0 oy
513 göst.
Aile kategorisinde (158 puan) tarafından

Kızlar yeni hastaneden geldim tansiyonum sınırda kansızlık desen o biçim bide üstüne bebeğim baya asagidaymis o kadar strese dayanamadı yavrum ağlamak istemiyorum ama korkuyorum İlk evladım :( Sabah yine cadı kaynanam verdi diline sinirden patlaya patlaya gittim hastaneye bunlarıda duyunca eşime dedim uzak tut onları benden oda anlayışsız herşeyi sen yapiyosun aliniyosun demekten başka bişey bilmiyor çocuğa bisey olursa gidersin bu evden diyo iyice bunaldım ben evladıma zarar vermek istermiyim hiç en çok ben istedim onu hep yalvardım bi yavrum olsun diye :(

10 Cevaplar

+1 oy
(8,082 puan) tarafından

Kardeş ne bu dertler kalıcı ne de ömür.Koruyanın yoksa kendını dualarınla sen koruyacaksın.Oyle adama dert bıle anlatma kaynanayı ds dinleme kac haftalık hamılesın.

(158 puan) tarafından
6 aylık hamileyim çok çaresiz kaldım tek başımayım
(8,082 puan) tarafından
Canım cogu gitmiş azı kalmıs sabret doktorun her dediği de olmaz korkma.Kendıne iyi bakar da yedıgıne ıctıgıne psıkolojıne dikkat edersen inan kendını daha iyi hissedersin.Allah eşine de aılesıne de hidayet versin.
(158 puan) tarafından
Amin inşallah Rabbim evladimi bana bağışlasın başka bişey istemiyorum
-Reklam-
+1 oy
(2,849 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun canim bol bol dua et Rabbim onu korur merak etme boşver kaynana da o kadar takılma bozma moralini 

(158 puan) tarafından
Loklarimizi sayıyor canım hamile insanım ben yeri geliyor yiyorum yeri geliyo hiç yemiyorum zoruma gidiyor bazı şeyler
(2,849 puan) tarafından
Yok artık ya daha neler duycaz bu da bi imtihan boşver canim sen bebeğini düşün
(158 puan) tarafından
Evladım için katlanmaya çalışıyorum zaten Rabbim güç versin bize
(2,849 puan) tarafından
Amin canım hakkında hayırlısı olsun :)))
+1 oy
tarafından

Beni istemeyen benim cocugumuda istemesin de 

(158 puan) tarafından
Çocuk için istiyor sanki beni ona bişey olursa beni silermis
tarafından
Ya silceklerse cocuk dogmadan silsinler sıkıyosa arkanda ailen yok mu onlara anlatsa asin falan arkanda deil mi
tarafından
Hem kaynanana noluyo ki o ne karisiyo olcek oldumu yattigin denden hic kalkma gene olur o
(158 puan) tarafından
Ailem arkamda olsa bi saniye durmam çıkar giderim yada babam olsa
tarafından
Allah yardimcin olsun kuzum bol bol dua et
+1 oy
tarafından

Allah dayanma gücü versin eşine de akıl fikir versin evladınn annesine bu kadar anlayışsızlık nedir anlamıyorum

(158 puan) tarafından
Amin canım yoruldum valla ağrıdan duramıyorum stresede girmek istemiyorum
+1 oy
(431 puan) tarafından

O ne biçim söz çocuğa birşey olursa gidersin yuh çocuk için mi almış seni çok sınır oldum valla 9 yıllık evliyim 8 aylik oğlum var eşim benim için defalarca tüp bebek yaptırdı üzerine titrer o ne öyle bulmusta bunuyor yuh ya 

(158 puan) tarafından
Kimi bulamaz kimi kıymetini bilemez işte canım
(431 puan) tarafından
Yani valla bebek için maddi manevi neler yaptık bir bilse esin sana derki otur ne işin varsa ben yapayım der
(158 puan) tarafından
İşte sizin gibi insanları tanisa dertlerini dinlese aklı başına gelir ama nerdeee
(431 puan) tarafından
Şöyle canım yıllarca baba olma hasretiyle yanan var de bir daha bebeğimiz hakkında böyle davranma o beni hissediyor üzülmemem gerek de
(158 puan) tarafından
Kod kafalı o anlamaz hayatta biri karşısına geçip anlatması lazım yaşayan biri belki o zaman
+1 oy
(1,933 puan) tarafından
Allaha havale et onları bu kadarda vicdansizlik olmaz o çocuğa birsey olsada onların yüzünden olur tabi kendi hatalarini kapatmak için öyle diyor eşin inşallah bebegine birsey olmaz canm üzme stres yapma
(158 puan) tarafından
Evet kendi hatalarını örtmek için beni kullanıyor Rabbim görüyo ama
+1 oy
(523 puan) tarafından

Canım eşin seni tutmuyorsa yapacak tek birşey var salaga yatmak eşine güleceksin asla annesini şikayet etmeyeceksin ama salaga yatıp herşeyden de eşinin haberi olmasını sağlayacaksın işin zor aslında koca aradaki dengeyi saglamali .Oyle bir denge olmalı ki kaynanan ben buna laf  dersem oğlum bana kızar deyip korkmalı sende ayni şekilde ben annesine birşey dersem eşimle aram bozulur demelisin yani eşin o görevi yapamıyorsa o tatlı canını hiç sıkma kaynaninda suratına gül bildigini oku .Eşine de tüm isteklerini kadinligini kullanarak yaptır canım cilve ile nazla

(158 puan) tarafından
Eşimde o akıl olsa tüm dengeleri sağlar eşim hamile uzmeyim onu der ama yok işte
(523 puan) tarafından
O yüzden sen saf ayağına yat kaynana tamamde yüzüne gül bilgidigini yap eşinle Aran bozulmasın pis karı nefret ettim böyle insanlardan
+1 oy
(1,509 puan) tarafından

Canim sen bebegine odaklan ondan onemlisi yok simdi bol bol dinlen insallah alirsin kucagina 

(158 puan) tarafından
İnşallah tek istediğim o
+1 oy
(12,840 puan) tarafından
Bi abdest al yasin oku canım sakinleşirsin son haftaların bebeğinden başka bir şey düşünmemeye çalış zor biliyorum ama üzülsende faydası yok en iyisi çok takmamak en azından bebeğin doğuncaya kadar 
(158 puan) tarafından
Doğumum olana kadar uzak dursunlar benden bişey istemiyorum zaten
(12,840 puan) tarafından
Durmasalar da onlarin yanında 3 maymunu oyna canım
0 oy
(748 puan) tarafından

Sen kimseyi boşver üzülme dua et bol bol derdi veren Allah dermanıda verir sabırlı ol buraya gel durmadan iyi gelir sana kaynanada aldırış etme o ne derse hehe de geç bayılır kaynanalar laf sokmaya sanki kendileri mükemmel gelin olmuşlar gibi kendini mutlu et unutma bebişin için mutlu ol :) 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 239 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Hayaller (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 328 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Zeze (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 437 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde hayallhanem (151 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 168 göst.