0 oy
272 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben kaynanam ile aynı yerde oturuyorum aramızda iki km var annem gil yeni rvliyim 8 ayda bana ikinci kez geelcek kaynanam da hep annen gil gelince niye uğramıyor annen niye aramıyor vs diyo şimdi anneme dedim gelirseniz uğrar mısınız diye uğramam galiba sana geliyom ben dedi şimdi kaynana duyarsa yine niye gelmedi dicek ben napacam hep arada kaliyom karışmak da istemiyorum 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aceleleri var dersin , uğramak zorundamıki bilemedim benm annemde uğramaz 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynananı da çağırsan olmaz mı?? 
tarafından
Bizimkiler çekingen zaten bir yılda ikinci gelişleri bide annem her gelmeye Allah razı olsun iş yapar evi temizler hamileyim yedi aylık Kaynana gelse çekinirler
tarafından
Hımm senin işin zor o zaman
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Ugramak zorunda degil isin acigi ama annene munasip bi dille anne beklentiye giryolar iki dakka bi ugrasak birlikte olurmu desen 
tarafından
Doğru ya hep niye gelmeid niye aramadi etmedi vs kendi kaç kere annem gilin olduğu şehre gitti kaç kere uğradı 0 yok kayın baba büyük kendi annemden küçük baba büyük de saygı bekliyor
0 oy
(961 puan) tarafından
Kayınvaliden büyük mü annenden? Ve normalde aralsrı iyimiydi? 
tarafından
Araları soğuktu zamanında soğukluk oldu söz atmıştık geri barıştık evlendik eşimle kayınvalide annemden küçük ama kayın baba büyük snlamadim ki hep annen aramıyor annen yazmıyor diyo sen yaz ara dedim bı kere ararım dedi aramamız hep pesinde kosulsun istiyor sanki bana da bazen cumalari niye aramiyon diyo bazen küçük eltimden konu acwr her cuma arar der vs hep bı kisayla bana dediğini yaptırmaya çalışıyor gibi hissediyorum ama kötü disunmek de istemiyorum
(961 puan) tarafından
O zaman bosver kayınvalideni. Benim ki annemden büyük hep karsılıklı arasınlar, altlı üstlü oturdugumuz için de annem gelince ziline basar hep nasılsın diye. Kayınvaliden biraz ego yükseltmeye çalısıyor gibi
0 oy
(514 puan) tarafından
Bence misafir olan annen kayinvalidenin gelip görmesi gerekmez mi bizim de aramızda 1 sokak var annem geldiğinde görmeye gelir kaynanam
(514 puan) tarafından
Evet ben söylüyorum sonuçta annem misafir onun gelmesi gerekiyor sağolsun geliyor yardim da ediyor seninki eltilerine de böyle mi bi tek sanaa mi oyle
tarafından
Eltim gelse kaynanam da kalır o gider eltimde kalır fazla samimiler benimle biraz daha mesafeli ben böyle olmasına memnunum Ama mesela eltim hep kaynanamı yağlar ballarr yanaklarını öper ısırır ben soğuk ve çekingenim o yüzden bana biraz daha geriden davranir
(514 puan) tarafından
Emin ol bende senin gibiyim yalakalik yapmayı beceremem ama öyle olanlari daha çok severler her zaman
tarafından
Hediyeler alır öper minciklar gulusup durur küçük eltim. Kaynana da bunu sohbeti olunca dile getirdi beni hediyesiz bırakmaz vs benim de doğum günüm oldu bişe görmedim ben almiyorsam vermeyi de sevmem pisman olmak istemem Ben çok soğuk geridenim buzdolabı açarken bile izin slirim çekinme der bana ama elimde değil fazla samimiyeti sevmem
(514 puan) tarafından
Kaynanam banada der hep benim eltim yok en büyük gelinim kendi eltileriyle gülüp sakalasmami ister ama ben yapamıyorum boşvermek en iyisi
0 oy
(119,719 puan) tarafından
2 km az degil nerden duycak geldini bide ugramak zorundami
tarafından
Durum filan atsam görür laf eder benim ağzım da durmuyor ki kadını vagirsam babam da var şimdi anemm gil cekingen bide hamileyim ya annem her gelmeye evimi temixler beni yerimden kaldırmaz Allah razı olsun fırsat olmuyot
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Bende hep böyle arada kalıyorum anlıyorum seni bende bişey yapamıyorum ki sana diyim benim kaynana değilde kayınlar eltiler 
0 oy
(5,560 puan) tarafından
Birlikte gidin uğrayın en azından bir çay için 
tarafından
Annem öyle söyledim birlikte gidelim dedim ama istemiyorum gitmek diyor ben sana geliyorum diyor ne yapacağımı şaşırdım
(8,001 puan) tarafından
Sorun mu var aralarında anlamadım :/
(5,560 puan) tarafından
Aralarında bir sorun mu var acaba ? Kaynanan da dünürü yanına gelsin istiyor belli ki
tarafından
Eskiden sözlenmiş dik ayrılmıştık bir soğukluk oluşmuştu sonradan eşinle evlendik işte yine eski samimiyeti yakalayamadık ama kaynanam çok patavatsız ya o zamanlar ilk defa görüştüklerini de sözlüyken bile ben misafir sevmem falan filan diyordu anneme acayip lafları var bazen ben bile alınıyorum annem de çok alıngan bir insan zaten belki de eski unutamadı için gitmek istemiyordur
(5,560 puan) tarafından
Hmm bir yandan  haklı olabilir ama artık olan olmuş biten bitmiş . En azından senin için bir çayını içsin ikna et bence
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Annene söyle oraya da uğrayın bir yarım saat bile olsa gönlünü almış olursunuz annen gitmek istemezse o zaman kayinvalidenleri de çağır
tarafından
Kırk yılda bir geliyorlar ailemle baş başa rahat olmak istiyorum ya çağırmak istemiyorum açıkçası gidelim birlikte dedim ona da yok dedi ne yapacağımı şaşırdım
(2,039 puan) tarafından
Annene söyle durumu o zaman canım eğer gitmezsek onları çağırmak zorunda kalicam o yüzden bir 5 dk. Da olsa uğrayalım böyle çok arada kalıyorum de anliycaktir
0 oy
(1,667 puan) tarafından
valla neden ugramiyorlar derse onlar  geliyor biz ev sahibiyiz senin gelmen gerekir derdim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 172 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 204 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Meleksss (4,760 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 218 göst.
8 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Buse19 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.