0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Kızlar eşinde inmemis testis olup hamile kalan var mi?

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Akrabanin tanıdığının  cocugunu 11 yasinda farketmisler biri inmis biri inmemis ameliyat yoluyla aldilar inmeyen testisi çürümüştü 
(4 puan) tarafından
Şuan tek testisi mi var peki çocuğun?  Ileri için çocuğu olur yada olmaz demişler mi
tarafından
O kadarini bilmiyorum evet tek testisi var yigenimde 8 aylik biri indi biri inmedi 1 yasinda ameliyat  olacak
(4 puan) tarafından
Anladim kuzum teşekürler
-Reklam-
0 oy
(119,275 puan) tarafından
o bebeklerde oluyo kiz yetiskinde olurmuki
(4 puan) tarafından
Bizimki de bebekken olmuşta ailesi bu yasına kadar tedavi edilmemiş :(
0 oy
tarafından
Eşimin de küçükken öyle miş ameliyat olmuş güzel miş o çocuğa engel 
(4 puan) tarafından
Evet biliyorum neyseki sizinki erken mudale edilmiş
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Benim oğlum erken doğduğu için bir yumurtası kasıktaydi ameliyatla torbaya indirdiler.

Eşinin biraz geç kalınmış ama çürümemisse ameliyat olabilir.
(4 puan) tarafından
Neyseki siz erken tedavi ettirmissiniz  biraz değil baya geç kalınmış bir durum :(
(2,136 puan) tarafından
Bence bı ürolog randevusu alsın eşin
(4 puan) tarafından
Aldim canim gideceğiz
0 oy
tarafından
Evet eşimde varmış 7 8 yaşlarında ameliyat olmuş
(4 puan) tarafından
Ameliyatla alınmış mi peki yerine mi konmuş
0 oy
(147 puan) tarafından
Annemin ilk eşinde aynı problem varmış. Küçükken anlamamışlar. Büyüyünce doktor demiş nasıl anlamadınız diye. 7 yıl çocukları olmamış.  Annem boşanmış .  Adam sonra başkasıyla evlenmiş ve sonra çocukları olmuş. Bilmiyorum artık nasıl oldu . Şimdi benim oglumunda teki yukarıda 5 aylık.  6. Ayda kontrole gidicez . Inmediyse ona gore ameliyat olur herhalde  
(4 puan) tarafından
Annengil tup bebek le demi olmamaış peki. Insallah bebeğinizin inmistir de ameliyatla falan uğraşmazsınız
(147 puan) tarafından
Amin inşallah. Yok onlar tüp bebek denememişler. Ileride olan cocuklari belki o şekilde olmuştur.
(4 puan) tarafından
Anladim kuzum teşekkürler cevabin için

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 93 göst.
23 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimim (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
12 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 156 göst.
19 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
12 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde BebegimiBeklerken07 (163 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,009 cevap

34,835 kullanıcı

...