0 oy
140 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,539 puan) tarafından
Kızlar doğum yapalı bir yıl oldu fakat bel ağrılarım geçmedi ilk zamanlar hamilelik 9 ay birde üstüne dogum yaptım karnıma bastırdılar falan dedim gitmedim doktora hala ağrım var bazen çok bazen hafif ama sürekli kendini belli eden bı ağrı eşime dedim doğumdan kalan birşey mi oldu acaba diye 1 yıl oldu birşey kalmadı o zamandan dedi doktora gitmeyi düşünüyorum ama bı turlu gdiemedim böyle birşey yaşayan varmı en kısa zamanda gidecem 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende de ilk zamanlar oluyordu ama şimdi iyiyim çok şükür canım bence bir doktora görün sende 
(1,539 puan) tarafından
Görunmeyi düşünüyorum bazen öyle çok değilde hafif belki ediyor rahatsız gibi belim ama bazen çok ağrıyor kızımı kucağıma alıp markete gidip geliyim kopuyor resmen yada biraz fazla ayakta durup süpürge yapıyım ağrı oluyor bu aralar sıklaştı birde iyice şüphelendim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde ilk doğumda baskı çok yaptılar ayaklarım tutuldu yürütemedim hatta ağrısını çok uzun süre geçemedi ama benim fıtığımda var ben ondan dolayı olduğunu düşündüm hep 
(1,539 puan) tarafından
Anladım canım bana çok fazla olmasada yinede biraz yüklendiler fıtık yoktu bende ama doğumdan baskıdan dolayı ve doğum sonrasında olmusmudur bilmiyorum bı gitmek lazım ama inan başımı kasiyack fırsat bulamıyorum gündüzleri
tarafından
Ihmal etme mutlaka git
(1,539 puan) tarafından
Aynen canım eşim iznini ayarlasin soyleyimde gidiyim bı
0 oy
(2,962 puan) tarafından
19 ay oldu. Günden güne artan bel ağrım var doktora gitmeye firsatim yok
(1,539 puan) tarafından
Aynen benimde 13 aylık kızım hala bel ağrısı çekiyorum
(2,962 puan) tarafından
Doktora gidersen yaz da bizimde bir fikrimiz olsun canim cok gecmis olsun
(1,539 puan) tarafından
Tamam canım yazarım
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Spiral kullanıyor musunuz Bi de hacamat yaptırın mutlaka 
(1,928 puan) tarafından
Ben kullandımda spiral mahvediyordu tabi çıkarınca anladım.
(1,539 puan) tarafından
Anladım canım bende yok ama neden olduğunu anlamadım 13 aylık oldu kızım ama hala bel ağrısı var birde hamileliğimin son zamanlarını eklersek 15 aydır ağrı çekiyorum çoğu zaman çok oluyor doktora gitmeye fırsatım olmadı daha ama bakalım zorlamaya başladı
(1,928 puan) tarafından
Doğumda zorlandınız muhtemelen çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah
(1,539 puan) tarafından
İkinmam çok zor oldu ara ara gelen değilde hiç gitmeyen bir şekilde oldu hatta doktorlar dur dedi ama  istem dışı durduramadim harici çok rahattı çok şükür
Amin canım inşallah
(1,928 puan) tarafından
Evet ıkınma mahvediyor bilmediğimiz için oluyor asıl sebebi bu. Bende yaşıyorum son doğumumda oldu bu sefer hacamatı önerdiler lakin fırsatını bulamadım.
0 oy
(12,991 puan) tarafından
Bende de oldu o bel ağrısı ya sonradan geçiyor ama ilk zamanlar ağrılı oluyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 63 göst.
22 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferdane (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 117 göst.
15 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaa.u (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 51 göst.
0 oy
2 cevap 47 göst.
11 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilek6363 (457 puan) tarafından soruldu

379,293 soru

11,353,316 cevap

34,824 kullanıcı

...