0 oy
410 göst.
Aile kategorisinde (526 puan) tarafından
Esimle 6 yildir evliyiz yillardir bi ise girip calismadi dukkan falan acti is yok para yok bugun kazandigini bugun yer gelecek karanlik beni calistirmaz giyimime karisir gurbetteyim kimsem yok 20 aylik kizim var bitek bana yoldas cok bunaldim 6 yildir bir kere bile bi carsiya gitmedik bi pazara bile daha neler neler 

Cocugumu alip babamin evine gelmek calisip kendi ayaklarimin ustumde durmak istiyorum burdada annemle anlasamiyorum cocuklugumdan beri hic anlasamadik ortak yolu hic bulamadik beni babannem buyuttu zaten

Ben napayim caresiz kaldim hemde cok

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canim 
(526 puan) tarafından
Allah razi olsun canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Pekı evlendıkten sonra mı bıyle oldu bu adam 
0 oy
(644 puan) tarafından
Kuzum Allah yardımcın olsun ama bı sure ailenle yaşayıp sonra evleri ayirabilirsiniz
(526 puan) tarafından
Boylede dusunuyorum ama evlenmek ne kolaymis bosanmayi dusunmenin yaninda
(644 puan) tarafından
Öyle valla kuzum hele çocuk varsa cok cok çok zor bende çok istedim ama olmadı maalesef kahrını çekmeye devam ediyorm
(526 puan) tarafından
Kahrini cekmekten ziyade cocugum ac kalcak duruma geldi ben bunu hazmedemiyorum artik
0 oy
(18,057 puan) tarafından
Çok zor Allah güç kuvvet versin canım
(526 puan) tarafından
Allah razi olsun canim
0 oy
tarafından
Rabbim hakkında en hayırlı kapıları açsın sana inşallah canım 
(526 puan) tarafından
Allah razi olsun canim
0 oy
(5,032 puan) tarafından
Babaannen hayatta mi ona git olmaz mi
(526 puan) tarafından
Ah canim babannem vefat etti 3 yil oldu pamuk babannem allah rahmet eglesin
(5,032 puan) tarafından
Rabbim.rahmet etsin üzülme be sık dişini para biriktir kaçak gocek sonra cocugu kreş okula verirsin çalışırsın
(526 puan) tarafından
Insallah kuzum kizim perisan olmasin baska bisey istemiyorum
0 oy
(2,645 puan) tarafından
Boyle bir koca kahrı çekmektense qnnemi çekmeye razi gelirim kendi öz evladına bakmıyorsa eşin git ananın evine 
(526 puan) tarafından
Cok haklisin canim
0 oy
(19 puan) tarafından
Seni sadece ben anlarım aynı ben ama bende babamla anlaşamıyorum evliliği bir kurtuluş sanıp evlenlerdensn allah bize hayırlı bi kapı açsın  kaç yaşındasın ve nerden nereye gittin
(526 puan) tarafından
Ah ah aynen oyle rahat etcem sandim nasil bi batakliga dustum cok zor ya 29 yasindayim bursadan kutahyaya gittim canim sen
(19 puan) tarafından
Bende 17 yaşında s. Urfadan diyarbakırda evlendim adanada oturuyrm göremediğim sevgiyi eşimde bulurum diye düşündüm dediğin gibi bataklık yağmurdan kaçarken doluya tutulmak yinede çok şükür bin şükür çocuklar için susmak zorundyz
0 oy
(159 puan) tarafından
Öyle adamdan hayır gelmez senin kızın hep küçük kalmayacak buyuyucek o büyüdükçe ihtiyaçları artacak sizden bir gelecek isteyecek çocuğun için filan duruyorsan durma asıl çocuğunun geleceği için o adamdan kurtul zaten anladığım kadarıyla aşk sevgi yok çalışmak kötü bisey Değil bir kadın için milyonlarca kadın çalışıyor bu türkiyede sen niye yapamayasın binlerce bekar anne var okumuş okumamış çalışıp çocuğunu bakan sen niye yapamayasın?.
(526 puan) tarafından
Iste aynen senin dedigin gibi dusunuyorum ama aileme bu konuyu acmaya cok korkuyorum itiraz etmezler arkamda dururlar ama cok korkuyorum
(159 puan) tarafından
Ailen arkanda durursa ne güzel daha güçlü olursun ama durmazsa deki kendine ben yavruma ne olursa olsun sırt dönmeyeceğim kendi ailem gibi yapmayacağım hem onlarada çok fazla muhtaç değilsin bir iş bul kendine düzene sokacak kadar bir sürede kızına bakacak birini bul allahın izniyle bu savaşı sen kazanırsın bir kadın isterse yapamayacağı şey yok benim için.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 682 göst.
16 Eylül 2021 Aile kategorisinde 2 cocuk annesi00 (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 683 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde hayallhanem (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 873 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,828 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 308 göst.