+2 oy
88 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (46 puan) tarafından
Kızlar doğundan sonra saçım feci halde dökülüyo önlerim açıldı resmen ve evin heryerinde bebeğimin kıyafetlerinde bile saçım çıkıyo çok bunalttı beni kullanıpta gerçekten fayda gördüğünüz şeyler varmı bebeğim 4 aylık hiç bişey denemedim şuana kadar nolur bunun çözümü var deyin :(

9 Cevaplar

0 oy
(7,948 puan) tarafından
Bende öyleyim bende burda bekleyim :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Instagram'da mühendisin oğlu var onun eşi helalles diye bir marka öneriyor çok memnunmus bir bakın isterseniz ,değerler düşükse ondan da dökülür değerlere de baktırın 
(46 puan) tarafından
değerlerim düşük onun için emziren anneler için olan vitamin takviyesini kullanıyorum inşallah fayda eder
0 oy
(209 puan) tarafından
Ayni dert cnm
0 oy
(119,343 puan) tarafından
valla saci dokulmeyen varmi acaba aleovera jeli iyi geliyo
0 oy
tarafından
Canım ben de ayni sorunu yaşıyorum. Hamilelikte o kadar vitamin kullanıyoruz haliyle tek tel saçımız dökülmüyor ama gebelikten sonra vitaminleri bırakınca ani bir dökülme oluyor. Ben dahiliyeye göründüm  d vitamini demir b12 falan baya eksik çıktı tekrar vitamin kullanmaya başladım ve saç dokulmelerim azalmaya başladı.
0 oy
(2,801 puan) tarafından

Aynen  yaa bnmde öyle :(

0 oy
tarafından
Doktora gittim kan değerlerime baktı sampuan ve serum vitamin yazdi medikal sampuan vitaminleri kırıyorum içene banyoda 5 dk kadar bekletiyorum iyi geldi
0 oy
(166 puan) tarafından
Benimki de 4. ayda basladi tahlil yaptirdim degerlerim gayet iyi cikti. Ben de baska bisey yapmadim. 9 bucuk aylik olana kadar dokuldu. Aslan yelesi gibi saclarim fare kuyruguna dondu, su an dokulenler uzuyo. Bence beklemen gerekiyo bi sure sonra zaten dokulme durur yerine de yenileri uzar canim
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Al benden de o kadar canm bende emziriyorum 4 aylık bebeğim benimde çok dökülüyor ya ama nette ben bıttım sabunu ve kremini gördüm sipariş verdim bilmiyorum kullanıp göreceğim artık saç dökülmesine karşı saçları yeniden dökülen yerleri çıkartıyor Gürleştiriyo bakalım umarım işe yarar

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 227 göst.
13 Şubat 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde İremcan (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 190 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.