0 oy
358 göst.
Diğer kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Şimdi kızlar esim herkesin isine kosan biri ve gecenlerde ust uste iki olay oldu birincisi arkadasinin kardesine is bulmaya calısti iste kız gelmis arkadasiyla eve dönerken arabayla birakmislar bunu aynisını ben kendi kuzenimle yapsam neler neler der ki o arkadasinin kardesi ikincisi bir köy meselemiz var annesi de bahseder hep şunun kizi bunun kizı diye birkac da canımı sıkacak durumlar oldu bu meseleyle gecen yemege gitmislerdi esim ben gitmedm o gün bunun bransinda bir kız annesiyle iş varsa falan diye konusms bende yeni ögreniyrm tabi bu meseleyi gitti kizla babasiyla konustu is ayarladı yani ben anlam veremyrm evet yardımci olmak guzel bir sey ama ben aynı şeyi bir erkek icin yapacak olsam kıyametler kopar ama ona gelince hicbir sey yapmamıs gayet normal bir durum yani bunlar sadece iki örnek bundan öncede cok sey oldu böyle sizce ben mi abartıyrm o kıskanclik yaptigimi düsünyor kendince ama sadece ve sadece haksızlıktan ötürü kızgınlıgım bana tuhaf geliyor 

3 Cevaplar

+1 oy
(891 puan) tarafından
Tabiki bana gore sen haklisin. Ama birazcıkta kiskanmissin dogal olarak:)
-Reklam-
0 oy
(734 puan) tarafından
Bende kıskançlıktan olduğunu düşünüyorum iş bulduğu erkek olsa bişey demezdin
(891 puan) tarafından
Ee bacm kadında ne diyor zaten ben aynisini erkeklere  yapsam laf der ama kendi yapiyo diyor. Erkek olsa zaten sorun olmucak
(1,075 puan) tarafından
Erkek arkadaslari da oluyor boyle konularda ona baska meselede sitem ediyirum ama bu durum farklı simdi ben kendimi onun yerine koyuyrm diyrm cok basit kendi akrabam olan bir erkekle bile konussam ne bilim hele arabasina binsem kiyameti koparır yani o benim icin böyle düsünurken ondaki rahatlik beni sinir ediyor
(734 puan) tarafından
Birilerine yardım edince karşı cins diye niye altında bişey arıyor.esinin çevresi varsa yardım istemişlerdir.Guven sorunu varsa bişey diyemem
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Eşinin sıkıntılı kısmı seni kısıtlaması yoksa eşinin davranışlarında bir problem yok insanlık yapıyor

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 767 göst.
0 oy
9 cevap 385 göst.
17 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mert ali (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 2,303 göst.
10 Aralık 2019 Aile kategorisinde ❤️LeylaMirTümer❤️ (622 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 212 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...