tuhaf oluyorum
0 oy
(13,111 puan) tarafından
Yok ki davransın 

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 355 göst.
18 Ekim 2021 Aile kategorisinde zmrt_ (1,621 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 166 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde hanimeli (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 383 göst.