0 oy
480 göst.
Diğer kategorisinde (594 puan) tarafından

Eğer bakimliyım diyorsanız neler yapyorsnz mesela  üst başınıza özen gosterirmisiniz:) 

Ben bakımsız bı karıyım mesela saçımı yukardan bı topuz yapar dolanıp dururum evde bakımlı insanlara da çok imrenirim. Yazın da tecrübe olsun bana da :):silly:

39 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Bakım mi o ne canım :silly:

(594 puan) tarafından
Hahaha bende bilmiyom :D
tarafından
Vallah başkasına hamilelik döneminde yüzünden bakım ne onu unuttum tek kaş alabiliyorum
(594 puan) tarafından
Hamilelikte unuttuysan dogurunca işin yaş :)
tarafından
He vlh ikinci bebeğim ama düşün hepten ölecem
-Reklam-
+1 oy
(1,921 puan) tarafından

No no noooo topuzum donum bide panduflarum en rahat etttigim seyler kasintiya gelemiyom :D

0 oy
tarafından
Günlük dusum maskem ojem makyajım guzel kokular seksi kiyafetler disarida ise şık şeyler herzaman giyerim
(594 puan) tarafından
Maslah canm bende usengeçlik öyle bı hal aldı ki aç karnımı bile doyurmaya üşeniyorm :)
0 oy
tarafından

Yani sabahlari ustumu degisir duzgun bisiler giyer sacimi duzeltir yuzume gozume ceki duzen veririm

Calisiyorum gun icinde cok fazla goruntulu online toplantiya giriyorum kamerami her an acmam gerekebiliyor mecbur insan sekline getiriyorum kendimi sabahlari :D
(594 puan) tarafından
Benim de öyle bı isim olsa bende dikkat ederdim sanairim :)
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Aynen bendebakimli insanalara nasıl oluyo diyorum  ne buldum onu giyerim yakışır mı diye bakmam rahat etmeyi severim hiç bakımlı değilim
0 oy
(306 puan) tarafından
Benim at kuyruğum puantiyeli pijamam ve üstü ve de olmazsa olmazm panduflarim var :))) ama yaza kadar kilo verip bakımlı olmak istiyorum oğlum çok yaramaz tuvalete bile zor gidiyorum 6 aylık :((
(594 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canm kilo nu bana verirsen daha bı kolaylık olur :)
0 oy
tarafından
Pijama ve temizlik topuzu ile gezmem evde 

İsim biter giyinir hafif makyaj yapar öyle dururum ha birde parfümsüz asla yapamam çok bakımlı değilim gibi 
(594 puan) tarafından
Degilmi daha ne olsun :)
(48,735 puan) tarafından
İslerden giyinmeye sıra gelmiyoki ☺️
tarafından
İkboş ben çoğunu geceden hallediyorum kuzum Max 11 de isim biter ama bu ara eşim raporlu evde düzenim şaştı
(48,735 puan) tarafından
Adamlar evdeyken ev hep dagibij oluyo
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Bende eşimin geleceği saate kadar öyleyim.Gün içinde bol tshirt bol pijama gezerim evde. Eşimin gelmesine yakın üzerimi değişirim, düzgün bi eşofman takımı veya uzun bi elbise giyerim, günlük elbise ama eşim sever bilirim. Saçlarımı düzeltirim hafif makyaj da yaparım. Daha doğrusu yapardım :) şuan 36 haftalık hamileyim 1 aydır saldım diğer çocukla uğraşmak yoruyor bu halde , kendime bakmak çok daha zor :) :) 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yani zaman zaman 
0 oy
tarafından
 Çok denedim olmuyor ya insanın içinden gelmeli birazda 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
2 tane 16 aylik oglanla bakim ne diyorum bundan 16 ay once sorsaydin kalem kalem sayardım vakit boldu tabi uyku dinlenme gezme ohh 
0 oy
(220 puan) tarafından
Sabahları ve uyumadan önce dişlerimi fircalarim. Bir gün durur bir gün yikanirim hatta eşim sen ne çok yikaniyorsun der.  Elbise , tayt bazen de etek giyerim ama bu aralar pijama giyiyorum en rahatı o makyaj yapıyordum evde eşim makyaj yapma evin içinde cildine yazık dışarı çıkarken ya da düğünde vs yap dedi diye yapmıyorum.  Cildim için serumlar kullanıyorum. Kantoran sabunu kullanırim. öyle ☺️ 
0 oy
(695 puan) tarafından
Sabah kalkrm bakmlrmi yaprm makyajimi hafif yaprm saclarmi acik birakmam ewde ack sac sewmiyorm dökülebilir islerim bittiginde makyjmi tazelerm (: oje olmazsa olmazm
0 oy
tarafından
Ben makyajımı yaparım,saçımı bazen düzleştiririm bazen maşa yaparım. Eşim gelene kadar eşofmanla dururum o geleceği zaman hemen kıyafet değiştiririm :D ama o şekilde yanında az oturur sonra yine eşofmanimi giyerim. 
(594 puan) tarafından
Ahahhahah alemsin canm :D boy gösterip degisiyon hee
tarafından
:D :D aynen ay sürekli de mini etekle elbiseyle oturulmuyor :D  evde de rahat olamayacaksam napiyim ben :D :D ama eşim der eşofman giyse yakışıyor benim hatunuma :D :D
(594 puan) tarafından
Masllah canm :) Allah mutluluğunuzu daim etsin ins
tarafından
Amiiiinnnn canım inşallah ☺️ Rabbim hepimizin evine huzur mutluluk versin eksik etmesin inşallah ❣️
0 oy
(961 puan) tarafından
Bakımlıyımdır yüz temizliğime sabah akşam bakarım. Kahvaltıdan önce hafif makyaj yaparım, pijamaları çıkarırım, duş sonrası saçıma mutlaka şekil veririm. Tırnak bakımıma çok özen gösteririm. Amaaaaa hamileyim ve riskli gebelik o yüzden saldım yerimden kalkamıyorum çünkü. İkizlerimden sonra hayat nasıl olur hiç bilmiyorum 
(594 puan) tarafından
İkizlere mi hamilesin canm :)
(961 puan) tarafından
Evet hayatım ikiz oğluşlarıma
(594 puan) tarafından
Rabbim hayirlisiyla kucağına almayı nasip etsin canm benim de ikiz kızlarım var eğer doğum dan sonraki süreçte yardımcın olmayacaksa Allah yardımcın olsn cidden zor ikiz bakmak.
(961 puan) tarafından
Annem ve kayımvalidem var çok şükür ama ben biraz öğrendikten sonea kendim bakmak istiyorum nasıl olur bilmiyorum hiç
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Keyfim yerindeyse toplarım saçımı başımı yüzüme iki krem sürer maske falan yaparım. Dışarı çıkarken ozenliyim evde öyle böyle işte çocukla ne kadar olursa
0 oy
(7,275 puan) tarafından
Özendiğim zaman evet ama normalde sabah bi kalkiyorum aboo cin alinin ablası gibi yat kalk yat kalk çarpilmisa donuyorum zaten sonra ev isiydi yemekti düzeltebilirsem duzeltiyorum yoksa aksami öyle ediyorum kız ama her sabah kalkip bakim yapmak isterdim 
0 oy
tarafından
Yaniiiiii bazennnnnnn saçımı boyarscam bende turkaz renge kapaliyim normalde evde arada makyaj yapıyorum çocuktan fırsat bulduk a
0 oy
(48,735 puan) tarafından
Supurup silerken besleme gibi dolaniyorum saçımi yapsam makyaj yapsam ne olur Gülerim kendime ☺️
0 oy
(417 puan) tarafından
Kısa modern saç kesimlerini çok severim hep yapılı gibi durur o yüzden kısa kullanırım rujumu sürerim kıyafetim kesinlikle birbirini tamamlamalı tabii rahat ve şıkta olmalı deodorant ve ojesiz olmaz zaten takılarımı çıkarmam zarif ve çoklu takılar kullanırım. Böyle işte günlük ev halim :) 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 414 göst.
20 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu

381,188 soru

11,411,686 cevap

34,954 kullanıcı

...