0 oy
155 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (261 puan) tarafından
Bildiğiniz iyi bir doktor ve hastene var mi oğlum için soruyorum 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaç yaşında çocuk benim yigenimde öyleydi doktor zamanla iner demişti 
(261 puan) tarafından
Henüz 3 aylık ama 1 yaşına kadar inmezse ameliyat olması gerekiyor 6. Ayda ameliyatı yapacak doktorla takibe başlayın dedi çocuk doktoru eğer inmezse diye
tarafından
O zmn baya yukarda takip edin inşallah iner
(261 puan) tarafından
Inşallah biri sanırım utangaç testis bi iniyor bi çıkıyor diğeri de kasıkta. Bekliyoruz  bakalım inşallah iner
-Reklam-
0 oy
(119,247 puan) tarafından
Istanbuldaysan amerikan hastanesi en iyisi
(261 puan) tarafından
Amerikan hastanesi evet iyi ama çok pahalıdır:) sormak lazım
0 oy
(7,277 puan) tarafından
Kaç yaşında oğlum cnm bnmkindede vardı indi kendiliğinden 
(261 puan) tarafından
Şuan 3 aylık inşallah iner bekliyoruz. Sizinki ne zaman indi
(7,277 puan) tarafından
Bir yaşına kadar yolu var canım bizimkide bir yaşına yakın inmişti sıvı fazlalığını dediler dizede
(261 puan) tarafından
Testis de mı oluyor su fazlalığı
(7,277 puan) tarafından
Evet cnm bize de öyle demişti sağ tarafta sıvı fazlalığı var iner bir yaşına kadar inmese amaliyat demişti ama indi
(261 puan) tarafından
Çok şükür inşallah bizim de iner. Çok geçmiş olsun
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Çapa tıp fakültesinde yaptık canım.Cok iyiydi ameliyat süreci ve sonrası.
(261 puan) tarafından
Kaç aylıkken oldunuz ve hastanede yatış vs oluyor mu? Birde doktorun adını öğrenebilir miyim
(2,136 puan) tarafından
1 yaşında iken ameliyat oldu.Sabah 10 ameliyat 16:00 taburcu olduk.
Doktorun adını hatirlamiyorum
0 oy
(2,832 puan) tarafından
İniyor iniyor merak etmee. Benim oğlumunda aşırı şişti doğduğunda şuan 6 aylık ben hiç geçmez sanmıştım indi kii 1 yaşına kadar iner demişti doktoru. 
(261 puan) tarafından
Cok şükür çok sevindim. Benim oğlum daha 3 aylık bomboş torbalar gördükçe üzülüyorum. Sizin 6 ayda mı indi
(2,832 puan) tarafından
Evet canım yani düzeliyor merak etme bende başta senin gibiydim sonra ben farkında olmadan indi hemde.
0 oy
tarafından
Benim oğlum da vardı canım bana sor aklına takılan birşey varsa 
(261 puan) tarafından
Çok sağol . Ameliyat oldunuz mu olduysanız nerde oldunuz. Kaç yaşına kadar beklediniz
tarafından
Canım simdi şöyle birşey var bu testisler altı aya kadar iniyormus bizim ki bir yaşinda oldu Diyarbakır Memorial Hastanesi'nde oldu
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Hemen ameliyat yaptırma bence, arkadaşımın oğlu da öyle, şuan 3 yaşında geçen gün yine doktora gittiler ve doktor biraz daha bekleyelim dedi
(261 puan) tarafından
1 yaşından sonraya kalmasi çok riskli dedi doktor çürüme vs oluyormuş bilmiyorum. Bi doktorla görüşmek istiyorum o yüzden
0 oy
(13,202 puan) tarafından
En son acıbadem floryadaydı çağdaş gökhun özmerdiven 

Şahsen tanırım iyidir işinde. Küçükken olması önemli bu operasyonu ve basit birşey korkmayın 
(261 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim. 1 yaşına kadar halledilmesi gerekiyormus dediginiz yeri de araştırıcam :)
(13,202 puan) tarafından
Rica ederim :) ileride babaanne olmak istiyorsanız en kısa sürede işte. Sıkıntı büyük çözüm çok basit hiç korkulacak bir operasyon değil dediğim gibi
0 oy
(909 puan) tarafından
Bizimde utangaç testis tanısı koyuldu. 27 aylık oğlum. Bizim doktor iyi ist yaşıyorsan tavsiye ederim canım. Tabi kişiye göre memnuniyet değişir 
(261 puan) tarafından
Evet istanbul da yaşıyorum hangi doktor acaba
(909 puan) tarafından
Medılıfe Bağcılar ve beylikdüzü şubesinde görev yapıyor. KAMİL DEĞER DEVECİOĞLU. ÇOCUK CERRAHİSİ. canım geçmiş olsun.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 82 göst.
12 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
23 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimim (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 293 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde abnw (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
25 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu

379,185 soru

11,350,729 cevap

34,818 kullanıcı

...