+1 oy
657 göst.
Diğer kategorisinde (581 puan) tarafından
Eşimle çok severek evlendik annem istememişti annemi bile karşıma almıştım söz vermişti sen benim kanatlarımın altındasın orda iken kimse sana zarar veremez diye en büyük zararı kendisi verecekmiş meğer. Kaç gündür aklımı kaçırmak üzere gibiyim eşim çok iyi bir baba kızımız var bitane öl dese ölür öyle sever öyle ilgilenir hamileyim kızımın banyosuna kadar yaptırır ha sorun ne diyeceksiniz. Benimle hiç muhabbeti yok birkaç gündür farkettim oturup muhabbet etmiyoruz . Konuşurken zaten iki güzel cümle yok ağzımla çiçek istiyorum onu bile almıyor. Dedim senden pahalı elmaslar pırlantalar alyanslar istemiyorum bana arada gel sarıl bir kere öp ben bunlarla mutlu oluyorum. Neredeyse artık her gün lafını yapıyorum ama ilgi göremiyorum. Zaten ilişkimiz yok denecek gibi ben yanaşmasam yanaşmazdı bu aralar da bebekten çekiniyorum bahanesi oldu . İki gündür aklımda şimdi kızım uyandı o içerde oturuyor uyusun kızım diyeceğim 3 sene şu karnımdaki doğsun 2 yaşına girsin 1 sene KPSS çalışıp ikisine de Gül gibi bakacağım ama seninle de evli kalmayacağım diyeceğim. Evliliğin bitmesine sebep mi sizce 

23 Cevaplar

0 oy
(14,025 puan) tarafından
Bitirme konuşmasından önce ilgisini çekecek bir sohbet konusu açsan düzgün anlaşılır cümleler kursan derdini anlatsan çözüm bulmaya çalışsanız mesela daha mantıklı bir adım olur bu işe yaramazsa destek alınır en son artık olacağı yoksa bu konuşmalar olabilir 
(581 puan) tarafından
Her gün deniyorum elinde bir telefon saatlerce oyun oynuyor sabahlara kadar artık tv de bişey geçince şu şöyle mi diye soruyorum ona bile cevap alamıyorum bazen konuşunca saçmalıyor oluyorum
tarafından
Ayy çok doğru hemen bitsin gözüyle bakacağına konuş belki eşininde senden beklentikeri vardır
(581 puan) tarafından
Soruyorum benle konuşma benle bişey yapacağı veya ilişki olacağı zaman çok yorgun oluyor ama sabahlara kadar oyun oynayabiliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Peki önceden nasıl dı huyu suyu

(581 puan) tarafından
Sevgiliyken çok ilgiliydi aramızda 12 saat vardı kavga etsek 1 saat sonra yola çıkar sabahına yanıma gelirdi.
0 oy
tarafından
Simdiden 3 sene sonrasinin planini söylemek bence sacma olur zamanin ne gosterecegini bilemezsiniz adam bi anda boyle olmamistir vardir bi sıkıntısı bosancm demek yerine derdin ne diye alip karsina konusabilirsin
(581 puan) tarafından
Soruyorum dediğiniz her şeyi denedim herşeyi yaptım ben artık kendi derdimi bile ona anltamaz oldum
tarafından
Hamile oldugun icin belki tahammulun azalmistir duygu yogunlugu yasiyosundur eşinde de bebege bisey olacak korkusu vardir o yuzden yaklasmiyodur ya da senin adim bekledigin gibi o da senden bekliyodur
(581 puan) tarafından
Canım 2 senedir böyle bir bayan olarak sizde arada arzulanmak istemez misin ben yaklaşmasam onun yaklaştığı hiç olmadı hamile değilken de bu böyleydi
tarafından
Canm herkesin cinsel arzulari ayni degildir ki atiyorum sen cok isteklisindir o senin kadar degildir ya da bu zamana kadar hep sen ona gitmissindir adam buna alismistir yine senden biseyler bekliyodur
(581 puan) tarafından
Gidince reddedildiğim için bişeyler yapasım gelmiyor artık canım
0 oy
(1,667 puan) tarafından
bence değil ya tabiki  ruhun doymak istiyor ama konusularak halledilebilir 
(581 puan) tarafından
Aslında telefonunda şifre filan yoktur ama öncesinde bişeyler yakaladığım için atlatamıyorum belki de bazen mesaj gelir ben sonra teline bakarım ama mesajlar silinmiş olur sorarım arkadaşımdır hatırlamıyorum der
(1,667 puan) tarafından
peşini birakma cnm ya erkek bu güvenilmez ipleri birakma  fazla salmasin kendini
(581 puan) tarafından
Valla canım artık o kadar bıktım arkadaşları geliyor eşleriyle hepsi birbirine seslenirken canımlı cicimli benimkinde hiç bişey yok bana bulaşmasın da napıyorsan yap kafasına girdim o kadar bunaldım bunları gördükçe zoruma da gidiyor artık
(1,667 puan) tarafından
bbekten sonra düzelir umarim
(581 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(337 puan) tarafından
Ilgisiz eş tabiki sebep. Biz kadınlar ilgi isteriz sevgi isteriz. Çiçek suladıkça büyür. Kadin sevildikçe güzelleşir. Herşeyden önce saygı sevgi ilgi. Bunlardan biri olmasın zaten o evlilik evlilik değildir. Ama bekle canım biraz bak düzelir belki.
(337 puan) tarafından
Eşin iyice duygusuzlasmis canım rabbim sabir versin sanada zor gerççekten acaba sıkıntıları mi var
(581 puan) tarafından
Bilmiyorum beraber anlatamayacaksak evlenmenin ne anlamı var ki ?
(337 puan) tarafından
Haklisin canım e cifr terapistine gitmeyi düşündünüz mü
(581 puan) tarafından
Onu düşüneceğim kızım uyusun konuşayım dedim kızım uyumadı demek ki zamanı değil dedim bıraktım öyle
(337 puan) tarafından
Konuş canım tatlı dille
0 oy
(264 puan) tarafından
Yapısı mı öyle evliliğin başından beri diyorsun hiç farketmedin mi evlenmeden önce yani bu huyunu bir de erkekler çocuktan sonra böyle saçma bir döneme girebiliyor kendileri doğurmuş gibi eşimle biz çocuk doğduktan sonra acayip kopmuştuk bana çok gıcık davranıyordu bende ondan acayip derece soğmustum ondan sonra baya sorunlar yaşadık tabi beni o dönem çocuğum tutmuştu yoksa boşanacaktim gerçekten zor dönemler oluyor evlilikte atlatılıyor ama yine zorluk oluyor evlilik kolay değil kadın olmak gerçekten kolay değil özellikle Türkiye'de
(581 puan) tarafından
Evet ve ben tek başıma çırpındıkça batıyorum o kadar agrasifleştim ki geçen annemlere gittim yeğenlerime bağırdım oturup ağladım bu ben değilim diye
(264 puan) tarafından
İnan ki sen içinde bu fırtınaları yaşarken o öküz hiç birşeyin farkında değil sen şimdi göz yaşlarını sil kendine bak çocuklarına bak onları uyut eğlen gül birşeyler izle süslen puslen onunda yüzüne hiç bakma hoşgeldin de otur bak o zaman bunda sinyaller gelip gitmeye başlayacak
(581 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım deneyeceğim inşallah
(264 puan) tarafından
Bizzat denenmiş tecrübe edilmiştir aynı okuzden bende de var bunlar ancak böyle kadın özgür takılıyor onlardan uzaklaşıyor kendiyle ilgileniyor felan gozukunce beyinleri çalışmaya başlıyor umarım düzelir
(581 puan) tarafından
İnşallaj canım çok sağol
0 oy
(988 puan) tarafından
Bence yanlıs yaparsın ilk once bırgun cocugj uyut guzel masa hazırla güzelde giyin al karsına konus sorunu neymiş anlatın bırnırınıze oda olmasa terapıste en son ıs bosanmak
(581 puan) tarafından
Yaptım onu da yaptım makyaj yaptım git yüzünü yıka bu ne dedi yüzüme bile bakmadı ben herşeyi konuşuyorum ya artık derdimi anlatırken saçmalama diyecek diye oturup ona derdimi bile anlatamıyorum
0 oy
(244 puan) tarafından
Evlilikte bana göre en önemli etkenlerden biri ilgi diğeride ilişki şöyleki bi evde yok sayılmayı kim ister ? Önüme yemeğimi koy çayımı ver ve git çocuğa bak bende tv karşısında keyfime bakıp çayımı yudumliyim arada telefonu elime alıp seni görmezden geleyim vs ilişkide ne kadar çoğusu önemsese veya önemsemese de olmaması büyük soğukluklar ve anlaşmazlıklar getirir şöyle ki reddedildiğinde istenmediğini düşünürsün aldatıldığını düşünürsün hep huzursuz ve sinirli olursun bu sefer karşı tarafla tartışıp daha da üzülürsün o yüzden şiddet,aldatma,hakaret,ilgisizlik ve ilişki yokluğu yoksa bence boşanmak için sebep yok ama eğer varsa kalmak içinde bi sebep yok Allah gönlüne göre versin hayırlısı olsun senin için 
(581 puan) tarafından
Saydıklarınız tam olarak yaşadıklarım ne zaman ben bişey yapalım desem yorgun oluyor tamam ben yatıyorum dedikten saatlerce sonra gelir yatağa saatlerce oyun oynar. Benim için sevgiden saygıdan sonra en önemli şey ilgi ve çok agresifleştirdi beni bu durum istedikçe bişeyleri görememek ve ben artık herşeyi dilde istiyorum yine de alamıyorum karşılığını
(244 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah zordur böyle
(581 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(3,141 puan) tarafından
2 sene karnindakini büyüteceksen 1 sene kpss ye hazirlanacaksan bu konuşmayı şimdi yapma. Ayrılma konuşması yapılırsa ayrilirsin uzak gelecek için plan yapmazsin çocuk oyuncağı değil. Evet yaptığı yanlış ama geçici bir durum olabilir. Al karşına bana karşı neden ilgisizsin diye konus senden boşanicam diye değil. En son söyleyeceğimiz sözleri en baş söylüyoruz diye belki düzeleceği olan seyelri duzeltemiyoruz daha da beter ediyoruz.
(581 puan) tarafından
İnanın ablası boşanıp baba evine gelip babamın ne zorluklarla ablamın 2 çocuğunu büyütmek için neler yaptığını bilen biri olarak bu kararı almak 5 dklık bişey değildi 2 senedir böyle ve benim içim bazı şeyleri almıyor uzaklaşmak istediğim için o kararı aldım
(3,141 puan) tarafından
Tamam canım kararını verdiysen de bosanacagin yakın gelecekte eşine şöyle bunu. Bosanacagim dedikten sonra gidip mahkemeyi açmalısın. Öyle 3 sene sonraki boşanmanın lafını bu gün etmenin bı anlami yok boşa huzursuzluk.
(581 puan) tarafından
Bişeylerin yolunda olmadığını bilsin istiyorum canım sadece herşeyi dile döküp hala karşılık alamayıp onun herşey normalmiş gibi davranmasını istemiyorum bilsin bitiriyorsa öncesinde bitirsin istemiyorsa en azından düzelsin ama bilsin bişeyleri
(3,141 puan) tarafından
Sen bilirsin bu işleri daha da zorlaştırır daha kötü bir hal alır ben söyleyeyim gene de sen bildiğini yap ama benim fikrim böyle.
(581 puan) tarafından
Teşekkür ederim fikriniz için düşüneceğim
0 oy
(3 puan) tarafından
Hayir degil cok uzun süredir boyleyse evet konusman karsina alman cok mantikli son bi kac gundur boyleyse yorgun olabilir hamilelik hormonun olabilir esimde bi iki gun oleydi bende suphelndm sonra eski haline dondu yani biz biraz hormonlardan dolayi sacmalayabiliyoruz bizim gibi duygusal.olamazlar asla uzun zamandir boyleyse solediklerinde sen haklisin 
(581 puan) tarafından
2 senedir böyle konuşuyorum bazen tamam diyor baZen kaale bile almıyor ama gram değişme göstermiyor
0 oy
tarafından
Ya ben hep kadının alttan alsın , kadın konuşmayı denesin , kadın dikkat çekici sey yapsın giysin taraftarı değilim . NEDEN HEP KADİN YAPSİN ... Yorumlara bakıyorum hep kadınlar böyle yapsan soyle yapsan diyo
(581 puan) tarafından
Yapsın yapsın da giyinsem görmüyor makyaja kendi izin vermiyor geçen yaptım baktı baktı güldü gerek yok dedi bende gerek için değil kendimi iyi hissetmek için yaptım dedim yıkayana kadar çabaladı
(15,160 puan) tarafından
Yaa benim gibi düşünen biri daha çıktı. Şükür. Neden hep kadın süslenir. Erkek evde beyaz atletiyle dolanırken kadın şık Şıkıdım pür makyaj gezecek. Ne kadar komik ve saçma. Erkekler de biraz kadınlar için biseyler yapsın o zaman
(581 puan) tarafından
Yaparlar mı ya yapsalar kadın mutlu olur mutlu olursa çocuğunu mutlu eder evini mutlu eder olur mu öyle şey yaparlar mı kı.çlarını kaldırıp hiç ?
tarafından
Linkin işte tamda bahsettiğim bu kadın biblo gibi gezmek zorunda mı ? Erkekler bı de bunu çıkarıyor doyumsuzlar çünkü hep kendi isteği arzusu ama kadını düşünen yok . Ama bunu kadınlar daha çok yapiyo erkeğe böyle yap süslen cazibeni kullan diyorlar  ne bu ya
(15,160 puan) tarafından
Aynen mesela ilgisiz bir erkek için neden kadın süslenip puslenmek zorunda ki? Tamam kadının fıtratında süsü sevmek var ama neden erkekler bu konuda en ufak bir şey yapmazken kadınlar giyinip süslenmek zorunda. Bunu düşünen tek ben değilmişim . Sevindim.
0 oy
tarafından
2senelik evlisin. 1 kızın var ve 2..hamilesin

Siz eş olarak birbirine hiç zaman ayirmamissiniz ki. 

Evlilik hep.cocuk demek.degildir.

Çocuk evin meyvesidir elbetbette. Lakin eş olarakda  birbirinize zaman ayırmaya ihtiyacınız var. Belki esin 2 çocuk zorlanacak kendince düşünceleri var. Hamilesin ilişki istememesi normal bu durumda beğenmeye bilir sen kendini kötü hissedebilirsin..

Eşine surekli dert yandığın için artık söylediklerini önemsemiyor bile.  3 sene sonrası ki için yaptığın boşanma planında anlatma ki içten içe kinlenmesin.
(581 puan) tarafından
3 senedir evliyim 2 sene sevgili kaldık sevgiliyken böyle değildi ayrıca 2. Çocuğu da kendisi istedi. Derdimi oturup anlatmayı da denedim susmayı devamlı konuşmayı da göz ardı etmeyi de denedim ama herşeye zamanı olup saatlerce oyun oynayıp kızıyla canımlı cicimli konuşup bana gelince devamlı adımla hitap edip ne gelip bir kere öpmesi ne elimi tutması var . Siz söylemez misiniz böyle olunca
tarafından
Canim erkekler çocuk.ister ama kendilerine zaman ayrilmayinca kendilerine farkli.bir alan  bilir oyun gibi . Sevgili iken diyorsun uzun yollardan geliyordu bir heyecan bir tuultku vsrdi yani. Şimdi artık rutinlesmis bir evlilik 2 sene üst üste bebek hem.kadini hem erkeği yoruyor bence. Ins doğum.sonrasi güzel.olur eski birliktelik.zamaniniza dönersiniz. Çocukların büyüdükçe anlayacaksın. Birbirinize vakit ayirdikca daha da iyiye gider merak etme
(581 puan) tarafından
İnşallah kızım uyumadı zaten konuşamadım dedim demek ki daha zamanı değil
0 oy
(2,472 puan) tarafından
Canım dönemsel olarak yaşıyorsanız normal olabilir iş hayatı artı.kendi ailevi sorjnlari vardr daha önce böyle değildi diyosun seni duymaya (empati kurabileceği an ) otur konuş hemen kestirip atma zaman ver 
(581 puan) tarafından
Canım herşey için uğraşıyorum ailesi ile ilgili bi sorunu yok yorgunum diyor güya bu hafta hiç işe gitmedi koz uyudu hadi film izleyelim dedim kaç kere oyun oynadı duymadı Bile
(2,472 puan) tarafından
Sende ilgiyi kes aniden kesince noluyo falan diyecek mi
(581 puan) tarafından
Bakıcam bugünde öyle deneyeceğim
0 oy
(120 puan) tarafından
Benimde eşimle aynı sorunlar var hatta şiddetli geçimsizlik te var 2 aylık bir bebeğim var bende boşanmayı düşünüyorum hicbir kadın şiddeti hak etmez eşim içiyor artık yüzüne bakasım gelmiyor karşıma alıp konuşacağım 2 gündür düşünüyorum en doğru karar ayrılmak birgün ölürüm kadın cinayeti diye içim gidiyor eğer olmuyorsa zorlamanın anlamı yok çok denedim olsun diye ama olmuyor bizde çok severek herkese karşı çıkarak aldık ikinci çocuk ta olmadan bitireceğim inşallah hepimizin hakkında hayırlısı olur
(581 puan) tarafından
Şiddet yok Allah’a şükür ama sizin işiniz daha zor rabbim en çok sizin yardımcınız olsun inşallah biz kadınlar çok güçlüyüz unutmayın bunu
(120 puan) tarafından
Inşallah teşekkür ederim duaların için
0 oy
tarafından
düzenlendi
Bitirmek bu kadar kolay olmamalı
(581 puan) tarafından
Çabaladıktan sonra bakıp herşeyi deneyip değişmediğini görünce ?
tarafından
İyi de adamın kötü huyları var mı sen ondan bahset.  İçkisi kumarı eve geç gelmeleri karı kız ayakları var mı bunlar ? Ya da sana karşı şiddet uyguluyor mu ? Bu fiziksel değil sadece sözlü de şiddet olur. Bunlardan herhangi birini yapıyor mu sana karşı ?
(581 puan) tarafından
Hiç bir kötü huyu yok sadece psikolojik şiddet
tarafından
Gülüm çiçek almıyor diye psikolojik şiddet mı oluyor,yapma gözünü seveyim. Kaç yaşındasın peki canım. Dediğin gibi belki bebekten dolayı yaklasmiyordur,düzelir zamanla.
(581 puan) tarafından
Canım yukardaki yazılanlardan sadece çiçek almadığı iin ayrılmayı düşündüğümü mü anladın evlilik bu çocuk oyuncağı mı kadınla ilgilenmemek insan yerine koymamak kadın olduğunu dahi unutturmak psikolojik şiddet değil mi herkesle herşeyi konuşup eşiyle 2 çift kelime etmemek psikolojik şiddet değil mi?
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Bence ilk once güzel dille konuşun . Ona buraya yazdıklarını anlat . Baktın olmuyor bitirme konuşması yap 
0 oy
(12,979 puan) tarafından
Allah sevgi muhabbet versin aranıza canım. Hep mi böyleydi sonradan mı fark ettin 
(581 puan) tarafından
İnşallah gönlüne muhabbet düşürsün başlarda hiç böyle değildi ilk başlarda çalışmaya gitti ayrı şehirlerdeydik 8 ay sonrasında evliliğe adapte olamadı heralde ama uzaktayken de çok ilgilenmedi
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Ohaaa neolur saana sakin ol bi öyle hemen evlilikmi biter oluyo hünlük hayat iş Stress konuşmak istememesi normal ozaman 
(581 puan) tarafından
Peki bir gün bu hengameler bitince ve yaşlanınca birbirimizle oturup muhabbet edemeyecek hale gelirsek bi anlamı var mı bu evliliğin ?
(4,134 puan) tarafından
Edersin canim ALLAH muhabbetinizi artirsin ..
0 oy
(680 puan) tarafından
Evlilik bitirmek icin gerekli bi sebepse bu valla benimki dunden bitmişti o senin verecegub karar ben burda ne senin ne 2 cocugun gunahina asla giremem ama duzeltemeye calissan ilgisini ceksen falan ama hamilesin ya hamilelikte de oluyo oyle şeyler ister istemez karninda bi bebek var ve onun gözüne masum geliyosundur hani kiyamiyodur ne bilim yada cekici gelmiyosundur bebek dogsun bi o zamanda böyle devam ederse duzgunce lonus gerekirse kir dok kavga et evliligi kurtarmqk icin sen elinden  geleni yap ki sonrasinda gonlun rahat bi sekilde ben elimden geleni yaptim cok cabaladim diyebil ki icin rahat olsun. Allah hakkinda hayırlısını versin insallah camim
(581 puan) tarafından
Amiiin canım inşallah çok çabaladım dediğiniz gibi bir çok çabayı da doğumdan sonra yapacağım inşallah düzelir zaten kızım uyumadı gece dedim demek ki konuşmak için zamanı değilmiş
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Vallaha canım ilişki durumu hariç aynı bizim evi anlatmışsın. Bence bu boşanma sebebi değil 
(581 puan) tarafından
Ben derdimi anlatamayıp oturup konuşamadığım insanla ne yapabilirim ki ev arkadaşı gibi ben kız arkadaşlarımla en azından eğlenebiliyordum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 316 göst.
6 Ekim 2022 Aile kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 331 göst.
+1 oy
7 cevap 208 göst.

379,210 soru