+1 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (68 puan) tarafından
artık bittim beden psikolojim kalmadı devamlı beni istiyor hiçbir şey yedirmiyor ne alabilirim ki biraz oyalasın mama sandalyesi top havusu yada ne olursa kafayı yemek üzereyim

9 ay süründüm dogumum çok zordu yogun bakımda kaldim şimdi bebegim aşırı zor 3 bebege bedel artık bir nefes almak istiyorum

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir top havuzu alsan dirurmu acaba 
tarafından
Birtane bebeyatmaz al top havuzun içine koy onla toplarida dök sen hangi odadaysan oraya çek bir süre alışır
-Reklam-
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Hareketli oyuncaklarlan al
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Hareketli oyuncaklarlan al

Veya sesli piyonu gitar gibi 
0 oy
tarafından
Mama sandalyesi al canim top havuzu da iyi olur ya da eğer istersen örümcek al ben almadım ama örümceği 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
1 yaşında hala sıcak yemek sıcak çay içemiyorum banyo yapamıyorum ilk aylarından pek bi farkı yok hele bi hastalık diş aşı dönemleri var onlar daha beter 
0 oy
(42 puan) tarafından
Valla benimkide öyle canım sesli ordeklerden aldım toplardan seviyor onlarla oynuyo kendi piyanosunu veriyorum orada ya da donencesini onu çok seviyo oyalıyor birde salıncaklı mama sandalyesi aldım o da iyi oluyo bana
0 oy
tarafından
Biz bugün yürüteç aldık çok sevdi ses de çıkarıyor bide sallanıyor valla bende çok mutlu oldum 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 450 göst.
9 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 372 göst.
14 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,149 göst.
8 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Kalbimibiraktim (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 649 göst.
23 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Aysecik35 (299 puan) tarafından soruldu

380,040 soru

11,376,426 cevap

34,862 kullanıcı

...