0 oy
147 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,721 puan) tarafından

Bebeğim var vakit bulamamaktan aylardır ağda vs yerine jilet kullanıyorum. Sıkıntı yoktu ama 1 aydır falan bacaklarım ara ara kaşınıyor. Bigün yakından inceledim siyah siyah çok batık var. Jiletle aslında batıklar daha az olmaz mı?

Batık çoğalmasının sebebini bilen var mı? Bişey bi vitamin eksikliğinden vs.
Bu arada tam aynı zamanlarda mı başladı tam hatırlamıyorum. Koronaydım yakın zamanda. Korona böyle bi şeye sebep olur mu ki? Değer düşüklüğü yüksekliğinden vs.

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Jiletle batik az olmaz kil cikma yonunun tersine bikere temizlesen bile o batik surekli cogalir canim at kili firca al her banyodan sonra 5dakka kuru kese yap kendine
(2,721 puan) tarafından
Tamam canım öyle yapayım
-Reklam-
0 oy
(851 puan) tarafından
Tayt giyiyorsan oda batık yapar 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim bende de acayip batık var ama ben şunu farkettim..yazın bizim ev cehennem sıcağı olduğu için hep askılı diz üstü şeylerle dolaştım bide hamileydim kıyafetlerle bunaliyodum yani kısacası bacaklarım hep acıktı hic eşofman bile giymedim evin içinde bacağımda bi tane bile batık yoktu ama kış geldi sıkı taytlar veya eşofman pantolon falan giyince batıklar çoğaldı sanirim bacağı sıkan şeyler giyince batık oluşuyo bol şeyler giymek lazım 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 59 göst.
23 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,778 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.
23 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 191 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Musmutlu (400 puan) tarafından soruldu

383,140 soru

11,467,395 cevap

35,069 kullanıcı