0 oy
149 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (247 puan) tarafından
Kızlar oğlum çift taraflı testis ameliyati oldu aranız da geçiren varsa bu ameliyati torbaya ne zaman oturdu çocuğumun özel o ama sağlık olunca da kafamı çok kurcaliyo belki durumu yasayan deneyimli anneler vardır diye sormak istedim doktor süreç hakkında pekte bisey söylemedi nete bakmıyorum moralim bozuluyo randevu alıp gitmeyi düşünüyorum doktoruna tekrar Allah evlatlarımızı sağlıkla büyütmek nasib etsin

4 Cevaplar

0 oy
(2,323 puan) tarafından
Amin inşaAllah canım çok geçmiş olsun. Pek bilgim yok inşaAllah bilen biri çıkar canım
(247 puan) tarafından
Amin canım çok sağol
-Reklam-
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Canım benim erkek kardeşimde daha yeni doğar doğmaz ameliyata aldılar kist vardı diye çok sürmedi toparlandı yani 2 3 ayı falan bulur ama düzelir içini ferah tut inşallah iyileşicek 
(247 puan) tarafından
Yaa kiyamam çok geçmiş olsun size de canım inşallah ya tekrar tekrar bazen operasyon olabiliyomus bu çiftte ondan korktum inşallah iyi olur
(1,032 puan) tarafından
Çok sağolun kardeşim şimdi liseye geçicek hiç umudumuz yoktu yeni doğar doğmaz belinden vücudundan kan alıyorlardı ameliyata girdi sarılık geçirdi onun ikizi de var nefessiz kaldı ölüyordu çok şükür şimdi büyüdüler rabbim herşeyin en iyisini bilir sakın üzülme rabbim yanında dua et inşallah çabuk iyileşir hiç o ameliyatlara gerek kalmaz.
(247 puan) tarafından
Inşallah canım Rabbim beterinden korusun sağlıkla yaşasınlar inşallah
0 oy
(7,747 puan) tarafından
Abimin oğlu bu günlerde olacak o ameliyatı 

Sizede geçmiş olsun allah şifa versin 
(247 puan) tarafından
Allah şifa versin canım sizede  su gibi geçsin inşallah ameliyatınız atlatın biran önce
0 oy
(155 puan) tarafından
Bebeğin kaç aylık ihmal etme benim bebeğimin testiside utangacmis eğer 10 yaşına kadar aşaya inmezse ameliyat olacak.Sakin ihmal etme çocuk cerrahisine götür.internetten okumuşsun zaten neler olabiliyormuş
(247 puan) tarafından
Biz ameliyat olduk canım yaşında oğlum doktor yaşını bekledi hemen olduk sadece torbaya ne zaman oturuyo onun hakkında bi bilgi net vermedi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
12 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
12 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde BebegimiBeklerken07 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
23 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimim (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
28 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde M1e2l3e4k5 (231 puan) tarafından soruldu

380,334 soru

11,387,837 cevap

34,890 kullanıcı

...