0 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar sinirimden patlamak üzereyim göğüs ucu kremi sipariş ettim taa geçen hafta cumartesi günü ptt ye sabah 8 de ulaştı yani daha cumartesi bana ulaşması gerekirken bugün daha getirilmedi bile haber veren arayan da yok ben de inada bitirdim gidip almıyorum şehirdeyim bir de köyde ilçede de değilim kontörüm de yok arayabilsem ağzıma geleni söylerim eğer ben gidip alacaksam neden kargo parası ödüyorum ya haksız mıyım kızlar 1 hafta olacak nerdeyse bekletilmez ki bu kdr şimdi ben bu ptt yi nerelere şikayet edebilirim her yere şikayet etmek istiyorum daha önce de bir ürünümü tam 5 gün bekletti bir de bir kere de evde olduğum halde evde yoktu yazıldı sisteme 

13 Cevaplar

0 oy
(23 puan) tarafından
Şikâyet vara yazabilirsin canım 
tarafından
Dün yazdım ama sanmam bir şey çıkacağını
(23 puan) tarafından
Bende yazmıştım canım ertesi gün dönüş sağlamışlardı ve kargom gelmisti
tarafından
Maalesef bunlar dönüş falan yapmadılar
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Önce bi ara sorun ne bakalım
tarafından
Açacaklarını da sanmıyorum ya neyse
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Bazen geç dağıtıyor lar yoğunluk tan
tarafından
Bacım sürekli böyle ama sürekli böyleyse eleman yetersizliği varsa işçi alsınlae millet işsiz zaten
(6,669 puan) tarafından
Öyle valla kargo gelene kadar illallah ediyor uz
tarafından
Aynn öyle valla
0 oy
tarafından
Şikayetvar olabilir ama pek bişey çıkmaz. Tipik PTT iste. Ben ürün alırken kargo PTT ise direkt vazgeçip başka satıcı bakıyorum. 
tarafından
Aynnn tam üstüne bastın ödümüz kopuyor artık ürün ptt den gelecek diye
tarafından
Bu araada şikayet vara da dün şikayet ettim
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Canım şikayet etsende birey yapmıyorlar ancak oraya gidip müdürle görüşşen yaparlar ben gecen gittim dedim 4 gündür gelmiş dağıtıma çıkmıyor bundan da vermiyorlar ne bu diye 
tarafından
Eee ne dedi müdür peki ilgilendi mi
(1,745 puan) tarafından
Baktı sistemden demezmi 1 haftayı geçmiş kendi aldı verdi bana dedim bu bayanlar böyle yapıyor sürekli dağıtıma çıkacak diyip eve gönderiyorlar sonra çıkmıyor bundan da kalkıp bakma zahmetinde bulunmuyor
tarafından
Anladım
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Şikayet etsen de bir şey çıkacağını sanmıyorum. Çünkü eleman az diyip kılıfına uyduruyorlar. 
tarafından
Aynn öyle malesef
0 oy
(119,247 puan) tarafından
cimere yazsan olurmu acaba
tarafından
Eşim oraya da yaz dedi çünkü kaç kezdir başıma geliyor
0 oy
tarafından
Bizim kargolar ptt ise kapıya gelmez hic direk evde yoktunuz subeden alin diyorlar
tarafından
Ayy Allah yardımcınız olsun
0 oy
tarafından
Ben sadece ptt kargo ile çalışan hic bi yerden slis geris yapmiyorum bu yüzden 
tarafından
İyi yapıyorsun bacım özel kargolar ne güzel insanın başını ağrıtmadan iş yapıyorlar
tarafından
Kesinlikle oyle
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Gecen sene bende ayni sekilde gogus icin lansinoh aldim pttye verdiler kac gun gelemedi ara ara en son kabettik dediler patlamis dediler artik nasi oldu bilmiyom baya sonra geldi bana da 
tarafından
Ayy valla tam çıldırmalık bunlar
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla hiçbiyere edemezsin ptt kargo geç getiriyor genel olarak zaten, 10 gün bile sürebilir bu. Yaşanılan şehire bölgeye göre de değişir. Ben İstanbulun göbeğinde olmama ragmen 7 günde geliyor, bu gayet normal bir durum
tarafından
Off aynn öyle ya
0 oy
tarafından
Benimde eşim pttde çalışıyor butun kargocular aynı değildir belki sizin oraya bakan problemledir ama bazen kayıplar oluyor izine çıkıyorlar onların iside çok zor inan işin içine girmeden anlaşılmıyor 
tarafından
İyi de hep böyle geliyor başıma
0 oy
tarafından
Off PTT insni rezil ediyor bir haftadan önce getirdiklerini görmedim ben. Şubede bekliyor gelen kargo .
tarafından
E bacım biz gidip alacaksak kargo paramızı da versinler o zmn :(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 269 göst.
22 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 312 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hanifemm (1,489 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hanifemm (1,489 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 365 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu

379,184 soru

11,350,519 cevap

34,818 kullanıcı

...