0 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde (808 puan) tarafından
Kozlar fikir amaclı atabilormisniz mevlid okutmayı düşünüyorum masada kurucam nasıl yapabilirim yapanlar foto atabilirmi 

8 Cevaplar

0 oy
(223 puan) tarafından
Yapmadım canim ama postun yukarda Dursun aşağıya düşmesin diye yorum yapıyor um:)
(808 puan) tarafından
Teşekkür ederim:))
-Reklam-
0 oy
(765 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Beşik mevlutu nasıl bişi kanka

image

(808 puan) tarafından
Bebeğim 40 i çıktıktan sonra okutuyirsun kadınalar arasında pilav üstü et ayran ayriyeten masa kırıyorsun hediyelikleri lohusa şerbeti pastası fln
(765 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Himm ilk defa duydum :) magnet kokulu taş kokulu sabun Yasin kitabı tesbihli bunlar olabilir :))

Böyle bişi buldum nette güzele benziyor
0 oy
(492 puan) tarafından

image

image

İlk resimde biraz dagilmisti sonuydu diye son resimde koyduklarını bakarsin diye susleme herseyi ben yaptım. Beşik takımını sarmadim odasına dolabına yerlestirdim gelen bakmak isteyen bakti 

(492 puan) tarafından
Buarada şiddetle magnetlerimi tavsiye ederim hem uygun hem kaliteli
(808 puan) tarafından
Çok güzel gözüküyor canım balonları nasıl öyle yaptınız bide masa örtüsünü öyle büyük nasıl buldunuz
(492 puan) tarafından
Masa örtüsünü kestirdim canım. Balonları da internetten sipariş verdim balon zinciri ile geldi ama tabii ben sabah kalktım hepsi yerdeydi bir daha çift yüzlü bantla yapıştırdım gayet sağlam oldu
(808 puan) tarafından
Hangi siteden aldin peki canım balonlari
(492 puan) tarafından
Trendyoldan tatlı günler sitesi
0 oy
tarafından
Yapmadım pandemi dolayısıyla
0 oy
tarafından
Yapmadim beşik mevludunu  ilk defa duydum zaten
0 oy
tarafından

image

masanin sonu başını unuttum çekmeyi talan etmişlerdi masayi
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Yapmadım canım 
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Canım ben yapmadım . 5 buçuk aylığız. Bizde yapilirsadA. Öyle çok şey yapılmaz. Bazen bı sofra kuararlar. Bazende mantı üzeri nohut. Pilav üzeri nohut yanına turşu sonradan tatli. Veya kıymalı. Dağıtılır. Pasta falan olmazdı hiç. Birdde çay olur

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 56 göst.
21 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 839 göst.
31 Ağustos 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 480 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Prensesim ve prensim (355 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 859 göst.

382,856 soru

11,460,555 cevap

35,046 kullanıcı

...