0 oy
329 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından
İyi akşamlar kızlar hepinize aslında uzun uzun yazmak istemem ama detayli anlatıp fikrinizi almak istiyorum..Bundan 20 gün önce eşim ailesiyle çok kötü kavga etti küfürler yeminler havada uçuştu ben sadce orada eşime sus yeter diyordum kavgada haklı olarak eşimdi  aslında neyse kavgayı uzun uzun anlatmak ( ayrımcılık yapılıyor kardeşler arasında)  ve eşim en son annesine bireyler söyleyip tam çıkıyordu ewden kaynanam bağıra bağıra sen bu karinin için bizimle kavga ettin banada demedigini bırakmadı eşime bağırdım gel otur dedim burada suçlu ben oluyorum diye tek kelime kaynanama birşey demedim sadce dedim ki yazıklar olsun size oğlununuz siz bu yaşa kadr büyutunz bilmiyormusunz huyunu suyunu benle alakası yok günahımı almayın dedim konuyu orada kapatın eşim geldi beni aldii kendi evimizee geldik şuan 1 aydır eşim ne ariyo nede onları soruyor geçenlerde kaynanam aradı beni öyle sordu kapattı. Eşimde bana sende ara daha fazla kötü olma hani zaten diyorum eşime beni yeterince kötü etmişler annen bana demedigini bırakmadı olsun diyo bende bugün öyle aradım 2 3 dk öyle konuştuk istemsizce konuştum ama neyse.. şimdide eşim diyoki hani torunları var istersen birgün sabahtan git sen akşam gelir seni alırım ben gelmem gidersem sırf torunlarinin görsünler ve çok konusup yüz vermem diye düşünüyorum eşimde git otur onları gör ellerinde op faln eşim benim için yap daha fazla onlara sen kötü olma faln diyoo sizce ben kaynaklara gideyim mi yoksa böyle ara ara telefonda tekmi konuşayım ve gidersemde ellerinde öpeyim mı yoksa öyle gidip uzakta oturup birşey demiyeyim benim burada kaynanamim lafları geliyo deli oluyorum hiç birşeyi hak etmiyolar diyorum sonra eşim aklıma geliyo onu üzmek istemiyorumm

10 Cevaplar

0 oy
(1,586 puan) tarafından
Eşini kırma bence belliki bu durum onun içinde yara açmış bizde neler yaşadık canım ama şuan kayinvalidem herşeyime gelir alır yapar eder ölümlü dünya çok samimi olma ama torunlarından da mahrum bırakma 
(55 puan) tarafından
Zaten iki yıldır ewliyim 1 yıl beraber yaşadık kaynanayla ozamn nasılsın ona şuanda öyleydim ben yani hiç bı zaman samimi değildim kaynanamla hayata birşeylerin anlatmm cunku dedikoducu kıskanç sanki herşey o biliyormus gibi tavirlari fena bı kadin hep eşim için sustum Ayn ölümlü dünya ama herşey tek tarafli olmasa keşke oda artık bu kaynanaligindan vazgecse
-Reklam-
0 oy
(78 puan) tarafından
Bence eşini üzme canım o senin arkamda duruyor sende onun fikrine saygı duy ama fazla yüz göz olma ben öyle yaparım şahsen herkes kendine yakışanı yapar çünkü
(55 puan) tarafından
Ewt eşim hep arkamda ama haklıyım diye arkamda haksız olsam oda benim arkamda olmaz oda ailesini nasıl biri olduğunu bildigi için bu kavgaları çıkardı iki yildir ewliyim eşim hep diyo ailem olmuyo diye ama işte annesi babasi oda atmak istemiyorum bende tek gelin olunca kötü etme kendini diyo samimi değilim iki yıldır gelinleriyim kendii ew hayatimi yasantimi hayata anlatmam iyi bı kaynana olsaydie oturu sohbet eder anlatirdim işte boyle
(78 puan) tarafından
Anlatma da zaten iyi olsanda evin ayrı yolun ayrı Merhaba Merhaba sen kendine yakıştıgi gibi davran tamam şükür eşinde arkandan sen esinlenerek iyi ol devamı boş
0 oy
tarafından
Bence önce eşin gidip ellerini öpsün ama ara tabiki tamamen kopmayin.
(55 puan) tarafından
Eşim şuan hiç yanasmaz böyle şeyler çünkü haklı hemde çok sadce bana sen daha fazla kötü olma ara et sor yemin ederim torunları için gider ararım yoksa aramam hak etmiyolar
0 oy
tarafından
Eğer esin iyi biriyse onun hatrına git bence 
(55 puan) tarafından
Eşimm hem iyi hem merhametli benimde hep arkamda olur anne baba diye onlari atmak istemiyorum ben kavga ettim diyo sana ne demişlerdi hepsi bana gelsin diyo boşver sen tek gelinsin diyo git otur birşeyde deme konusmada torunlarinin görsünler faln aslında hak etmiyolar hiç birseyi işte eş olunca biraz boyun bukuyorsun şuan bilmiyorum bakalım artıkk
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Eşin zaten senden yana takma ne diyorsa yap ama mesafeni koru
(55 puan) tarafından
Hep mesafeliydim kaynanama onlarla bile 1 yıl yasadim hep öyle sanki uzaktim bu kaynanamla alakalı iyi biri olsaydi lafları laf olsaydı biraz insanla düzgün iletişim kursaydi  onla farkli olurdu işte arada eş olunca insan susuyor bazı şeylere eşimde bana sus diyo boşver sen kötü olma
0 oy
tarafından
Bnce arayı sen sıcak tut . Bn asla karışmam. Onlar birbirlerini affederde biz kalırız. Bazen arıyorlar haberim yokmuş gibi yapıyorum. Git hiç bidey mamis gibi çocukları göster hizmetini et. Ye iç edin alsin
(55 puan) tarafından
İşte tutamıyorum aramı sıcak çünkü lafları hep iğne gibi batıyor hiç birşeyy bilmeden konuşuyor hep o herşey biliyomurs gibi konusuyor yani hiç bı zamn saygisizlik yapmadım lafta soylemedim eşim ogun yeterince herseyi söyledi şuan sadce bana dedigi eşimin daha fazla aramız açılmasın sen ara konuş git gel eş olunca işte bı gidip geliyorum bakal zaman ne gostereck
tarafından
Bnmkide hava atmayı çok sever.ayni dediğin gibi herşeyi kendi bilir. Hep doğru odur. İlk zamanalr sinir oluyordum. Baktım kocamla arami bozacak. Hemen dedim akıllı ol kızım. O dediği an ayy evet anne hemen hallettim. Ciddi misin bu sekilde daha mı iyi oluyor hemn deneyim. Ay evet senin yemekler güzel. Bana oluyor şuan huyuna git.. az yapmacıkliktan başka çare yok maalesef
0 oy
(82 puan) tarafından
Canım eşimi kırma bak ne güzel arkanda duruyor onların lafına aldırış etmiyor. Ve şu var torunlarını görmek hakları bu vesile ile sende görevini yapmış olursun. Ellerini de öp tabii ki. Eğer uzun kalmak istemiyorsan öğlenden sonra git akşam eşin alsın. 

Her şeyi geç bencede sen daha fazla kötü olma onlar ana oğul bir bakmışsın barışmışlar sen kötü kalırsın sonra. 
(55 puan) tarafından
Ne guzle konuştun çok doğru soyluyorsun ama kaynanamim o iğneci lafilari bana attığı laflar aklıma gelince deli oluyorum zaten iki yıldır evliyim pek samimi değiliz olamıyoruz onun saçma sapan hareketleri laflari hep mesafeliydik eşimde kotu olma diyo faln ben kötü degilim onlar kötü ediyo zaten beni diyorum sen konuş git gel diyo eşim bana bilmiyorum torun olmasa vallh aramam hak etmiyolar bazi şeylerini yemin ederimm ki
0 oy
(912 puan) tarafından
Benim de kaynanam la sorunlarım var ama eşini kırma onalr yarın barışınca kötü sen olursun sen konuşmadın bak karında konuşmadı derler laf verme ağızlarına ben yaşıyorum sen yaşama eşine hep destek ol tabi kendi çıkarlarını da gözet 
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Bazı durumlarda susmak zorunda kaliyoru eşlerimizin hatırına anneside bana demişti dolduruyon oğlumu diye hiç birini unutmam ama eşimin hatırına sustum gittim de, sende öyle yap esin oğulları her türlü iyi olur
0 oy
tarafından
Bende önce esin ellerini öpsün 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,096 göst.
9 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 595 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde Annelik cennettir (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 337 göst.