0 oy
626 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (14 puan) tarafından

Kızlar merhaba seyrek kaşları çoğaltmak ve kısa kirpigi uzatmak icin neler yapabilirim bitkisel bir tarif yapip faydasini goren varmi yada eczanelerde satilan serumlardan kullanip faydasini goren oldumu

15 Cevaplar

+2 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Cevizi ve findigi bi tavada iyice karart onu gunluk kasina sur

(1,509 puan) tarafından
Karart derken nasil yapcaz benim hamileliktenmidir nedir iyice azaldi kaslarim
tarafından
Bi tavada cevizi ve findigi iyice karart bildigin yancek tavada
(1,509 puan) tarafından
Tmm canim anladim
-Reklam-
+4 oy
tarafından

Hindistan cevizi ve hint yağı karisimini bitmis bi rimel fircasiyla uygulayn sürekli. Cok faydali hem cok guzel uzatiyo hemde gürlestiriyo

+4 oy
tarafından
düzenlendi

kirpiklere badem yağı sürüyordu sanki bir arkadasim

+4 oy
(1,933 puan) tarafından

Hint yağı ve kakao almıştım o kadarda etki etmedi bende 

+4 oy
(14 puan) tarafından

Cevaplariniz için cok tesekkur ederim deneyecegim insallah faydasi olur 

+4 oy
(1,722 puan) tarafından

Vazelin kullanın diyolar bnimde kaşım seyrek denemedim ama düzenli kullanınca faydası oluyormuş 

+3 oy
tarafından

Kuzenim rimel kutusunu bosaltip icine badem yagi zeytinyagi katip karistirmisti onu surerdi kasina kirpigine ve bayada etki etti kirpikleri sanki yok gibiydi cikti uzadi baya:))  bide sarimsak ezip kasa suruyolar oda cok acayip cikariyomus ama kokusu hak getire...bende fazla kastan kirpikten gina geldi dokulmeye basladilar ama hamileleikten sanirim...

(1,509 puan) tarafından
Ben uzatmasindan cok yeni kaş cikartmasini istiyorum faydasi olurmuki artik onume ne gelirse deniycem
tarafından
Yani kas konusunda bilmiyorum ama kirpikleri cikmisti kuxeninimin..bide benim kirpiklerim cok uzun ben kestikce cogalir ve uzar hatta burnuma yakin kisimda bile kirpik var gozkerimin 4 bi yani kirpik :)) rahatsiz edici oluyo gozume giriyo kesiyorum yine uzuyo kesmesem gozume giriyo
+3 oy
tarafından

Tatlı badem yağı aktardan al gece yatmadan 5 dakika  once kulak cubuguyla sür yat ben bi ara denedim çok iyi cikardi

+3 oy
(1,350 puan) tarafından

Valla sarimsak diye biliyorum ben benm abim sacina kullanmisti pek bi faydasini goremedi ama kisiden kisiye degisebilir cnm

+2 oy
tarafından

Sarımsak sürüver gari :D

(2,866 puan) tarafından
Kokar kız yanına kimse yaklaşamaz:D
(14 puan) tarafından
Son care onu yapacam artık once şu yağları deneyimde:)
+1 oy
(4,666 puan) tarafından

Ayni dert bnde de var canim 

+1 oy
(55 puan) tarafından

Takma kirpiği keseyim derken gerçek kirpiğimi kesmiştim kökten :D rımel kutusunu boşaltıp içine badem yağı zeytinyağı doldurup her gece rımel gibi sürdüm eskisinden gür ve kalın çıktğ

0 oy
(807 puan) tarafından

Benim de kaşlarım seyreldi. Doğru düzgün çıkmıyo bile. Sarımsak denemiştim pek işe yaramamıştı. Rimel kutusunu nasıl boşaltıyonuz ki :D

0 oy
(1,392 puan) tarafından
Ben herşey kullandım kaslar için sarımsak denedim kiprikler için yağlar e vitamini aleti Vera Hint yağ badem yag kürler yaptım hatta eosenin kiprik uzatma serumunu aldım ama hiç biri işe yaramıyor bnde yaramadı da :)
(2,047 puan) tarafından
Kiz sen niye bu postu hortlattin senin yüzünden bende yorum yaptım:)))
(1,392 puan) tarafından
Yaa :))) ama valla doğrular 17 yaşındayken bı ara çok takmıştım kipriklerime herşeyi denedim ama hiç biri işe yaramıyor napim yalan mı diyim okuldayken bnde çok Avon Farmasi Oriflame felan yaptım hepsi yalan hiç biri işe yaramiyor ordada serumlar var yalan :)) D
0 oy
(2,047 puan) tarafından

image

bak bunlar var gello İnternet sitesine bak herkez çok memnun kalmış bende sadece kiprik serumu siparis verdim yeğenimde kullandı kirpikleri hem sıklaştı hemde uzadi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 62 göst.
10 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Gadjs (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
26 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 1,104 göst.
12 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Nisan KC (4,058 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 226 göst.
17 Mart 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Almi7 (321 puan) tarafından soruldu

374,624 soru

11,204,583 cevap

34,506 kullanıcı

...