0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde (762 puan) tarafından
Kızım 53 gunluk prematüre dogmus bir bebek çok şükür sağlığı gayet yerinde sorum şu dün temizlik yaptım bayagı terledim dikkat etmedim üzerimi değişmedim falan akşam grip oldum (çok çabuk sogul alırım bademciğim olmadığı dan) birgun de bıtsınde dedım bayagı dır temızlemıyordum evı çalışmaya başlayacağım için biran once bitsin istedim ondan hepsını bır anda yaptım işte hal boyle olunca grip oldum maske takıyorum ellerimi sureklı yıkayıp dezenfekte ediyorum nanae limon içtim başka ne yapmam lazım emzirdiğim için ialç kullanamıyorum başka fikirleriniz varımdır yardımcı olursanız sevinirim  (prematüre oldugunu neden belirttim hemen soyleyeyım erken dogan bebeklerin bağışlıgı düşük olurmuş öyle dıyrolar hanı alalh korusun bebeğim de grip olursa) 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah şifa versin canım inşallah hemen atlatırsın 
(762 puan) tarafından
Çok sagol canım ınsalah
-Reklam-
0 oy
(2,801 puan) tarafından
İhlamur meyve sebze bol tüket canm geçmiş olsun 
(762 puan) tarafından
Sagol canım alalh razı olsun iyi dileğin için
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
(762 puan) tarafından
Teşekur ederim tatlım
0 oy
(3,765 puan) tarafından
Allah şifa versininşallah baya tedbir aliyosub geçmez inşallah
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun öncelikle eğer gripsen bebeği öpme cnm  çok yüzüne eğilme  bunları yapmazsan bı sikinti olmuyor 
0 oy
(204 puan) tarafından
Ihlamur ic canim 2 yada 3 bardak hem bebegi hem seni rahatlatir ve ihlamur iyilesmenin hizini arttirir
0 oy
(430 puan) tarafından
Hatmi çiçegi kaynat iç canım birde zencefil bal iç faydası gayet güzel 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Nane tavsiye etmem asiri kullanma sutu azaltiyir dye biliyrm emin deglm ama arastr.ihlamur zencefil limon bal.git gel ic canm sifa olsn
0 oy
(86 puan) tarafından
Ben de grip oldum bebegim yeni doğduğunda  söylediğinz önlemleri alınca bir sıkıntı olmuyor ama kesinlikle maskesiz altini bile değiştirmeyin kucağında bile maskesiz almayın 
0 oy
(262 puan) tarafından
Canım bol bol meyve birde her emmeden sonra göğsünü de temizle tutuyorsun ya elinle oda orayı ağzına götürmesin
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Ballı sıcak süt  ıhlamur 
0 oy
tarafından
nane limonu ve ıhlamuru balla iç canim meyve ye
0 oy
(1,191 puan) tarafından
Ihlamur iç ballı süt iç zeytinyağı ile pekmez ısıt iç  kendini sıcak tut çif maske tak gerekmedikce bebeği kucağina alma bulunduğun odayı bol bol havalandır geçmiş olsun kuzum 
0 oy
(7,704 puan) tarafından
Bal limon sarımsak sıcak su. Bunu karıştır bunu iç. Hemen toplar. Adaçayı içebilirsin sütün de artar hem
0 oy
(312 puan) tarafından
Kullanıyorsun ilaç canım doktor yazarsa kndi kafana degil acıle git bir bende öyle biliyordum huzuru ilaç vermeyiz biz dedi verirsek ektisi düşük veririz emziren anneye göre dedi ve kullandım antibiyotik bile 
0 oy
(3,147 puan) tarafından

image

bak bunu yap iki günde iyileşir bana teşekkür edersin geçmiş olsun ☺️

0 oy
(12,993 puan) tarafından
Ihlamur içebilirsin

Parol da kullanabilirsin 
0 oy
(985 puan) tarafından
Geçenlerde bir arkadaş bana ballı süt iç demişti çok faydasını gördüm tavsiye ederim   

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 66 göst.
7 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 23_62_12345678 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
15 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
5 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu

379,458 soru

11,359,349 cevap

34,836 kullanıcı

...