0 oy
593 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
Kızlar alanyada yaşıyoruz burda isler sezonluktur ailesi koyds yaşıyor bu sezon yatacak yeri olmayan iş buldu kalayım  mi diye sordu kış günü kal deme durumunda kaldım ama birde gelin bana sorun özel hayat kalmadı bide vardiya saatleride  değişmiş eşimle aksam yalnizdik şimdi hep beraber olcaz  ama içimden gram gelmiyor sabah onunla aksam onunla Nisan mayıs a kadar sabreder miyim onuda bilmiyorum sinirimden uyuyamadım 

17 Cevaplar

0 oy
(800 puan) tarafından
Hiç caiz deyıl
(50 puan) tarafından
Gelde  anlat dun gece aramız bozuldu
(800 puan) tarafından
Böyle geniş erkek lerde ne bilim
-Reklam-
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Bu tarz seylerin sorulmamasi lazim ya . Herkesin bi hayati var sonucta . 
(50 puan) tarafından
Ya birde birbirlerine  yanıp bitseler  onuda anlayacam  ama kimse kimseye işi düşmedikçe aramaz sormaz bile
0 oy
tarafından
Ben hiç doğru bulmuyorum böyle şeyleri canım eşler anlamaz rahatsız olmazlar ama ben bı bayan olarak rahatsızlık duyuyorum isallah biran önce. Gider ne diyim aynı evde olmanız bile haram devir kötü biliyorsun .
(50 puan) tarafından
4 yaş var aramızda zaten genellikle aynı odada bile durmam çocuk olmayınca o onunla oynar ama batıyor işte bana
0 oy
(616 puan) tarafından
Çok haklısın canım hiç uygun değil 
(50 puan) tarafından
Valla bugün sinirimden uyuyamadım
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Bende az çekmedim bacı çok zor .. 
(5,557 puan) tarafından
Aynen öyle walla . Benim kayın yanımda kalıyordu. Yemek çok seciyordu. Neyse o gitti onun küçüğü geldi . Onun küçüğü gitti . Kurtuldum derken şimdi de en küçük kaynım cumadan pazartesi ye yanımda kalıyor. Offf bi haftasonm yok ..bu hafta okul tatildi gelmedi biraz rahat ettim
(50 puan) tarafından
Senin niye öyle kuzu hepsi mi bekar evleri yok mu
(5,557 puan) tarafından
Üçü de bekâr . En büyük kaynım daha 21 yaşında
(50 puan) tarafından
Benimkide 22 kayinpederle kayinvalide aynı şehirde mi yoksa kadarda köyde falan mı
(5,557 puan) tarafından
Köyde ama arabayla 20 dakika . Her gün götürüp getircek kimse yok diye
0 oy
(340 puan) tarafından
İnşallah biran önce bi yer bulup bisey çıkarda gider İnşallah.bende hiç sevmiyorum bu tarz şeyleri saçma geliyor bana Allah sabir versin
(50 puan) tarafından
Amin kuzum sağol herkes benden yana yorum yapmış Allah razı olsun ben mi kalbimi  karartiyorum  diye düşünüyordum  açıkçası
(340 puan) tarafından
Yok canim bu kim olsa aynı şeyi düşünür yani bu kış da ne geziyorlar rahatsız ediyorlar hiç sevmem ve izin vermem benden önce eşim izin vermez yani
0 oy
(553 puan) tarafından
Ya hadi bunu esin düşünmedi kaynanan kayınpederine de mi düşünmedi olmaz bir evde diye 
(50 puan) tarafından
Onlar bize dokunmayan  bin yıl yaşasın modundalar evlenirken bile bi çöplerini görmedim soyle benimde ne anam var ne babam eşimle beraber yaptık beni adamdan  saymazlar  o yüzden
(553 puan) tarafından
Vallahi canım madem öyle sende öyle say o zaman. Sorulmaz ama aynı evdesiniz sonuçta bir market alışverişi felan da mi yapmaz
(50 puan) tarafından
Yok ben istemem açıkçası o sorar ama kalmasında almasında birsey
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Ay valla hiç sevmem öyle şeyleri benim de kayınvalidemler köyde köy şehir arası 45 dakika iki oğlu da şehirde biri bekar evi tuttu biri eşimle aynı iş yerinde olmasına rağmen oranın pansiyonunda kalıyor çok şükür haram olması düşüncesinde hepsi kayınvalidemler gelmedikçe misafirlige bile gelmezler yani 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Kesinlikle kabul etmem. Eşimde müsade etmez. Dinen hiç uygun değil 
0 oy
tarafından
Ben ederim benim eşim benim babamı nasilki yerde koymazsa bende onun babasını asla koymam gelsin başımın üstüne yeri var . Yemek zaten hergun yapılıyor 

Yatacak yerimiz de var sukur
tarafından
Kız kayınpeder demiyor kaynım diyor sakat iş yani kayınpeder baba sayılıyor zaten dinen
tarafından
Kayın sa iş değişir haciii
Olmaz ele
tarafından
Aynn öyle bacım
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Kız niye kabul ettin ki
(50 puan) tarafından
Yüzüne karşı nasıl git diyeydim kii birde başta vardiyası öğlen 1 aksam 10 du oda uyduydu bana en azından akşamları rahattım şimdi sabah 10 aksam 7 eşimle qyni vakit gelecekler
(12,927 puan) tarafından
Ayyy çok zor be
(50 puan) tarafından
Öyle valla
0 oy
tarafından
Eeee kendin kabul etmişsin niye sanki kendisi zorla gelmiş gibi yorumlar yapıyorsun başta kabul etmeseydin madem ozel hayat önemliyse görende duyanda sanki sizin yatak odanızda uyuyor sanacak kendin etmişsin kendin bulmuşsun hem artık insanlar 1tabak yemek koymaya üşenir olmuşlar kusura bakma çok bencilsiniz mayısa kadar çekersin artık basta kabul etmeseydin 
(50 puan) tarafından
Başına gelmeyince anlamaz adam 100 kişi haklısın deyince senin numune  cikmana ne demeli
0 oy
(507 puan) tarafından
Sabret canim kaynım bende 1 yıl kaldi
0 oy
(651 puan) tarafından
Benimkide iki yıldır bizde kaliyo. Çok sinir bozucu bisey haklısın ama en azından seninki uzun surmicek. İnsan açık açık soyleyemiyoda git istemiyorum diye.
(50 puan) tarafından
Seninki niye o kadar uzun zamandır kalıyor canim
(651 puan) tarafından
Karısından ayrıldiktan sonra bize geldi. Çocuklarına var ama onlarlada iletişimini kesti. Ben evden ayrıldıktan sonra beni hiç arayıp sormadılar diye onlarlada konusmuyo
(50 puan) tarafından
Hadi ya onunkide  kötüymüş Allah hepimizin yardımcısı olsun
0 oy
tarafından
Canim neresinde oturuyorsun bende alanyadayim. Otelde çalişiyosa lojman Vardir orda kalsn 
(50 puan) tarafından
Kütürüpte ama alanyumda tekrar pizza da calisiyor
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun senden önce bunu eşinin düşünmesi gerek çok dusuncesizlik.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 34 göst.
29 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegul&20 (3,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 563 göst.
12 Aralık 2020 Aile kategorisinde busraerpolat (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 806 göst.
1 Nisan 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
20 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde OznurY (209 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...