0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugun resmi tatildi nobetci eczanede bulsak bile gidemezdik araba yok. Oksuruk beni mahvetti ölüyorum. Hastaneye serum diye yalvardim. Aklimla dalga gecer gibi serumda ne var saniyosun bilmiyorum ama serum sadece su dedi doktor. Sanki icine ilac kondugunu bilmiyorum. Sonrada niye dayak yiyoruz diyolar alasini hak ediyolar. Doktorsa bu insanlarin akliyla dalga gecme hakkini tersleme hakkini vermez. Ben guzel bi dille rica ettim resmen yalvardim hatta. Cok kktuyum suan napicam bilmiyorum testte yaptirdim negatifim ama hayatimin en zor gribi

9 Cevaplar

0 oy
(4,876 puan) tarafından
Hamile misin.?
tarafından
Hayir degilim
(4,876 puan) tarafından
Ballı süt.
Yada kekik az nane limon birde elma at suya kaynat demle onu iç
Zencefil limonn iç .
Pekmez tereyağı mutlaka bunlar bir nebze de olsa işe yarar .
tarafından
Pekmez tereyag yaptim ikinci yazdigini da deniyim sagol
-Reklam-
0 oy
(4,588 puan) tarafından
kesin ve denedigim en.etkili yontem tereyagi pekmez ve birkac damla limon
tarafından
Tereyag yok ya :(
0 oy
tarafından
Bende şuan öyleyim ölüyorum  resmen geçmiş olsun size de 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Ilık suya yarım çay kaşığı zencefil Günde 3 kez içersen Öksürüğün 2-3 günde kesilir
0 oy
tarafından
1 kasık zeytinyağ 1 kaşık pekmez ısıt ondan 2 kaşık iç.  Yada bala karabiber kat ye. Benim aklıma bunlar geldi başka bilmiyorum 
0 oy
(3,149 puan) tarafından

image

hamileysen doktoruna danış muhakak ama değilsen hemen yap iki güne geçecek 
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Geçen gördüm elmayı 4 e bölüyor kaynatıyor suyunu içiyor anında kesiyor falan yazıyordu dene istersen canim bende aklımda olsun diye ekran görüntüsü almıştım
tarafından
Ay hemen denicem cok sagol yine acile gidip geldik oglum icin bu kez. 50 küsür kisi vardi sirada yarim saatte 2 kisi gecti sabah bile bitmez o sira...
0 oy
tarafından
Valla canım kesin çözüm olara farmasinin  balsam kremi var onu göğüse  ve sırta sürünce baya azaltıyor  ben cocuklarimda kullanıyorum  bide ayva ile limon kaynatıp suyunu icmek
0 oy
(14,228 puan) tarafından
Bal zencefil limon damlası 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 476 göst.
14 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nzli (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
0 oy
11 cevap 127 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde nehir2020 (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 198 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu

393,815 soru

11,777,356 cevap

35,796 kullanıcı

...