0 oy
212 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Bugün özenmek istedim yemekti hazırlıklı planlarım vardı 3. Yılbaşımız evde geçirelim dedik gelin görün ki kardeşi çıktı piyasaya o da gelecek şimdi. Gelmesi değil ama her defasında plan yaptığım günü bulması sinir sistemimi bozdu. Yemin ettim bir daha asla plan yapıp kendimi heveslendirmicem diye. Abartıyo muyum şu an içimden hiç bişey gelmiyo suratım asık oturuyorum. Soruyu 2 kere sormuşum diğerini kapattım
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Planı yaptı isen haklısın. 

Keşke esin deseymis  planımız var diye... 
tarafından
Demiş ama köyde oturdukları için babasının sorumsuzluğu yüzünden bize geliyor ve her plan zamanı aynı şey artık plan yapmaktan nefret eder hale geldim.
tarafından
Haklisin canim . Kim olsa modu düşer. Olsun esin ile mutlu olmanın keyfini cikart yine
-Reklam-
0 oy
tarafından

Haklısın ama bizim için önemli olan şeyler erkekler için önemli olmayabiliyor. Sana en azindan gelen var benimki geldi yattı uyuyor :ermm:

tarafından
Plan yaptık dedi ama babasının sorumsuzluğu yüzünden ihale bize kaldı.
0 oy
tarafından
Eşinin o planlardan haberi varmiydi
tarafından
Evet kendisi de bir çok şey yaptı ama babasının sorumsuzluğu yüzünden bize kaldı ihale her seferinde olduğu gibi.
tarafından
Aman sıkma canını  sonuçta kardeşi gelme diyemez  kırılmasından korkmuştur kendini onun yerine koy  senin kardeşin gelse sen kardeşine gelme benim başka planım var diyebilirmisin
0 oy
(961 puan) tarafından
Haklısın bozulmakta ama hevesini kırma yinede yap bosver
tarafından
Her şeye pişman ediliyorum bu aile yüzünden hayattan soğuyorum böyle anlık
0 oy
tarafından
Kız ben ne yapayım ilk yılbaşımız olacak yeni evli çalışıyorum diyor oturmuş kabak doğruyorum sinirlerim bozuldu bir daha hamileyim Yani ilgi istiyorum ilgi ilgi ilgi
tarafından
Ya sabır diye diye girelim en iyisi yeni yıla
0 oy
tarafından
Yani bende olsam sinirlenirdim
tarafından
Çok şükür anlıyosunuz beni <3
0 oy
tarafından
Bizim de kuzen meselesi maglesef ve bende artik hic ozen yapmiyorum yapsam bile esime haber vermiyorum çünkü her seferinde kuzeni de geliyor artik sıktı yani hem kuzeni bir kez olsun cagirmaz bizi ama eşim surekli çağırır oda yüzsüz gibi her bo.ka gelir
tarafından
Yani ne diğim çok iyi anlıyorum sizi. Hiçbir şey yapmayacaksın somurt otur her şeyden soğutuyolar insanı
tarafından
Valla somurtuyorum yanlarina bile gitmiyorum mutfak ta tek oturuyorum eskiden karisi gelirdi arrik gelmiyor çocuğu küçük  diye ve bide geldi mi asla bi yardim etmez cay katmaz falan kari koca sinir oluyorum ikisine de enayi yerine koyuyorlar beni eşimi
tarafından
Peki eşinizin bunu kabul etmemesi işte en çok sinirimi bozan durum da bu
tarafından
Esim diyor kuzenim dir tabiki gelecek ben diyorum gelsin  gelmesin demiyorum ama her aksam her özel gun de gelinmez ki 9 yillik evliyiz daha benim bi akrabam bir gun gelmez

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 359 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,087 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 773 göst.
0 oy
14 cevap 2,041 göst.
2 Eylül 2019 Aile kategorisinde gulyagva (25 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 357 göst.
28 Nisan 2024 Aile kategorisinde Unalgll (59 puan) tarafından soruldu