0 oy
325 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

Çıldırıyorum artık bebeğime ek gıda veriyorum verince ağzında tutuyor ağlıyor tükürüyor sabır sabır diyorum ama tuvalete bile gidemiyorum bebek biraz da uyusa hemen koşup iş yapıyorum temizlik yemek VS ama gerçekten yoruldum bebeğim yemek yemiyor ağzında tutuyor boğazında kalıyor kac defa ölümden döndü artık sinirlerim bozuldu hep farklı şeyler deniyorum farklı farklı kaşık mamalar aldım ama yemiyor başım ağrıyor sinirden bazen ona bağırıyorum üzülüyorum ama bende insanım…

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
(1,921 puan) tarafından
Yemeyen cocuk zor imtihan valla benim kiz 4 yasinda oyle ogkum da bu aralar yememeye basladi nefret ettim aŕtik yemek yedirmekten 
tarafından
Bende kuzum bebeğim 6 aylık
(1,921 puan) tarafından
Buyuk 4 yas kucuk 9 aylik benimde
-Reklam-
0 oy
(594 puan) tarafından

Allah belanı vermiş zaten :) canm şaka bı yanada geçecek bu günler sabırlı olman lazm belki verdiğin şeyi sevmemiştir başka gıdalar dene 

tarafından
Ay yemin ederim aynı benim gibisin ve yemediği için zayıf ve herkes zayıf diyor bakmıyorsun diyor halbuki bilmiyorlar ki yemiyor
(2,191 puan) tarafından
Emziriyorum 5 dk da birakiyo agliyo biberonu veriyorun tukuruyo ustunu giydirmek iskence bide hirsli bide inatt kizim tamam aglama dedikce ellerini yumruk yapip ayaklarini direyip inadina avazi ciktigi kadar bagiriyo sipaaaa :D Bu yuzden kotu annede olmuyoruz kendimize de beddua etmeyelimm biz olmasakk yavrularimiza kim bakar sabirr cekcez gecen gece yeter artik uyu diye bagirdim korktu agladii saatlerce optum ozur diledim affet beni kizim diye . Onlara kurban olalim buyuduklerinde kendilerini sevdirmeyip arkadaslariyla gezdijlerinde bugunleri cok aricaz allahim yavrularimiza sagliikk bizlerede sabir versin :))(
(11 puan) tarafından
Millet konuşur canım kilolu olsa az yedir der zayıf olsa bakmiyor sin der en iyisi hehehe deyin geçin canım zor süreçlerden geçtim bazen dilsiz ve sağır olmak hayat kurtarıyor
(11 puan) tarafından
Kendine yüklenme atak haftası oluyor stresimizi alıyorlar kendine yüklenme elinden geleni yap Rabbim sabrını veriyor canım simdiki bebeler çok akıllı ve çok nazlilar
(11 puan) tarafından
Kaderimiz aynı canım sagliklari yerinde olsun millet konusmayi bilir yardımcı olmak yerine akıl verirler ancak canım

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,060 göst.
1 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ❤ Ecem Lina'm❤ (3,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 633 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 220 göst.
0 oy
2 cevap 156 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu