+1 oy
1,423 göst.
Diğer kategorisinde (244 puan) tarafından
Eşiyle tabiri caizse kanka gibi olan var mı evde ?

25 Cevaplar

+1 oy
(961 puan) tarafından

Şuan biz öyleyiz :D

(799 puan) tarafından
Saka gibi
(961 puan) tarafından
Şaka olan nedir?
(799 puan) tarafından
Şaka gibi olan sizin durumlarınız ama şimdi buraya ayrıtıya gifmicem kendinizi haksız hissedığınız için burda çığlıklarınızı dinleyemem...
(961 puan) tarafından
Tamam canım sen haklısın
(799 puan) tarafından
Saolun anlayışınız için
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kısmen olanlar :)))
(244 puan) tarafından
Sende mi
tarafından
Hahah kız tam değil kocam istekli ben istemiyorum gitmiyorm hatta şuanda salondaym uyusunda öyle gideyim diye :)
(514 puan) tarafından
Canim ondan sonra video izlemis kizlara bakmis diye dert yaniyorsunuz ama?
(244 puan) tarafından
Bence deniz haklı canım
tarafından
Haha yok kız öyle isteyince oluyor zaten odada oğlumda var babasıyla uyumaya gitti sabah erken kalkacak
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Ahaha evet ben 
(244 puan) tarafından
Nasıl öyle daha mı iyi
(7,248 puan) tarafından
Memnun olmasamda durum bundan ibaret canim
(244 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından
Aaa biz :D saldım çayıra artık napim. Bugün çarşıya gittik oğlumla akşam aradım bizi almaya gelmicen mi diye gelmedi otobüs bizim sokağın başında duruyo elin otobüsçüsü abla hava soğuk çocuk küçük istersen o sokağa girelim vein önünde indireyim dedi benim adam gelmedi 
(244 puan) tarafından
Oda kötü ya Allah sabır versin
(6,825 puan) tarafından
Hadi sn tmm da çocuğa da acımaz mi insan nasıl gelmedi ya onun sade snle knki olmasını geçmiş durum şaşırdım kuzu bu yoruma üzüldüm sana da
tarafından
Hep böyle önceden de ben bi yere gitsem beni al desem nasıl gittiysen öyle gel derdi
0 oy
tarafından
Yıl başı gecesinde kankaliktan sevgiliye geçtik göreve gitmsiti gece 1 de geldi dedi yarın evdeyim film açıp izleyelim uykum vardı tabi ama yanına uzandım izledik gece 3 e kadar film bitmedi uyuya kalmışız:) bakalım evlilik düşünmüyorum sevgilik daha güzel sanki:)) şaka bir yana cidden hep ayrı ayrıyız o başka koltukta ben başka koltukta bı o gün birlikte birşeyler yaptık TV falan izledik yoksa kafasını kaldırmaz telefondan o da uyuya kaldık yarım kaldı 
(244 puan) tarafından
Sevgilimisiniz evli. Mi anlamadım
tarafından
Kız şaka bir yana dedim yani okadar ki birbirimizden uzağız evin icinde arkadaş kanka gibiyiz yıl başı gecesi ilk defa onun elinde telefon yok bende yok kızımız uyumuş yanyana uzanmis  film izlemisiz sevgili gibi yani kankalik bitti o gün sevgililige geçtik diyorum hep elinde telefon var oyun oynar yemek yerken kahvaltı yaparken yatmaya gidince yatakta sabah uyanınca yine sen düşün eskiden sevgiliyken ne güzeldi o günler şimdi çok farklı ya bazen kızım bile sinirleniyor bir şey gösteriyor babasına  bakmayinca babaa diye bağırıyor daha 17 aylık o bile biliyor babayı:)
(244 puan) tarafından
Vallah. Öylede sinir bozucu olur haklısın
tarafından
İnanki tek sorunumuz bu bizim başka hiç bir sıkıntımız yok oynadığı oyunda okeydir ya ona da bir bağlandı aylardır böyle kendi diyor ben böyle değildim iyice tembel bir şey oldum diyor arabada bizi bekliyordu dün bak gittimki okey oynuyor diyor geciktiniz sıkıldım ve kapatmıyor onu arabayı sürerek oyununuda oynadı sinir oldum
0 oy
(8,996 puan) tarafından

Bu aralar aynı öyleyiz ama benden kaynaklı 32 haftalik hamileyim köşe Bucak kaciyom oda her fırsatta yakalamaya çalışıyor:Den son bugün anamlara kaçtım:D

(244 puan) tarafından
Ahahah kız bence kaçma sonra gözleri dışarda olur Allah korusun
(8,996 puan) tarafından
Hihihi yok oyarim onun o gözünü :D oğlum var 20 aylık 32 haftalik hamileyim çok yoruluyorum bide gebelik şekeri var insülin şu bu derken halim kalmıyor valla :D
(244 puan) tarafından
O zaman haklısın canım
0 oy
(204 puan) tarafından
Ben oyle istiyorum bazen ama olmuyor kiziyor bana ben senin kocanmiyim arkadasinmiyim diye bazen diyom biraz rahaat yatimm tek basima ama olmuyor illa yanimda yatcaksin diyor benimki basaramiyor kankaligi illede aşk illede aşk diyor :D 
(244 puan) tarafından
Ne güzel işte sende
(204 puan) tarafından
Ama insan bazen rahat olmak istiyor suan mesela kalktim yanindan ama yatcam bi an ozledim :)
0 oy
(7,935 puan) tarafından
29 aylık oğlum tepemizde jandarma gibi tam kanka olduk valla .Elimi tutsa gelip çekiyor.
(244 puan) tarafından
Ahaha Allah yardımcın olsun kız :D
0 oy
tarafından
Yeri gelince kanki yeri gelince kari koca yeri gelince ev arkadaşı da oluyoruz:-D
(244 puan) tarafından
Allah daim etsin canım
tarafından
Amin hepimizin inşallah
0 oy
(514 puan) tarafından
Bende öyleyim ama bizimki korkudan spral taktirmayi bekliyoz
(244 puan) tarafından
Bende sabah gidicem taktırmaya
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Neden sordun ki siz mi öylesiniz
(244 puan) tarafından
Artık bu konu hakkında konuşmak istemiyorum o yüzden ev arkadaşlığı vs nasıl diye sordum buraya ama öylede olmak istemiyorum çünkü baya bi soğukluk olur diye kafam karışık vallah
(6,825 puan) tarafından
Yataklar ayrilr snden daha çok soğur gözü dışarı kayar ve bitersnz bu net başka bı sonuç çıkmaz kanka olmaz eşten
(244 puan) tarafından
Yatak ayırmak gibi bi düşüncem yok ama bilmiyorum
(6,825 puan) tarafından
Yapma ztn sonu kötü olur cnm
(244 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
tarafından
Biz ev arkadaşı gibiyiz çocuktan sonra ikimizin de ilgisi sevgisi bebeğe kaydı. Biz ilgilenmezsek zaten bebek zorla ilgilendiriyo kendiyle. İkinci de olursa ev arkadaşlığı da kalmayacak bebek bakmaktan birbirimizi göremeyecek herhalde. Bir sürü doguranlar nasıl yapiyo bilmiyorum. Bı çocukla yataklar bile ayrıldı bizde
(244 puan) tarafından
Bence yatak ayırmak doğru değil canım
tarafından
Oğlan oturma odasında salıncak var onda uyuyo bende mecbur yanında. Yatak odasında beşik var onda çok uyaniyo
0 oy
tarafından
Biz kankimmm benim 
(244 puan) tarafından
Anladım
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Neye göre kime göre  :D 
(244 puan) tarafından
Ne alaka
0 oy
tarafından
Evlendik evleneli neredeyse öyleyiz 
(244 puan) tarafından
Neden canım
0 oy
(1,750 puan) tarafından

Hiç birlikte bişey yapmadık filmmiş diziymiş o ayrı yerde ben ayrı yerde sadece yatakda aynı yatıyoruz işden gelir telefnla oynar sonrada yatar ;)

(244 puan) tarafından
Düzelir inşallah canım
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bizim imkanlar el vermedigi zamanlar genelde arkadas gibiyiz birbirimizi yiyoz sonra barisoyoz kızımızla oynuyoruz fln :D 
(244 puan) tarafından
Daim olsun canım
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Buz once arkdstik sevgili olduk kari koca olduk simdi de kanka gibiyiz :) 
(244 puan) tarafından
Anladım canım
(11,217 puan) tarafından
Sen galiba baska anlamda sormussun :) yok o anlamda kanka degiliz : D
0 oy
(46 puan) tarafından
Canım ben eşim ile tanıştım gün aynı evde yaşamaya başladık sözde ev arkadaşı olacaktık . ama aşık olduk. .. 8 gün sonra nişan yaptık ikimiz aramızda . annemi aradım ben şehir değiştim nisanlandim dedim şaka yapıyorum zannettikler.  Sonra inandiar . oturduğum yeri gösterince. Nişanlı ne iş yapıyor dediler içleri rahat değildi karakolda behci dedim.  Nikah tarihi alcaz anne hadi gel biz evlencez dedim. Geldi . gün alırken 2 ay sonraya veriyorlardı.  Annem 2 ay sonra zannediyor eşim ile bir yerleşim yerine gidip nikah tarihini erkene çektik 2 ay beklemek yerine 2 gün sonraya bulduk . aldık eşimin ailesine benim aileme eş dost 2 günde ayarladık. Her şeyimiz hazırdı zaten. Ve kiydik nikahı .  şimdi  eşim ile evde ev arkadaşı gibi oyun oynuyoruz telefonda tavla oynuyoruz . yakında doğumum var.   
(244 puan) tarafından
Daim olsun canım sağlıkla al kucağına inşallah
0 oy
tarafından

Beeen been :D sürekli boğuşuruz. Tuvalet kavgası yaparız. Evin içinde koşup yarisiriz. Kim daha çok yiyecek kavgası yapariz. Bizde oyun bitmiyor :D

tarafından
Anam dur kız sen başka bsi sormuşsun :D yok biz oyle degiliz. Her anlamda uyumluyuz
(244 puan) tarafından
Ahahah ay kız güldürdün beni :D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 494 göst.
0 oy
7 cevap 320 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Djdjjdhd (800 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 367 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Sedadz (579 puan) tarafından soruldu
+1 oy