0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (458 puan) tarafından
Emerek uyuyor normalde bugün ilk gün memeden kesiyorum bu saat oldu hâlâ uyumadi önce ağladı napcagini şaştı salladım sallamak istemiyor pış pış da yaptirmadi biberonda almak istemedi şuan yeni yeni biberonu almaya başladı uyur ins kızlar ya zormuş memeden kesme ;) gece gece bunu niye yazdm bilmiyorum

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ah canım. Bir kaç gün idare et dayan ben oğlumu süten kesince sabah 7 ye kadar ağlamıştı bende onunla ağlayıp dayanmıyor emzirmiştim 3 güne unutur birazcık sabret 
tarafından
Tabikide iyi yaptın ben oğlumun kesince 23 aylıktı şuan 5 yaşında    sadece ilk günler biraz zorlanırsın o kadar sen tekm mi bakıyorsun  kızına biz 3 kişi süten kestik mesela gündüzleri kız kardeşim oğlum alıp dışarı çıkardı taki akşama kadar
(458 puan) tarafından
Tek bakıyorum canım sözde eşim izinli evde o da bakacakti yardımcı olacakti malesef oyun oynuyor sürekli PlayStation uyudu şimdi ama gece uyanırsa bakalım napacagim
tarafından
Ah canım işte erkekler yardım etmez ki annen yada kaynanan yakın degilmi bu süreçte onlarda kal
(458 puan) tarafından
Gurbetteyim canım annem vefat etti kaynanamda uzakta Allah yardımcım olsun ins
tarafından
Ah canım Allah rahmet eylesin  mekanı cennet olsun  annenin inşallah  çık kolay bir şekilde atlatırsın Allah yardımcın olsun  sende yat uyu bebeği  uyanmadan  en azında uykusuz kalma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Keşke yavaş yavaş kesseydin canım kıyamam yaa bize zor geliyor ama onlara daha zor inşallah çabuk unutur 
(458 puan) tarafından
Önceden yavaş yavaş denedim olmadı dhaa da zorlandı canım mecbur şuan böyle yaptım yoksa kıyamıyorum
0 oy
(7,254 puan) tarafından
Geçecek canım iki güne alisirlar benimki de şimdi biberona alıştı aşırı emme bağımlsydi şimdi de biberonla süt bağımlısı oldu . Onu emerken uyutuyorm 
(458 puan) tarafından
İns canım alışır şuan uyudu ama ben uyuyamıyorum gece uyanırsa nasıl tekrar uyutacagim diye inş kolay alışır
(7,254 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun iki gün sonra kesintisiz uyuyorlar merak etme . Şimdi uyu dinlen kuzu gün içinde ihtiyacın olacak enerjiye
(458 puan) tarafından
İns canım çok sağol
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Az sabret . Benim kızım ilk gece sabaha kadar ağladı ikinci gece totosunda pireler uçuşuyordu hiç uyanmadı. İlk gece ağladığı da sadece su verip yatırdım. Ağladı su verdim yatırdım. Bu şekilde gece yemek alışkanlığı olmadı süt falan da. Sadece uyutmadan yarım saat onnce falan birşeyler yediriyordum. Birde göğsünden süt kesilsin hemde agrin olmasın diye taze nane yaprakları kullan.
(458 puan) tarafından
Sağol canım benimki 1 kere kalktı tabi çok geç yattığı için kalkınca baya ağlwdi içmek istemedi su ama ağlayarak uyudu
(6,047 puan) tarafından
Uyusunda ağlayarak uyusun birşey olmaz. Eğer gece süttür yemektir alisirsa işin yine zor
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Offf korkulu rüyam bu olay yaa napıcam bilmiyorum :((
(458 puan) tarafından
Benimde öyleydi vallahi mecbur başladık

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 124 göst.
0 oy
4 cevap 144 göst.
19 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy