0 oy
274 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Ya kızlar kaynanamın yaptiklarini dediklerini ettiklerini laflarını hiç unutamıyorum. Geçen gün villa bakmaya gitmişler eşimle kayinbabamla eşimde bana haber verdi buraya gidicez diye benimde oğlum uyuyordu gidemedim. Sonra ertesi gün kaynanam geldi diyoki dün villa bakmaya gittik can dedi mi. Evet dedim ne diyo diyo bide. Hani sanki ben yalan soylicem de bana nispet yapar gibi bak.biz gittik der gibi böyle. Dün de kaynım eşimi sordu abim nerde yenge dedi. Hemen o cevaplıyor ya ne gerek var. Artık kadından iyice nefret etmisim ağzıyla kuş tutsa yaranamaz bana. Beni hiç cekemiyor. Oğlundan kıskanıyor resmen belli ediyor yani. Sen benim.oglumu elimden aldın diyo bide yana yana karı kız arıyormuş oğluna evlendirmeseydin o zaman dedim. Bişey olsun hemen beni kocama şikayet ediyor. Ama eltim ağzına siciyo hiç kocasina demiyor gülüp geçiyor. Ya ben ne yapicam nasıl sevmeyi basaricam bu kadını bir akıl verin altlı üstlü oturuyoruz 6 ay burda kalıyor 6 ay yaylaları var oraya gidiyor ama 6 ay bana 60 yıl geliyor inaninki

8 Cevaplar

+1 oy
(1,542 puan) tarafından
Sende eltin gibi yap
(1,542 puan) tarafından
Bastan yakayı kaptirmissin yavrum. Sen esini al karsina, konus onunla de boyle boyle. Annenin yaptiklarinin farkinda misin ben hep alttan almaktan iyi olmadan yoruldum basima cikti vs de biseyler. Arrik bundan sonra alttan almam benim de canim var bende insanim kimsenij moralimi bozmasina sinirlerimle oynamasina izin vermicem.sende annenle konus  de uyar onu.
(942 puan) tarafından
Bugün dedim. Konustum artık doldum yani. Sinirlendim bide hamileyim sinirimden ağlıyorum hergun. Dedim yaptıklarını dedikleri lafları n çabuk unuttun dedim. Ne yaptı ki anam diyo bana bakıp bide
(1,542 puan) tarafından
Sende de tekrar boyle bunlari yapiyor falan de. Arrik agirligini koy. Gercekten seni kimse uzemez. İzin verme
(942 puan) tarafından
Ben bide çok merhametliyim. Üzülüyorum sonradan keşke demeseydim yapmadaydim diye. Ama hakediyirlar gerçekten kocam anasıyla 1 ay konusmadilar bak. Birgün yanlarina gitti. İş için oda. Hemen can ciğer kuzu sarması oldular
(1,542 puan) tarafından
Seni uzeni uzeceksin yapacak bisey yok. Yoksa afedersin cop gibi eziyorlar.  Bi Allah razi olsun bile demezler. Yapmasaydin olur
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Canım ılk önce senı anlıyorum ama yaşlı başlı ınsanlar agzına edıyor falan deme çok ayıp bırsey 2. Aslında yazdıklarında bırdey yok ama dolmuşsun heralde 
(942 puan) tarafından
Yoo ağızlarına ediyor valla. Lan karı sen manyakmisin diyo. Hadi kızım sen ne anlarsın diyo neler diyo gülüp geciyor
0 oy
(2,452 puan) tarafından
Bu zamanda kötü olan iyi oluyor
(942 puan) tarafından
Aynen. Ben nasıl böyle yapacam ya kadın afedersin su içse bile batıyor bana
(2,452 puan) tarafından
Kız o kadar da olma iyi düşünmeye bak pek de yüz göz olma
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sıçaan başa geçer tatlım eltinden ders al dicemde senden olmaz kuzum alıştırmışsın sen 
(942 puan) tarafından
Evet ilk başta böyle değillerdiki. Gelinim kızım canım ciğerim eltim geldi gitti onlara sofralar hazırladı ben kaynanamlara hazırladım o eltime hazırladı odasına taşıdı götürdü bide yediklerini yıkadım. Sonradan kafam dank etti. Eltim kaçarak evlendi. Birgün adet olmuş kaynaamlarda zeytin toplamaya gitmişler beni arıyor eltin aşağı da hasta ona bir bak yemek hazırla. Bende saf tamam dedim gittim baktım neyin var dedim adet oldim diyo
0 oy
tarafından
Villayı aldimi peki hahagsgs
0 oy
tarafından
Deveye diken insanı s.ken yaranıyor kulağına küpe olsun 
0 oy
(417 puan) tarafından
Hiç taviz verme o senin ağzının üstüne oturuyorsa sende onunkine otur tabiri caizse 
0 oy
(553 puan) tarafından
Aranızda  bir konu geçince  bunu da söylersin şimdi sen de rahatsız olduğunu anlaşın ya da onun yaptıklarını herkesin içinde bir iki de anlaşın ne saçma ya ne şikayet ediyosun çocuk gibi 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 493 göst.
12 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 855 göst.
15 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 368 göst.
15 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 376 göst.