+1 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Kızlar oğlum 22 aylık sütten kestim sayılır gün içinde neler yediriyorsunuz bebeklerinize ben emmediği için vicdan azabı çekip aç diye sürekli bişe yler veriyorum siz neler yediriyorsunuz 

6 Cevaplar

0 oy
(7,043 puan) tarafından
Biz ne yiyorsak onu yiyor genelde bir de meyve çok sever arada süt falan içer biz de durum böyle canım. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Herseyide ver yesin niye vicdan azabı cekiyon bişey olmaz sabh kahvtisini ver öğle meyvesini yoğurdun sonra çorba aralarda atıştırmalık ver yani
(2,565 puan) tarafından
Acıktığı için beni emiyor diye düşünüyorum Benin’de emmediği için sürekli yemek yedirmek istiyorum sanki açmış gibi hissediyorum
tarafından
Yok canım benimde oğlum 10 aylık gebeyim doğurmak üzereyim bende kestim artık biz ne ysek n olsa veriyorum ki seninki büyümüş zatn ne olsa ver  psikolojik olarak öyle dusunuyon
0 oy
tarafından
Ay bir hamilelik geçiyor  zor değil  sadece en çok zoruma giden şey sütten kesmek ya biryandan meme ağrısı bir yandan kestigin için ıçindeki vijdan 
(2,565 puan) tarafından
Hemde nasıl sanki karnı aç kalıyor gibi hissediyorum sürekli yemek yediresim geliyor
0 oy
(812 puan) tarafından
Kuzum çok değişti yemek şekli çok rahatladım mıy miydi hep memedeydi dokrumuz argivit focus yazdı vitamin  çok etkiledi 9 da ilk kahvalti  11 de ikinci sonra park yada evde oyun 1 buçuk gibi öğle yemeği çorba yada erişte köfte yada kendim lahmacun yapıyorum seviyor onu yiyor uyku 2 saat sonra gene yemek akşam da 11 gibi uyuyor o arada kuruyemiş yada meyve acikirsa tekrar yemek süt ve uyku 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Her şeyi yiyebilir canım büyümüş maşallah 
(2,565 puan) tarafından
Canım yiyebiliyor herşeyi ama mesela ben sürekli aç diye yemek yedirmek istiyorum öğün olarak ne yedirmelıyım
(14,428 puan) tarafından
Kahvaltı öğle yemeği yoğurt,çorba   ikindi yaptığın yemekten ver akşam biraz daha yedir canım istemiyorsa zorlama aç olsa yer merak etme :-))))))
0 oy
(1,154 puan) tarafından

Ağzı boş durmuyor ki kahvaltı eder dakika geçmeden gider meyve kapar dolaptan hep poğaça yaparım kendim onlardan kapar acikmadigi için de daha sonra yemek yemez :D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 220 göst.
1 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mesude (2,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
19 Mart 2023 Aile kategorisinde Laviniaa.1 (504 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Elifin annesiiiii (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 235 göst.
27 Ocak 2021 Aile kategorisinde Elacan (191 puan) tarafından soruldu

380,455 soru

11,391,226 cevap

34,899 kullanıcı

...