+1 oy
650 göst.
Diğer kategorisinde (594 puan) tarafından

image

ahh kızlar severek evlendik ne çok severdi beni ne cokk neler yapmadıki artk bu adam evlenmemiz için. Şu yazıya değinince çok yaram deşti şuan gurbetteyiz gitcek yer olsa evden çocuklardan kaçar evde olsa telefona yapışık elinden düşmez. Tabi evlendikten sonra eskisi gibi olmayabilir ama bu kadar da olmaz ki iki yabancı gibiyiz o kadar zoruma gidiyor ki derin düşünüp ictenn içe kahroluyorum . Ne guzel söz nede başka birşey o adam gitti yerine buz gibi biri geldi sanki. 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok üzüldüm içime dokundu yazdıkların
(594 puan) tarafından
Biraz kırıldım da gece çöktü ondan geçer ama canm sağol :) ♥️☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Pekı neden bıyle oldu çok sevmıssınız çünkü, sende de ıletısım eksıklıgı mı oldu, sohbet vs ortamınız mı olmadı
(594 puan) tarafından
Canm ben anlayamıyorum sorun bende mi çocuk oldu onlardan mi kaciyor çünkü ikiz baya zor. Çok ilgisiz. O kadar uzaklaşmak istiyorm ki ondan az özlem olsn istiyorm bende çok yorldm 4 duvar arasnda çocuk la uğraşmaktan 2 ay sonra memlrkete gidecem uzak durmaya calisacam ki yoklugumuzu gorsn ozlesin sevsin azıcık böyle de geçmez insan eşini arada öper koklar canm der gönlünü hoş eder adam da tık yok varsa yoksa telfon
tarafından
Bu tür şeylerde şiddet, aldatma vs dışında tabıkı ben hep sorunu cıft taraflı görüyorum mesela eş telefonu elıne alıyorsa demek ki evde ılgısını çeken bır sohbet dönmüyor, bende ınan cocugu uyutur hemen kahve yaparım esımı çağırırım hadı sohbet edelım bugün ne yaptın dıye aramızdakı ılerısım kopmasın dıye uğraşırım
(594 puan) tarafından
Anlaşıldı canm peki neden sürekli biz ? Şu sıralar çalışmıyor da bende ikiz çocuklar var onlarla ugrasiyorm ev temizliği yemek  kendime ayıracak 5 dk olmuyor hep biz mi cabaliyacaz biraz da onlar iletişim kurmak için  çaba gostersin çıkıp gezer gelir eve demez canm nasıl geçti çocuklarla yoruldunmu v.s çay koyarm sıcak içtiğimi hatrlamiyorm uyuttum mu işlere kosuyorm adamın çalışmadığı halde bana gram faydası yok.
tarafından
Yok hep bız degıl esım de çok sey yapar haftada 2-3 gun dısarı çıkarız ne zaman sıkıldım desem bırseyler bulur yemek yapmasam dışardan söyler ben sadece karşılıklı fedakarlık dıyorum bır de bunu denesen belkı degısır bu arada çalışmayan erkeğe hıc tahammülüm yok y
(594 puan) tarafından
Ne güzel canm yapılmaz mı huyu güzel erkeğe çay kahve. :) Postu açtım da kötülemek için değil de yaram deşti neyseniz o olun degismeyin ya cidden çok değişti benimki.:/
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Erkekler fıtratı gereği aceleci ve tahammülsüz. Evlilik zamanla çocuklar büyüdükçe oturuyor. Kendinize vesvese vermeyin. Bugünlerde geçer elbet. Telefon alma dedikçede daha çok alıyor erkekler çok önemsememek gerekiyor. 
(594 puan) tarafından
Canm 2 çocuğumuz var kendimi gectm onlar lada asla ilgilenmez yani sever ama bı konuşur napyorsnz falan diye o kadar oyun vakit geçirme yok bende çok yoruldum eskiden böyle değildi beraber büyüttük son yılda böyle oldu artık sıkıldı bıktı sanki çıkıp gitsek adam rahatlicak sanki
(1,928 puan) tarafından
Inanın öyle olmuyor. O vazgeçti diye siz pes etmeyin yüzünüzden tebessüm eksik olmasın.
Rabbim muhabbetinizi arttırsın inşallah
(594 puan) tarafından
Sağol canm Allah razı olsn
0 oy
(417 puan) tarafından
Okurken çok etkilendim ne üzücü birbirini bu kadar seven insanların zamanla birbirlerinden uzaklaşmaları 
(594 puan) tarafından
Aynen canm gerçekten çok üzücü. İlk yillari düşünüyorum da ben bı hata mı yaptım acaba diyorm.
(417 puan) tarafından
Emin ol ki balım ben mi hata yaptım diyorsan sen yapmamışsındır çünkü en çok seven ödün veren taraf bu sorgulamayı yapar kendine sırf kaybetmekten korktuğu karşısındakini özlediği için
0 oy
(120,765 puan) tarafından
iste diyolar ya ayni cati altinda yasamadan anlamazsin diye aslinda anlarsinda kaderinde varsa evlilik oncesi agzin dilin baglaniyo bazen gormezden geliyo insan bazende oldu gibi kabulleniyo
0 oy
tarafından
Bir-çok kişi sonradan olumsuz şekilde değişiyor.  Ama nedense bizde tam tersi oldu. 

Görücü usulü evlendim. Eşim biz nişanlıyken beni hiç umursamazdı. Aramaz fırsatım yok derdi. Arayınca konuşmazdı. Ben arasam telefonunu tamamen kapatırdı. Bazen defalarca arardım. Nişanlıyken çok ağlatırdı 

Evlendik bambaşka biri oldu. Işe gidince öper gider. Akşama kadar kaç defa mutlaka arar. Her arayisimda hemen cevap verir. Bir dedigimi iki etmez çok şükür. 

Sanırım nişanlıyken beni sevmiyordu. Sonradan sevdi. 5 senedir evliyiz
0 oy
(11,216 puan) tarafından
Bizde buyuk imkansz bir askla evlendik ama ilk zmnki gibi degiliz. Esim gecen boyle diyordu. Erkekte ask istedgini kesfedip sahip olana kadardir. Ask biter ama sevgi hep kalir diye :) yani ask omur boyu malesef kalmiyor. Anca senede 2 3 ay annemlere gidince bnde o aski hissediyorum : D 
0 oy
(3,496 puan) tarafından
Rabbim muhabbetinizi arttırsın inşallah kardeşim. Belki de o da senden ilgi bekliyordur hiç konuşmayı denedin mi neden böyle yaptığını yargılamadan sadece senin hissettiklerini eski zamanlarını özlediğini o aşık olan adama hasretini anlatmayı dene kayıtsız kalacağını düşünmüyorum. Dağ dağa küsmüş dağın haberi yok gibi olmasın güzelce konuş bence. Çocukların gün içinde babalarını sorduklarını özlediklerini söyle. Erkekler bizim kadar ince düşünemeiyorlar biz daha hassasız onlara göre. Bence bugün güzelce konuşmayı dene suçlama ve yargılama yapmadan kendi hislerini beklentilerini anlat bakalım ne olacak 
tarafından
Benim eşim beni ilk zaman çok sevdiğini söylüyor şiirler yazıyordu ama beni zamanla daha çok sevdi ben bunu hissediyorum her zaman . telefon maalesef her erkekte var galiba biraz suçlar gibi değilde seni özlüyorum diyerek yaklaş bakalım .bebeğin biraz konuşunca tepki verince erkek o zaman baba olduğunu hissediyor as seni ne kadar çok özlemiş babası de veriver eline ben hep öğle veriyorum Allah yuvana huzur versin
(3,496 puan) tarafından
Evet aynen dediğim gibi sizde yapıyormuşsunuz. Çok doğru erkler bizler gibi değil çünkü
tarafından
Bazı şeyleri gözüne sokmak lazim benimki de Sair olmuştu evlenmeden önce şimdi tık yok ama arada ben eski yazdıklarıni ona tekrar atıyorum arada o zaman bir canlanır gibi oluyor sonra gene ayni
(3,496 puan) tarafından
Onlar da haklı herkes geçim derdin de oluyor yani fırsatı yoktur artık iş güç

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 280 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Morr4628w8 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 599 göst.
27 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Nazeymen (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 323 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Koala annesi (3,832 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 525 göst.
30 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozgecangursoybursa (11,038 puan) tarafından soruldu

397,102 soru

11,877,159 cevap

35,992 kullanıcı

...