0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar bizim arabamiz yok babamin var ama gelip almiyor bizi kapıda 2 tane arabalari var babamlarin
 Babam huysuz birisi 
Annemde hergun sitem ediyor gelmiyosun diye anne neyle geleyim diyorum arabayla diyor ee yok diyor kayntandan alin diyor kaynatamdan istemeye çekiniyorum eşime diyorum mecbur mazot atcaz binersek diyor arada kaldim inanin bide kaynatamlar sık sık köye giderler hergun evde durmazlar

Ototbuse binip gideym desem çok artti hastaliklar korkuyorum oglumda hemen hasta olur bunyesi zayif

Bide 6 yasinda kardesim var hergun hasta ya grip ya ateşli diyor bunlari bile bile gitmek istemiyorum ama çok ısrar ediyolar kucuk kardeşimde agliyor telefonda oğlumu özlemiş abla cok özledim diyor

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Babanda araba varken keşke düşünüp gelip alsa olmadı kayınpederinin arabayla gidin mazot atın. 
tarafından
Eşim geceleri calistgndan gunduz aksama kadar yatyor kalkinca m.al gibi oluyorum diyor kendine gelemiyor bi turlu
tarafından
O zaman haklı sende bu şekilde anlat annene anlayış göstermeli
tarafından
Hep gosteriyor canm ama napaym gelip gidemiyorum malesef
-Reklam-
0 oy
(416 puan) tarafından
Ozluyorlar demekki keşke babanı yollasa sende söyle anne babam gelsin alsın de kaynatamlar evde durmuyo dersin ozaman gelmez mi baban 
tarafından
Yok cnm anneme dedim ben bana dedki babanin huyunu biliyosun ben arada kaliyorum gelmiyor dedi
(416 puan) tarafından
Anladım canim ısrar etmese iy olur ama birşeyde diyemiyosin işte anne araba müsait olunca geliriz de geçiştir artık
tarafından
Hep gecistiriyorum ama dun kardesim abla heryer gidiyon buraya gelmiyon diyor heryer dedigi kaynanam oda yakin evi bana
(416 puan) tarafından
Arada kalmak zor valla
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Canım baban alsa keske iki araba var diyorsun annen desin babana gelsin alsın kayınpederin götürmezmi bizimkiler her hafta der gidelim annene özlemişlerdir diye 
tarafından
Yok canm demezler hiç
(1,752 puan) tarafından
Bu kıs günlerinde dolmuş otobüs zor olur annen gelsin görsün baban bıraksın eşin istemez mi öyle
tarafından
Geliyolar ama sende gel diyolar
0 oy
(50 puan) tarafından
Mazot atın gidin canm ozaman baban almıyorsa 
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Kocasına söylesin madem sizde gidin Allah Allah 
(48,695 puan) tarafından
Annesi kardeşini ona gotursun daha etkili çözüm ☺️
(13,027 puan) tarafından
Evet öyle de olabilir ☺️☺️
0 oy
(5,558 puan) tarafından
De ki bana çok meraklıysanız gelin alın . Bende öyle yapıyorum. 
0 oy
(48,695 puan) tarafından
Anneni baban size getirsin. Kayinpederinden alinca tsbi mazot atmaniz gerekir 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 1,232 göst.
29 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Ecrin in annesi ❤️♥️ (947 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 378 göst.
8 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 511 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 268 göst.
8 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Gülşirin (322 puan) tarafından soruldu

380,202 soru

11,382,369 cevap

34,880 kullanıcı