0 oy
228 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
4.5 ay oldu doğum yapali. Kel kalicam diye korkuyorum resmen ya aşırı dökülüyor tutam tutam geliyor :( nasıl geçer kızlar nolur bir çare söyleyin bana doktora gitsem hangisine gitmem gerekiyor

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
sen eşittir ben :). kan değerlerim vs hepsi normal çıktı. Saç kaybı normal dedi doktor. 1 sene içinde hala böyle devam ediyor olursa dermatoloğa gitmemi söyledi.
(2,529 puan) tarafından
La 1 seneye kadar kel kalırız biz sksjsj
tarafından
bende aynını dedim doktora  :) senin dilin ne söylir doktorcum dedim. Ama bebe saçları çıkıyor şuan.
(2,529 puan) tarafından
Benimde çıkar inşallah 25 yaşında kel kalicam yoksam
-Reklam-
0 oy
(2,211 puan) tarafından

27 aylık oğlum hala dökülüyor, ama kel kalmıyorsun bebe saçları çıkıyor :) 

(2,529 puan) tarafından
Kız acilmalar var bildiğin puuffff :(( inşallah kel kalmam
0 oy
(306 puan) tarafından
Doğumdan sonra normal canım belli bir yerde bunyenle ilgili durur dökülmesi
(2,529 puan) tarafından
İnşallah bacım yoksa 25 yaşında kel kalicam skskssn
0 oy
(1,621 puan) tarafından
1 yaşına geldi kızım ilk 6 ay aşırı döküldü dp tuzsuz çam terebentin şampuan aldım onla baya kesildi 1 ay oldu şampuan biteli çoğaldı yine dokulmelerim tekrar alicam sende dene bi sampuani
(2,529 puan) tarafından
Bakiyim canım hemen alayım marketlerde var mı yoksa trendyolda falan mı var
(1,621 puan) tarafından
Watsons gratis te var çıkabilirsen canım trendyol da kargo çıkıyor ya hepsi burada ya bak çıkamazsan kargo ucretsizdi en son
(2,529 puan) tarafından
Tamm kuzum alicam hemen Allah razı olsun ❤️
0 oy
tarafından
cildiye ye git bacım kan değerlerine baktır
(2,529 puan) tarafından
Bende ondan şüpheleniyorum canım vitaminsizlik var sanırım doğumdan sonra iyice arttı gideyim çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(6,725 puan) tarafından
Benim saçlarım da cok dökülmüştü avuç avuç geliyordu. Birkaç ay sonra düzelmişti ancak. 
(2,529 puan) tarafından
Benimki de düzelir inşallah ❤️
0 oy
(548 puan) tarafından
Cnm Cadihe yetiş karanfil öneriyor dökülme ve kellik için ben uyguluyorum çok iyi saçlarım gurlesti sayesinde 
(2,529 puan) tarafından
Bir bakayım tarife canım karanfil var evde
(548 puan) tarafından
Yap cnm dışardan aldığımız saç kremlerinden daha iyi yumuşatıyor bide :)
(404 puan) tarafından
Nasıl uyguluyoruz acaba
(548 puan) tarafından
Bir şişeye karanfil koy biraz üzerine kaynamış sogulutulmus su dök karanlık bir dolapta beklet beş gün sonra karanfili süz suyu spreyli şişeyle saçına uygula yikamana gerek yok kötü kokusu yok
(404 puan) tarafından
Deneyeceğim  teşekkürler
0 oy
tarafından
Dokulmeyen var mi demen lazim. Dogum yaptiktan 4 ay snra bir dokuldu kafamda sac kalmamisti resmen. Ama 4-5 ay sonra dokulenler cikiyo geri
(2,529 puan) tarafından
Hadi inşallah ya
0 oy
(3,705 puan) tarafından
11 ay oldu hala dökülüyor bilmiyorum ne olacak
0 oy
tarafından
kan degerlerim normal benm normalde de cok dokulur suan zirvede
0 oy
(306 puan) tarafından
Canım.benim.6 ay döküldü boşuna gitme 200 TL test parası verdim sonuç emzirdigin için dökülür dedi ama sonra durdu ve saç çıkmaya başladı ben bu arada bide kına yaktım saçıma onun çok faydasını gordum
0 oy
(132 puan) tarafından
Kuzum ben baktım olacagı yok kısa kestim bnmkide cok dökülüyordu hem daha iyi uzar zamanla 
0 oy
(72 puan) tarafından
İlk cocugimda da olmuştu şimdi 2. 4 aylık onda da oluyor apaz apaz dokuluyor valla sabah kızım yerden almış üstüme atıyordu:D kestircem kısa zamanda , he kel kalmıyorsun canım merak etme :)) 
0 oy
(72 puan) tarafından

İlk cocugimda da olmuştu şimdi 2. 4 aylık onda da oluyor apaz apaz dokuluyor valla sabah kızım yerden almış üstüme atıyordu:D kestircem kısa zamanda , he kel kalmıyorsun canım merak etme :)

0 oy
(119,561 puan) tarafından
kubis argan yagi al kullan dokulmeyo azaltiyo
0 oy
(6,859 puan) tarafından
4 ayda başladı önler gitti kel kalcam sandm hamiletken kullandığım kan ve vitaminler e başladım çıktı kız sonra önler erkek saçı gibi çıktı öle öle uzadı Cnm hala toparlanmadi daha kızım 18 aylk
0 oy
(13,113 puan) tarafından
DP şampuan kullan 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
hamilelik hormonlarin vucudu terk etmesinin sebebi. ilkinde bnde bu durumu cok stres yaptim cok yogundu. simdi gayet bekleyerek ve normal karsiladim. daha az dokuluyor. 5.5 aylik oldu benimde 
0 oy
(572 puan) tarafından
Bizde derler ki bebk anneyi tanımaya başladığında saçı dokulmeye başlar ama nedendir bilmem
(410 puan) tarafından
Gercektenmi benmde 3ay oldu acaip sacm dokulmeye basladi
(572 puan) tarafından
Öyle diyorlar ablamda şuan bebeği 3 aylık oldu beni tanımaya başladı ondan dökülüyor diyor
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Doğumdan sonra bendede oldu 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde İremcan (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
5 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 1,027 göst.
10 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
+2 oy
9 cevap 90 göst.
2 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde pikachu00 (46 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...